Jeżdżenie po ludziach kujących dupę

Przykładowo jest na youtube filmik, gdzie są pokazy kulturystyczne i się tam napinają, prezentują itd. Mają oni imponujące wyniki m.in ponad 200 kg na klatę i na przysiad, 140 na bary itd. I kurwa zawsze w komentarzach jest coś typu – na sterydach też bym tak wyglądał itp. Chuja byś zrobił, a nie tak wyglądał. Czy wy barany jeden z drugim myślicie, że jak ktoś wstrzyknie jeden cykl w dupę to w ciągu tygodni rozrośnie się tak, że pękną mu szwy w ubraniach? Czy jest się naturalnym czy nie, musi być trzymana dieta, regeneracja i trzeba zapierdalać jak dzikie zwierzę na treningach. Sterydy owszem, robią sporą część roboty, ale to nie zwalnia takich z obowiązku targania żelastwa. Ba, na cyklu jeszcze bardziej trzeba trzymać rygorystycznie miskę żarcia, zero alkoholu itd. I jeszcze często hejtującymi są grubasy, które ćwiczą co najwyżej młotkowe uginanie butelki z piwem.

5
6

Komentarze do "Jeżdżenie po ludziach kujących dupę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Z całym szacunkiem – pierdolisz głupoty. Sterydy zostały zaprojektowane w celu pomocy osobom przykutym do łóżka po wypadkach, nieprzytomnym itp. I dzięki sterydom im rosły mięśnie same z siebie bądź co najwyżej od drapania się po dupie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Obydwoje pierdolcie, ale każdy z was ma trochę racji.
  Bogdan, Trener

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Imponująco to ty jesteś pierdolniety

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Zacznijmy od tego ,że ci ,, kulturysci ” to chodząca apteka słyszałem o takim jednym jak wykorkował o we krwi miał 17 czy wiecejj róznych sterydów , rozbudowanie masy miesniowej do takiego stopnia jest niemożliwe i nienaturlne dla człowieka bez kłucia dupy tylko pytanie czy warto zniszczyc sobie zdrowie i byc kaleką lub w ogóle nie żyć

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Nie warto. Dlatego Trener aktualnie używa tylko jednego środka.
   Bogdan „The Ulimate Trener”

   0

   0
   Odpowiedz