Jak wkurwić leminga…

Lemingi…, kiedy tusk spełni obietnice wyborcze? Bo na razie to od ogłoszenia wyników jest ze strony tuska i jego przydupasów tylko powtórka z jęczenia: „piniądzów ni ma i nie będzie”…

A kasa z KPO to miała być DZIEŃ PO WYBORACH!!!! I też nie ma. I znając tuska, to wyjdzie tak, że nie będzie ani grosza, za to będziecie musieli spłacać to, co z kolei niemcy z KPO dostali. Pamiętam, jak tusk się wyrywał przed szereg i „uważał”, że powinniśmy spłacać długi, jakie Grecja u niemców na kupno broni z niemieckich zbrojeniówek (warunek udzielenia Grekom kredytu taki był; taka unijna wersja kacapskiego RWPG, gdy nas kacapy też zmuszały m.in. do kupna ich broni, a poza tym brały od nas mięso, a w zamian za to brały też i węgiel i wszystko inne, co się dało wziąć) zaciągnęła.

I zapytajcie tuska czy na 17-lecie obiecania podatku liniowego planuje jakieś obchody.

16
8

Komentarze do "Jak wkurwić leminga…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dupa boli, co? I dobrze, ma boleć! Na szczęście frustrację możesz odreagować szczekaniem w internecie, będzie dobrze.

  0

  9
  Odpowiedz
  1. Dupa (i gardło) to cię będzie bolała, jak cię lemingu, sprowadzona przez tuska ciapata hołota, której rude gówno na niemieckie polecenie da obywatelstwo, zacznie codziennie grupowo „ubogacać”. Jeszcze będziesz wył, przeklinając dzień ,w którym cię stara wysrała, bo zapomniała wyskrobać, i swoją głupotę, przez którą poszedłeś głosować na lewactwo oraz szwabskiego sługusa i olałeś referendum…

   8

   6
   Odpowiedz
   1. Za to twoja krowa od chodzenia pod ruskie koszary zaszła w ciążę ale nadal dawała dupy za pieniądze stąd masz uszkodzenie mózgu od uciskania cię w główkę przez wielkie kacapskie fiuty. A potem twoja krowa oddała cię do sierocińca, gdzie ksiądz codziennie jebał cię w pupcię za cukierka. Amen

    2

    7
    Odpowiedz
    1. Akurat z kacapami, lemingu to ja nie mam nic wspólnego. 😛 kacapy to przecież najlepsi kumple lemingów i ich platformianych (jak tusk) oraz lewackich postkomuszych (jak czarzasty, miller zandberg i cała reszta) wodzów… Nie wierzysz? A czy podziękowałeś już tuskowi i PO za to, że na niemieckie polecenie sponsorował putinowi (np. prezentami takimi, jak podarowanie mu miliarda zł należnych Polsce za tranzyt gazu; wam leminig tusk wtedy mówił, że „pieniędzy nie ma i nie będzie”, pamiętacie, nie? 😛 ) zbrojenia niszczące teraz Ukrainę, a gdyby nie PiS, USA i NATO to niszczyłyby one teraz nas (inflację też wam tusk sponsorował – bo to on z niemcami przez ponad 20 lat uzależniał UE od surowców putina)? No śmiało… dziękować tuskowi za to, co dla nas, w wykonaniu armii putina, dekadami szykował… – dziś wraz ze swoimi rodzinami bylibyście uchodźcami, żylibyście w ruinach, może bylibyście bez kończyn, a może by już was nie było…

     Lewactwo – to samo. Oni zawsze byli zależni od kacapów i włazili im w dupę.

     4

     2
     Odpowiedz
     1. Mały polskojęzyczny pisrulku z defektem mózgu. Pomaganie faszystowskiej Ukrainie zarządzanej przez żydobanderowców to hańba dla Polski i chark na groby kresowiaków – ofiar ukraińskiej dziczy. To po pierwsze.
      Po drugie imbecylu to pisowska władza okazała się złodziejem kradnąć 100% udziałów rosyjskiego Gazpromu w rurociągu jamaskim więc Ruscy zamknęli kurek z tanim gazem. To pisowska władza torpedowała budowę Jamału 2, który dawałby Polsce ogromne korzyści za tranzyt. Na złość Rosji i rozkaz „Wchujka Sama” rozjebano Nord Sream 1 i 2. i skończyło się kupowanie ruskiego gazu via Dojczland, a pisowskie kurwy musiały kupować znacznie droższy gaz skroplony z USA i Norwegii, do której Moravitz skamlał o niższe ceny w imię solidarności europejskej.
      Więc gnoju to nie Rosja stosuje szantaż energetyczny tylko USA i jej wasal pisowska Polska czyli żydowski Polin.

      0

      4
      Odpowiedz
     2. „Pomaganie faszystowskiej Ukrainie (…)”

      Buahahahaha…. Tych wszystkich twoich bajeczek, kacapie, to już nawet kacapskie bachory z niedorozwojem umysłowym w wiochach na Kamczatce nie kupują…

      1

      1
      Odpowiedz
     3. Przedstawiłem ci fakty dzbanie więc, twoj pedalski skowyt „potwierdza celność mojej argumentacji”.

      0

      2
      Odpowiedz
     4. „Przedstawiłem ci fakty dzbanie ”

      „Fakty”, cwelu fiutina, rodem z kacapskiej propagandy są mniej niż gówno warte, bo z gówna jest jednak jakiś na świecie pożytek. Odnoszenie się do nich jest więc stratą czasu, a nie jakimś dowodem na ich słuszność. Przeliterowałeś? To teraz grzecznie wypierdalaj.

      0

      0
      Odpowiedz
    2. Nie do sierocińca , aż się zastanawiam kto temu pojebowi daje łapki w górę . Osoby słabe psychicznie , które się jakiegoś kurwomesjasza naczytają.

     3

     1
     Odpowiedz
     1. To dzieciaki i nastolatki płci męskiej. Bo potem się wyrasta z miłości do Kurwina.

      1

      0
      Odpowiedz
 3. „Leming – ironiczne określenie osób głosujących na liberalną partię lewicową (rzadziej na partie prawicowe), rozwijających się zawodowo i nieinteresujących się problemami związanymi z przyszłością kraju.” Przecież to wypisz wymaluj określenie na pisowca. Że niby wy pisowcy jesteście jakąś prawicą? Jakimiś konserwatystami? Tradycjonalistami? Banda rozwodników, pijaków, przemocowców, a jednemu to się zdarzyło psa ciągnąć za samochodem. Tam normalnych ludzi to jest może z pięciu, z Tarczyńskim na czele. Reszta to przechrzty z innych partii, jakieś przygłupy z łapanki na zasadzie 'mierny, ale wierny’. Co, już zapomniało się jak Pani Ogórek pod rękę szła z Millerem, a potem była wielkim autorytetem w TVP? Dlatego właśnie przegraliście. Właśnie dlatego. Dlatego że wam się wydaje że z takiego gówna ulepiliście pomnik z brązu.

  5

  1
  Odpowiedz
  1. „Przecież to wypisz wymaluj określenie na pisowca.”

   Nie. Nawet najgłupszy PiS-owiec nie jest tak głupi jak leming. Gdyby był, głosowałby na lewactwo, platformę etc.

   „Że niby wy pisowcy jesteście jakąś prawicą? Jakimiś konserwatystami? Tradycjonalistami?”

   PiS nie jest partią prawicową w dosłownym sensie tego słowa, bo we współczesnym świecie NIE MA prawdziwych partii prawicowych. Nazwa PiS-u, konfy itp. prawicą jest czysto umowna i wywodzi się z czasów, gdy dekady (a nawet więcej, bo rzecz sięga XIX wieku) temu terminem „prawica” określano partie przeciwne partiom komunistycznym i tym, dziś byśmy powiedzieli, lewackim.

   Programy partii tzw. prawicowych rozmyły się po prostu z czasem, pod niektórymi względami w jakimś stopniu zbliżając się do haseł lewicowych, dlatego, że społeczeństwo to motłoch – nie umie myśleć i głosuje na tych którzy mu naobiecują jak najwięcej socjalu. W takich warunkach prawdziwa prawica, a nawet ta umowna podobna PiS nie miałaby nigdy szans wygrać wyborów, jeśli nie dołożyłaby do swojego programu jakichś elementów populistycznych podobnych do lewicowych (np. programy typu 500+). I tak spirala się zaczęła, niestety, nakręcać (do tego wraz z tymi zmianami mentalność ludzi też się stopniowo zmieniała na gorsze, stąd w takim PiS nie masz ludzi prawicy z prawdziwego zdarzenia, tylko coś pomiędzy lewactwem a prawicą). To jest bezpośredni skutek tego, że wadą demokracji jest to, że motłoch ma prawo głosu.

   „Co, już zapomniało się jak Pani Ogórek pod rękę szła z Millerem, a potem była wielkim autorytetem w TVP? ”

   Ja niczego nie zapomniałem, uważam propagandę w stylu tvp i tvn za syf syfów, a ogórek i cała resztę (także tą z tvn) za skończone kurwy. Ale…

   Ale wybieram po prostu tzw. „mniejsze zło” z tego, co mam do wyboru. I dlatego choć cały szereg rzeczy mi się w PiS wręcz skrajnie nie podoba, to głosuję na PiS, bo alternatywa jest dużo gorszym syfem. Poniał?

   4

   0
   Odpowiedz
   1. „Nie. Nawet najgłupszy PiS-owiec nie jest tak głupi jak leming. Gdyby był, głosowałby na lewactwo, platformę etc.” Jest, widzę to po swojej rodzinie, że tam przoduje hasło 'w dupie byłem, gówno widziałem, ale się wypowiem’. To jest nic innego jak banda wujasów z wąsem, łupieżem, nie mająca zielonego pojęcia o niczym poza chodzeniem do roboty i kościoła w niedzielę. Nie mierz wszystkich swoją miarą, to że Ty masz jakieś pojęcie to nie znaczy że mają je wszyscy, wszak na PiS zagłosowali w większości ludzie bez wykształcenia.

    „Nazwa PiS-u, konfy itp. prawicą jest czysto umowna i wywodzi się z czasów, gdy dekady (a nawet więcej, bo rzecz sięga XIX wieku) temu terminem „prawica” określano partie przeciwne partiom komunistycznym i tym, dziś byśmy powiedzieli, lewackim.” Kolego, Ty sam nie wiesz co to jest prawica, więc wracamy do pkt pierwszego: nie wiem, ale się wypowiem.

    „Ja niczego nie zapomniałem, uważam propagandę w stylu tvp i tvn za syf syfów, a ogórek i cała resztę (także tą z tvn) za skończone kurwy. Ale…” Tutaj nie ma żadnego ALE. Nie ma, rozumiesz? Albo jesteś z nimi, albo nie. Przecież oni dawali to jasno do zrozumienia wielokrotnie. Przecież to nie jest przypadek że oni nie mają nic przeciwko temu że tam się kłamie, manipuluje, opluwa i gardzi. To ma po prostu trafić na podatny grunt. I trafia i tutaj nie ma żadnego ALE. Jawnie stajesz po stronie przygłupów.

    „Poniał?” Gardze ruskimi szmatami więc nawet na to nie odpowiem poza tym… TFU.

    0

    1
    Odpowiedz
 4. Nie jestem fanem Tuska, dla mnie wszyscy obecni politycy powinni siedzieć w pierdlu lub wypierdalać z rządu jeżeli nie mają nic wielkiego na sumieniu (pojedyncze osoby).

  PiS obiecywał, że nie będzie nowych podatków i co? I gówno,m więc weź się ogarnij jak taki naiwny jesteś. Forsy nie ma przez PiS bo na złość nam wszystkim torpedowali dotacje unijne w imię swoich chorych ideałów i pomysłów na komunizm v2.0. Myślisz, że naprawienie stosunków z Unią i spełnienie warunków by te pieniądze dostać to kwestia jednego dnia? Ty i inni ludzie chyba naprawde są tacy ciemni i naiwni, że łykają wszystko jak dzieci. Forsy nie będzie jeszcze przez dłuższy czas. W szczególności gdy PiSiory będą teraz zamiatać swoje brudy po dywan (niszczarki już robią brrrrr) i robić wszystko by paraliżować system na złość, że przegrali i ich ktoś od koryta odciągnął. Zdrajca narodu pseudonim długopis nie bez powodu wybrał drugiego zdrajcę jako premiera i zwlekał z tym do ostatniej milisekundy. Przez kolejne dwa lata nie będzie się dało w Polsce robić absolutnie nic bo to buractwo z PiSu będzie vetować, odraczać i blokować wszystkie zmiany czy to złe czy dobre, ot tak z czystej złośliwości niczym dziecko z przedszkola podczas ataku szału.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. „Nie jestem fanem Tuska, dla mnie wszyscy obecni politycy powinni siedzieć w pierdlu lub wypierdalać z rządu jeżeli nie mają nic wielkiego na sumieniu (pojedyncze osoby). ”

   Tu się ze sobą zgodzimy. Niestety…, jest jak jest.

   „PiS obiecywał, że nie będzie nowych podatków i co? I gówno,m więc weź się ogarnij jak taki naiwny jesteś. Forsy nie ma przez PiS bo na złość nam wszystkim torpedowali dotacje unijne w imię swoich chorych ideałów i pomysłów na komunizm v2.0. ”

   Tak i nie.

   Tak PiS wprowadzał różne podatki czy zmiany podatkowe (czasem na korzyść dla jakichś grup społecznych czasem na niekorzyść – no takie życie, nie dogodzisz wszystkim). Ale pomimo to i pomimo wojny, epidemii, kosztów koniecznych zbrojeń, kosztów tzw. transformacji energetycznej, kosztów ocieplenia klimatu oraz tego, że nam szwabstwo blokowało pieniądze z UE i generalnie starało się szkodzić naszej gospodarce by wymusić na ludziach zmianę władzy na proniemiecka, tak by nikt niemcom nie stanął na przeszkodzie w docelowym przejęciu kontroli nad całym kontynentem i i przerobieniu go na „IV rzeszę”, za rządów PiS polskie PkB nominalne wzrosło o 44% pomiędzy 2015 a 2022 rokiem (za ’23 nie ma jeszcze danych, ale też był wzrost). A za PO, które nie mialo ŻADNEGO z tych naprawdę wielkich problemów, to samo PKO SPADŁO o 10,5% (w obu przypadkach patrz dane Banku Światowego).

   To ja się ciebie teraz pytam: kto rządził lepiej?
   Rozumiesz? Systematyczna nagonka latami przez opłacane z niemiec i być może też i z moskwy po starych znajomościach polskojęzyczne media na PiS wypaczyła ludziom kłamstwami rzeczywistość – wmówiła im, że oni rozwalili gospodarkę. Tymczasem ona się rozwijała bodaj najlepiej w ostatnich 30 latach pomimo tych wymienionych wyżej kryzysów na światową skalę! To ogarnij, to dopiero coś pojmiesz.

   A to, że PiS coś tam spieprzył po drodze, coś mu nie wyszło, czy że ma jakieś wady. To wszystko jest prawda. Ale nikt przecież nie jest idealny, więc trzeba patrzeć na ostateczny bilans. Czyli w przypadku np. gospodarki na porównanie na twardych liczbach okresów, w których rządził PiS z okresami rządów PO, SLD itd. I tu PiS jest górą. Pomimo wszystko.

   A jak dodać jeszcze kwestie bezpieczeństwa (tusk włażący niemcom w dupę i chcący osiedlać tu milionami muslimów z nadawaniem im obywatelstwa, tusk włażący kacapom w dupę podczas swoich rządów itd.) to tym bardziej PiS jest górą. Przez takich jak tusk moglibyśmy dziś wyglądać jak Ukraina i żeby było śmieszniej częściowo byśmy tą wojenną machinę przeciwko nam sponsorowali sami, bo tusk kasę do moskwy dosłownie w zębach zanosił (Przykład? Kazał się zrzec na rzecz kacapów Polsce, via jej firmy gazowe, z miliarda zł – w tym czasie pierdolił ludziom, że „pieniędzy nie ma i nie będzie” oraz okradał ich z przyszłych emerytur – należnych nam za tranzyt na Zachód kacapskiego gazu, a w ogóle ceny za tranzyt kacapy miały u nas najniższe chyba na świecie jednocześnie nam podnosiły ceny gazu na najwyższe w Europie a tusk twierdził, że Baltixc Pipe dla dywersyfikacji nam niepotrzebny, Nord Stream, żeby gaz biegł do niemiec, gdy kacap będzie nam zakręcał kurek szantażem, jest cacy, a do tego należy przedłużyć umowę o gaz z kacapowa na koleje 30 lat minimum, zamiast szukać dywersyfikacji). I teraz nam to, głosami lemingów, motłochu tępego, WRÓCIŁO. Połącz kropki…

   „Myślisz, że naprawienie stosunków z Unią i spełnienie warunków by te pieniądze dostać to kwestia jednego dnia? ”

   A co mnie to ma obchodzić? Ja stwierdzam fakt, że kolejny raz tusk się nie wywiązał z obietnicy, czyli jak zwykle odkąd w ogóle jest w polityce KŁAMAŁ. I zgadnij kto beknie za to, że się motłoch sterowany szwabsko-kacapską propagandą nabrał po raz n-ty na kłamstwa tuska…

   podsumowawszy. Jak typowy leming jesteś jak dziecko we mgle, w dodatku dziecko niedorozwinięte – bo jesteś tzw. „wykształciuchem”, który umie jedynie bezmyślnie powtórzyć propagandę medialną, jaką cię karmią i w ząb nie tylko nie zna faktów i bladego pojęcia nie ma o realiach, ale nawet nie potrafi myśleć w tak elementarnym stopniu, żeby się zorientować jak PO i spółka kłamią, a robią to tak ewidentnie i tak koślawo, że ślepy by to dojrzał.
   To kogo chcesz pouczać…?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. „Podsumowawszy” to użycie tego rusycyzmu demaskuje cię jako polskojęzycznego banderowca, agenta działającego na rzecz globalistów nienawidzących słowiańszczyzny. Tylko dlaczego zatrudniają takich ułomków.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. „„Podsumowawszy” to użycie tego rusycyzmu demaskuje cię jako polskojęzycznego banderowca, agenta działającego na rzecz globalistów nienawidzących słowiańszczyzny. Tylko dlaczego zatrudniają takich ułomków.”

     Buahahahahaha… To, że używam słów mowy potocznej o niczym, kacapski błaźnie, nie świadczy, tylko o tym, że używam słów mowy potocznej. (A gdybym użył angielskiego, czy mongolskiego zwrotu, to byłbym Anglosasem/Mongołem? 😛 No litości…, jak można być aż takim tępym tłukiem, by w ten sposób do tego podchodzić.).

     Natomiast ty nie masz po prostu nic do powiedzenia w odpowiedzi, dlatego się takich żałosnych chwytów retorycznych łapiesz. Co tylko potwierdza celność mojej argumentacji.

     1

     0
     Odpowiedz
     1. To nie jest ogólnopolska mowa potoczna ale twója ojczysta chachłacka, ruska gwara co udowodniłeś „wypierdziawszy” swój kolejny rozwlekły elaborat. A co zabrał Tusk OFE i podniesienia VAT to Kaczor nie oddał i dołożył jeszcze swój haracz na Polaków. To PiSrule stworzyły nieprzyzwicie bogatą partyjną oligarchię, która tuczy się na majątku Polaków jeszcze z PRL-u. Kaczor rządzi jak I sekretarz PZPR a premier Polski ma gówno do powiedzenia, bo tylko taki wzorzec państwa wyniosła ta kreatura z PRL-u z jedną różnicą niebywałego chamstwa, szczucia na opozycję, politycznych zabójstw i klinicznej rusofobii, kórej skutkiem jest inflacja i drożyzna. A rusofobia to choroba śmiertelna o czym się przekonują twoi głupi bracia zza Buga. To choroba, która dotyka idiotów wierzących, że można zniszczyć Rosję. Jak narazie to Rosja niszczy ten nazistowski banderland i zniszczy każde kolejne nazistowskie gówno. A teraz spocznij, możesz pierdzieć.

      0

      1
      Odpowiedz
     2. „To nie jest ogólnopolska mowa potoczna (…)”

      Znów przedawkowałeś, kacapie, płyn do chłodnic? 😛

      0

      0
      Odpowiedz
    2. „Globalistów” hehe! To słówko robi karierę na portalach dla zjebów. Szury znalazły sobie nowych wrogów. Kiedyś byli masoni, ale się zużyli, więc teraz są jacyś tajemniczy „globaliści”.

     0

     0
     Odpowiedz
 5. Gospodarczo jeden chuj pis czy „demokratyczna opozycja” (tfu) bo i tak mają być 13-14-19, 800+ dla patusów i ruskich, więc po nowym roku inflacja wyjebie do 20%. Jedyną różnicą jest, że teraz będą pseudo imigranci na ulicach i wyższa przestępczość.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. A jak nie będą, to odszczekasz i przeprosisz pana Donalda?

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Ktoś wierzy w cokowielk szympansy z cyrku na ul. Wiejskiej obiecują lub zapewniają? Przecież to trzeba być niepełnosprawnym umysłowo aby wierzyć w ich bajki o rewolucjach czy pieniądzach z dupy.

  0

  0
  Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Krzyzowki - 3/28 | Parlament | DO ADMINA | Kocham P.I.S.! (i Putina też!) | Brush Roller na NESa | ateizm | Zagadka | Zarobki IT | A może by tak... przejść na islam? | Współczesny świat | Google opinie nie są zweryfikowane | Nawet w święta kurwy pozostaną kurwami - część druga | Hip thrust | Cholerna moderacja rutrackera | Pale Blue Dot | POLAKI ODSZKODOWAŃ OD NIEMCA CHCĄ... | Jak zagadać do dziewczyny na studiach podyplomowych | Izrael/Palestyna | Pyrrusowa chujnia | Niech żyje PIS ! | Psi zasrany obowiązek | Wspieranie Palestyny/Hamasu | Kalistenika | „Jaka To Melodia” bez Pana Roberta Janowskiego | Polska jako jedna wielka wieś? | Für Deutschland... | Trauma, jak trauma? | Dzień zmarłych | Wysokie oceny gównianych usług | Bałaganiarze na siłowni | Odtwarzacz MP3 | Nienawidzę ludzi urodzonych w okolicach 1993 roku | „Wheeler dealers” czyli fani czterech kołek | Dlaczego politycy są często łysi, łysiejący? | Ich troje Michał Wiśniewski | Samotność jest super | Chujnia Trenera Bogdana | Do tych co piszą w stylu p0lska i p0lacy | Youtube się wycwanił | Zemsta miłych facetów | Skoro Wy tacy | Spierd0leni p0lscy kier0wcy | "Kultowe" katastrofy, czyli III wojny światowej (póki co) jednak nie będzie? | Testo | Pierdolę społeczeństwo | Koniec mojej historii sprawił, że przestałam się czuć człowiekiem... | Odpowiedź na post "Egoistyczne i roszczeniowe stare pokolenia" z 15.10.2023 | Ponad 30 procent mężczyzn umrze jako prawiczki | Re Brak siły