Jebani odśnieżacze

Mróz nas opuścił i drogi zrobiły się fajne, zapierdalasz, a tu nagle taka breja na drodze, bo jakiś chuj odśnieża sobie posesję i wszystko wypierdala na jezdnię i o nieszczęście bardzo łatwo – lewa, prawa i bum. Do wszystkich co tak robią życzę wam abyście się rozjebali swoimi syrenkami.

46
60

Komentarze do "Jebani odśnieżacze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bardzo dobrze mówisz, ci ludzie to skończeni idioci. Jest to „jakaś” chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bo tylko MOJE się liczy, JA jestem najważniejszy a reszta mnie CHUJ obchodzi. To jest właśnie polactwo.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Teraz Ci co obecnie się dorobili najczęściej szybko i bezboleśnie uważają siebie za jakąś rasę panów – no to prawdziwa chujnia jest. Ale mają bynajmniej domy, a nie jak ja „rodzina na swoim”.

  Polak to aby od siebie, a reszta hu… obchodzi i dlatego mamy taką chujnię.

  Ja bym na Twoim miejscu wziął zwrócił uwagę takiemu bo może cep jest tak nieświadomy, że nie wie co robi.

  Cep cepa i cepem pogania. CCCP

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A gdzie mają to wywalać? Wywozić do lasu? Chujowy przepis o obowiązku odśnieżania chodnika przed posesją. Jeszcze tylko przepis o łataniu dziur w ulicy przed posesją i państwo będzie zwolnione z inwestowania w drogi.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Co masz kurwa do Syrenek????!!!! Zajebiste auto, niestety już praktycznie nie do spotkania na polskich drogach. Pewnie za zadbaną autko można wziąć teraz sporo kasy. A ten niebieski dymek i charakterystyczne pyr, pyr, pyr – zajebioza 🙂 Odwal się od Syrenek.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @4 a niech sobie do dupy nawet to wsadzą, sam mam dom i tak nie robię UŻYWAĆ MÓZGU!!!!!ciekawe czy tak byś gadał jak byś się rozjebał
  @5 nie mam nic do Syrenek ale polecam troszkę się dokształcić z j.polskiego co to jest przenośnia „Do wszystkich co tak robią życzę wam abyście się rozjebali swoimi syrenkami.” – na bank chodzi o wiejskie sprzęty udające auta

  0

  0
  Odpowiedz