Kiszenie się w jednym pokoju

Dlaczego panuje przyzwolenie na robienie dzieci gdy się nie ma do tego warunków? Masz dwa pokoje, to możesz miec jednego dzieciaka, nie dwa, nie siedem. Jak masz jeden pokój, to zero. Nie macie kasy to se idźcie do roboty. Tyle się w tym kraju pierdoli o pracowaniu i nieobijaniu się, to coś w tym musi widocznie być. A jak nie, to nie róbcie dzieci i chuj, kupcie se plejaka, ikskloca, gumy albo walcie chuja czy co tam macie. Wypierdalać kurwa robaczki

13
1

Komentarze do "Kiszenie się w jednym pokoju"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A kim kurwo jesteś zeby dyktować kto jak ma żyć? Jebanych pedałow i zjebow akceptować a dzieci i rodzin nie akceptować? Hipokryci jebani stuleje. Żadna szmata nie chce dac ci.sie.spuścić w cipie bez gumy i wysrywy piszesz?

  0

  1
  Odpowiedz
  1. O to właśnie pytam, dlaczego dwójka jeleni z gołą dupą ma dawać komuś chujowy start w życie, bo zamarzyła im się zabawa w domek z lalkami mimo braku środków. W imię czego ma się przekładać zachciankę na rodzinę nad interes własnego dziecka? Jakim kutasem trzeba być by własne dzieci pakować w bagno?

   5

   0
   Odpowiedz
   1. W najlepszym wypadku jest to efekt mass mediów.

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Poza tym nie rozumiem w czym przeszkadzają ci homoseksualiści. Geje i lesbijki nie robią sobie dzieci mimo mieszkania w stodole. Nie rozpierdalają komuś życia, bo ich zaswędział krok. Są badania pokazujące, że dzieci wychowywane przez pary homo rozwijają się nierozróżnialnie od dzieci par hetero. Jesteś zwykłym niedouczonym wieśniakiem, po tej projekcji na końcu nie mam wątpliwości, że do tego zakompleksionym, skoro mimo mizoginii tak bardzo cieszysz się z kawałka walidacji od kobiety. Zacznij o siebie dbać, poczytaj coś i nie chlaj tyle piwska, to może jeszcze jakaś kolejna rzuci na ciebie okiem, chociaż w tym wieku to już chyba po ptokach 🙁
   A wysrywy takie piszę, bo to portal do narzekania jakbyś nie zauważył ty kurwa mózgu znad wisły.

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Wisły z dużej litery kurwa.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. bez kurwa

     kurwa prostaku !

     1

     0
     Odpowiedz
     1. A Ty jak napisałeś kurwa „ty kurwa mózgu znad wisły” .
      Kto więcej rzuca kurwami ja czy Ty kurwa?

      0

      1
      Odpowiedz
 3. a co cię kurwa obchodzi ktoś obcy?
  sam się kisisz w pokoju z rodzeństwem czy zazdrościsz 500+ kurwa?!

  1

  0
  Odpowiedz
  1. nawet kurwa ma więcej godności od ciebie gościu jeśli się sprzedajesz za chujowe 500zł na miesiąc.

   1

   1
   Odpowiedz
   1. chujowy to jesteś ty

    I waham się co do świadczeń socjalnych, ale raczej bym wziął świadczenia socjalne i nie uważam to za sprzedanie się, lecz za odzyskanie pieniędzy z inflacji.

    1

    0
    Odpowiedz
 4. Nie przesadzaj. Jeżeli masz jeden dodatkowy pokój, który możesz przeznaczyć dla dzieci, to spokojnie kilka lat dwójka dzieci może mieszkać w nim razem. Tym bardziej, jeśli masz widoki na zmianę mieszkania na większe w perspektywie kilku lat.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Jeśli ktoś ma takie perspektywy to już jest dobrze, ale większość ich nie ma, albo nie widzi. Jakieś 10 lat można tak żyć, ale potem zaczyna się dojrzewanie, potrzeba prywatności. Nie rozumiem dlaczego dzieci mają potem ponosić odpowiedzialność bo starym zamarzyła się gromadka dzieci, tylko gorzej z portfelem. Nie mówię, że każdy dzieciak ma mieć ciuchy jakie sobie zażyczy i cały ekosystem apple, ale niech polaczki wezmą odpowiedzialność za to, że zrobili dzieciaka, a nie dadzą żreć, poślą do szkoły i wyjebane. Polska jest strasznie pobłażliwa pod tym kątem, w UK patologią jest sytuacja, gdy dziecko nie ma własnego pokoju a w Danii by polaczków pogonili już za próchnicę u dzieciaka.

   3

   0
   Odpowiedz
   1. jeszcze gorsze, że moja antymatka nazywa to „wychowywaniem”, że uprała w pralce rzeczy i wysyłała do szkoły XDDD

    To jest kurwa zwykła hodowla,
    a nie kształtowanie/wychowanie.
    Jednak tępemu babsku nie idzie tego przetłumaczyć

    2

    0
    Odpowiedz
   2. bo to durne społeczeństwo nie umie przewidywać konsekwencji ot co!

    1

    0
    Odpowiedz
 5. Pierdolenie kotka przy pomocy młotka.
  Jak często kisi się ogóra w dziurze a guma spadnie albo pęknie to później kisi się w chałupie z gromadką dzieci.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Szkoda dzieci.

  0

  0
  Odpowiedz