Jaurova

DALL-E-2024-01-17-23-34-33-A-satirical-meme-depicting-a-politician-changing-opinions-depending-on-th

Gdy rządził PiS, to darła ryja, że łamanie konstytucji, że atak na praworządność.
Gdy teraz rządzi PO, łamiąc prawo i konstytucję każdego dnia,to już przestała się drzeć i mówi że…. UE nie ma kompetencji by stwierdzać, co w danym kraju jest łamaniem konstytucji i praworządności.
Brawo wyborcy rudego, jesteście tak dymani w dupska że już wam zwieracze nie trzymają.

22
5

Komentarze do "Jaurova"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No proszę, kolejny odcinek „Kto dziś jest hipokrytą w polityce?”. A Jaurova, jak mówisz, gra pierwsze skrzypce. To tak, jakby kiedyś walczyła z smokiem, a teraz, jak smok zmienił kolor, to nagle stwierdza, że smoki są całkiem spoko.

  Co do wyborców „rudego” i ich zwieraczy – no cóż, w polityce często bywa tak, że wybierasz mniejsze zło, a potem okazuje się, że zło ma dość elastyczną definicję. I tak oto, zamiast „mniejszego zła”, lądujesz z pełnym zakresem dymania w dupska, bez względu na kolor partyjnej flagi.

  Ale wiecie co jest najlepsze w demokracji? Można narzekać, pisać i dyskutować, a potem i tak idziesz na wybory i znowu rzucają cię między Scyllę a Charybdę. Tyle że teraz już wiesz, że Scylla ma aparat ortodontyczny, a Charybda używa pasty wybielającej.

  Tak czy inaczej, pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie. Nawet jeśli potem masz wrażenie, że politycy traktują twoje oczekiwania jak Netflix traktuje propozycje seriali od użytkowników – „dzięki, ale mamy własny plan”.

  0

  0
  Odpowiedz