Kim jest testo

Testo jest zwykłym przygłupem który nie zdał 3 razy pod rząd w zawodówce, ale to już wiecie.
Napisze Wam dzisiaj kilka informacji nowych.
Testo należy do tzw. Rodziny W. dobrze znanej w pewnym małym mieście na wschodzie Polski. Znani są z tego, że to ogólnie mówiąc patologia. Jego ojciec spędził w więzieniu prawie 10 lat (siedział 4 razy bodajże, sam się pogubiłem bo dawno to bylo). Za alimenty, niespłacone raty chwilówki itd. Oczywiście jego ojciec to byl alkoholik i bil go oraz matke, ale tu to nikogo nie dziwi, takie pokolenie. Matka jak już wspominałem dawała dupy menelskim znajomym jego ojca. Chodziły słuchy że testo nie jest jego biologicznym synem, bo kompletnie niepodobny.
Sam testo też miał kłopoty z policja, bo kradł w supermarketach jakieś drobne rzeczy, w domu nie było co jeść zresztą. Znajomy mówił mi, że od jakiegoś czasu mieszka sam (jego matka teraz jest w szpitalu psychiatrycznym a ojciec zapił się na śmierć). Do jego mieszkania przychodzą tzw. klienci czyli ludzie którzy płacą za jego usługi seksualne. Zresztą nie dziwi mnie to, bo jego kolega z zawodówki powiedział mi że już wtedy miał skłonności homo za drobne pieniądze.
Z tego co wiem testo ukrywa się przed pracownikami mops, bo boi się ze kuratorka znów wyśle go do szpitala na leczenie psychiatryczne jak dowie się ze znów obrabia kutasy za pieniądze.
Ogólnie smutne jego życie, wydaje mi się, że jest znacznie cofnięty w rozwoju i wiele ludzi to wykorzystuje. Oprócz tego cały czas chodzi na silnych tabletkach.

9
1

Komentarze do "Kim jest testo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zdajesz sobie sprawę, że jeżdżeniem po nim tylko nakręcasz go do dalszych postów? P.S pamiętaj, co trzeba robić z krokodylami – zwłaszcza różańcowymi.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Niech se testo pisze. Obcowanie z degrengoladą umysłową jest takie… oczyszczające kuhwa.

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Nieszczęśliwy człowiek zapewne zrobiony po pijaku i składający się z pijanych, pojebanych komórek rozrodczych. Taki już urodził się, jest i pozostanie.
  Niestety debilizm może być dziedziczny.

  3

  0
  Odpowiedz