Jebane wtykanie nosa w nie swoje sprawy

Wkurwia mnie w chuj, że ludzie tak bardzo interesują się cudzymi sprawami i wtykają nosy w cudze życie. Zawsze te jebane oczka Polaczków monitorują i coś wiedzą. Strasznie interesują się wszystkim są albo chamscy, albo pozornie życzliwi, ale w głębi duszy to są zakompleksieni, wypełnieni żółcią i tylko szukają na ciebie haka, żeby podpatrzeć i podpierdolić. Tak samo jest u mnie w robocie „przyjazna atmosfera”, a tylko się gapią i cię obserwują, czekają na twoje potknięcie, żeby Ci dokurwić w życiu.

Ja kurwa jak coś widzę co ludzie robią to udaje, że tego nie widzę. Nigdy bym nie podpierdolil kogoś za nic, za to, że w pracy błąd zrobił, że pije w parku, że robi coś głupiego.

Tylko jakby ktoś komuś krzywdę zrobił to bym powiadomił jakieś służby, a tak to zawsze z życzliwością patrzę na ludzi na jakieś głupie wybryki, bo ludzie są ludźmi. Nie wtryniam się w życie. Za to jak zaczniesz się interesować to cię przeraża ile Polaczki o tobie wiedzą i plotkują, ale oczywiście w złej wierze. Zawsze Polak skorzysta z okazji, żeby się wyzlosliwic i komuś dojebać.

25
4

Komentarze do "Jebane wtykanie nosa w nie swoje sprawy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Jebane oczka Polaczków”, od maja w Kinach

  5

  0
  Odpowiedz
 3. Zmień otoczenie, bo otoczyłeś się chujami, a uwierz, nie wszyscy tacy są.

  4

  0
  Odpowiedz
 4. To głównie mendy ze wsi są… Kurde muszę ogolić odbyt

  5

  1
  Odpowiedz
 5. Taki Grammarnazi na przykład. Zamiast napisać coś na temat wymagań karyny albo ukrainy tudzież pracy za trzy tysie albo że baba puszcza mi się, to nie.
  On potrafi tylko czepić się jakiegoś z dupy błędu że ktoś napisał „huj” albo „wiepsz” albo „żuciłem”, tak jakby pisanie bez błędów miało jakiś sens. Tak żeby tylko komuś dojebać.
  Grammarnazi 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Dawniej Polska miała ,powiedzmy, 1% -2% czegoś co ludzie nazywają inteligencją – prawnicy lekarze duchowni z powołania, a nie z układu. Tacy porządni, super ojcowie , wioskowi szamani którzy całą wiochę ustawiali do pionu. Ktoś coś odpierdalał to się taki szaman budził i go gasił i dzięki temu epidemia tego co zostało w poście napisane nie mogła rozrosnąć się do pożaru na cały naród.

  Dzisiaj jesteśmy po Katyniu i po exodusie – emigracji np do USA . Z tych 1% ojców narodu zostały ledwie niedobitki i szerzy się patologia. Nawet jak się rodzi potencjalnie taki ojciec narodu to i tak ucieka gdzie pieprz rośnie bo przecież nie będzie taki ogar pracował za czwórkę i co gorsza znosił obelg i batów od tych wszystkich skurwysynów po PZPR , układach, wyzyskach , skarbówkach…

  Także może to i trochę okrutne i samolubne , ale niech sobie te polaczki siedzą w tym swoim gnoju skoro głosują na pis. A dla wyznawców pisu , którzy ślepo w niego wierzą niech im jaśnieje profanacja na Jasnej Górze sprzed ledwie kilku tygodni chyba nie ma lepszego argumentu, taki mindfuck.

  6

  1
  Odpowiedz
 7. Ja mam takich wścibskich sąsiadów. Nie mają chyba swojego życia to się interesują twoim. Wychodzisz i wracasz to jesteś monitorowany o której i z kim.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. A no i niejaka Beatka spierdalaj stąd

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Jak się jest nieudacznikiem i przegrywem życiowym to jedyne co pozostaje to obgadywanie ludzi. Nie masz zainteresowań , hobby własnych planów na życie to chociaż poopierdalam znajomych za plecami.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Klasyk, nie masz pomysłu na życie to ktoś ci go wymyśli. Pasterze śpiewają bydlęta klękają!

   1

   0
   Odpowiedz