Jebana praca

A więc tak,mam 17 lat i pracuje w sALoniKU PraSOwym i kurwa jego mac mam szefa no wydawaloby sie ze spoko gosciu ale nie kurwa mi sie wydaje ze on mnie wykorzystuje bo co to ma byc jak przychodzi dostawa np3 kartony w ktorych jest conajmniej 200 szt papierosow albo innego chujstwa i ja kurwa sam mam wszystko rozpakowac + wpisac fakture do systemu + użerać sie z tymi przyjebami co tam przychodzą ja pierdole odpierdolcie sie ode mnie wszyscy

14
22

Komentarze do "Jebana praca"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pograj sobie na konsolce lepiej

  2

  2
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. prawdziwa chujnia a nie jebane pedalstwo jakich tu wiele
  plus

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Odezwał się jebany polaczek

   0

   1
   Odpowiedz
 5. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  1

  6
  Odpowiedz
 6. Grubo przesadzasz… Odpowiedz sobie na jedno zajebiście proste pytanie: Po jakiego wała ten chłop cię zatrudnił? Chyba nie po to żeby sam potem dostawy rozpakowywał, a ty może sobie wtedy na telefonie pograsz…
  Nie jest to żadna chujnia, tylko normalna sprawa w pracy. Jest do zrobienia robota, to trzeba ją zrobić. Ochłoń i przestań się mazać, a za jakiś czas może ci przejdzie.

  2

  2
  Odpowiedz
 7. 200 sztuk szlegów to dla ciebie dużo? Spróbuj pracować na stacji benzynowej baranie

  1

  1
  Odpowiedz