Kiedy

Jak myślicie, ludzie wyjdą na ulice jeszcze w tym roku, czy w przyszłym jakoś na wiosnę, choć do wiosny ten pseudo rząd złożony z aferzystów i zdrajców, raczej nie przetrwa.

16
4

Komentarze do "Kiedy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Huj wie. Czekamy na 3 wojnę aktualnie więc to co się dzieje w PL to jest kurwa pikuś

  6

  1
  Odpowiedz
 3. Strajk kobiet wychodzi już teraz na ulicę docisnąć ten rząd aby przywrócił prawa kobiet.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Strajk kobiet… Właśnie. Strajkujcie sobie same. Tak wybrałyście – JOLKI.

   5

   0
   Odpowiedz
 4. Wyjdą na ulicę jeszcze w tym roku ale wrócą do domu w przyszłym roku. Pójdzie sobie jeden kurwobiedak z drugim na „zabawę” sylwestrową w rynku, zachleje pałę po czym położy się spać w swojej norze. A ty razem z nimi i tyle z tego będzie, biedaku za trzy tysie na rękę.

  4

  1
  Odpowiedz
 5. Hehe, tak kurwa, wyjdziecie na ulicę. Wyjdziecie, jak was fit for 55 wypierdoli z domów i zamieszkacie na ulicy. Płacicie 80% procent podatku i nawet o tym nie wiecie. Powiedzą wam, że trzeba płacić 90% żeby pomóc Ukrom albo Izraelowi w wojnie, to też zapłacicie.

  7

  1
  Odpowiedz
 6. Jak pan poseł Grzegorz Braun da znak wtedy będę bronił mojej Ojczyzny. Nam nadzieję że już niedługo będę musiał czekać na ten moment.

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Myślę że uda nam się zorganizować marsz przeciwko samcom Beta jeszcze w tym roku. Dość siedzenie i pierdzenia w fotele/krzesła/sofy jakiś głupich śmieci które są leniwymi kurwami które siedzą na utrzymaniu rodziców/żon i myślą że zasługują na x tysi na ręke.

  Wyniesiemi te kurwy na widłach!

  1

  0
  Odpowiedz