Jebani archerzy

Wkurwiają mnie jebani archerzy w Mount & Blade. Nic taki nie robi tylko przytrzyma lewy przycisk myszy i go puści a jak sie do niego podejdzie to ucieka jak pizda i pada na hita bo nie ma zbroi żeby szybciej spierdalać. Mam 12k godzin w tej jebanej grze moge na luzie wygrywać mistrzostwa a byle kurwa może mnie ustrzelić. Kurwa przecież nie będe chodził z tarczą bo będą sie ze mnie śmieli, że blokować nie potrafie, tylko dwuręczny miecz. Najgorsze, że wchodze na FFA i slay’uje tych wszystkich śmieci to dostaje od nich wszystkich kicka bo jestem Bogiem. Jeszcze mi sie myszki psują co 600 godzin od feintowania.

Najwięcej graczy z łukami to jebane dzieci które podchwyciły to od Legolasa czy youtuberów tejże gry którzy casualowo tylko grają więc łuk musi być bo kurwa nie ma skilla.

Kurwa od lat w to gram i przez tych łuków aż rzygać mi sie chce od broni dystansowych. Jak mi kazali ustrzelić snajpera w Modern Warfare to klawiature rozjebałem tak sie wkurwiłem. Wszystkie gry przechodze z noża, Far Cry 3 całe z noża zrobione. Jak widze łuk na plecach Assassyna to sie zastanawiam nad swoim życiem. A jak w filmie jest jakiś archer to go ragequituje.

Te łuki nic nie pushują do zamku kurwa tylko strzelają, przez nich sie przegrywa każdy mecz, chuj, że są na górze tabeli bo mają najwięcej killi pocąc pizde w miejscu jak nie pushują! Jeszcze gorsi są ci na koniach, leszcze jebani.

Jeszcze teamkillują kurwa jak akurat mam z kimś duela to typowi sie zaświeci czujka, że musi mi pomóc i mi po nogach strzela ;-;

Jebać archerów, kusza to też archer jebać kuszników. Tylko dwuręczny miecz.

1
2