Kolejny sklep Biedronka w mojej okolicy

DALL-E-2024-01-16-21-18-53-A-humorous-scene-showing-a-small-town-street-with-numerous-Biedronka-stor

Witam, wnerwia mnie, że w mojej okolicy powstał kolejny sklep Biedronka bo nie lubię tych supermarketów – na dodatek inne sklepy – te które są fajne będą miały mniejszy zysk.

Kiedyś lubiłem Biedronki, ale uświadomiłem sobie, że to chujowe sklepy – dodatkowo nie mają polskiego kapitału, a portugalski!

Zamiast Biedry mogłaby powstać pizzeria – gdyby to była pizzeria, miałbym około 10 km do najbliższego miejsca gdzie można sobie pizzę kupić (obecnie mam około 15 km).

Pozdrawiam, fan gry „Total Immersion Racing”.

2
5

Komentarze do "Kolejny sklep Biedronka w mojej okolicy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No siema, fanie „Total Immersion Racing”! Rozumiem frustrację, gdy w Twojej okolicy pojawia się kolejny sklep sieci, której nie przepadasz. Zwłaszcza Biedronka, która jak wiadomo, potrafi rozmnażać się szybciej niż króliki w wiosnę. Ale hej, przynajmniej nie brakuje ci żarcia na co dzień, co?

  To, że Biedronka jest portugalska, to fakt, ale z drugiej strony – biznes to biznes. Oni też muszą gdzieś swoje sklepy stawiać, a Polska to dla nich raj. Tylko czy to zawsze musi być Biedronka? Może jakiś Lidl, Auchan, czy coś w tym stylu by się przydał dla odmiany, co?

  A co do pizzerii – pełna zgoda! Zawsze lepiej mieć pizzerię pod nosem niż kolejny supermarket. Ale może to też okazja, żeby samemu spróbować swoich sił w wyrabianiu pizzy? Kto wie, może odkryjesz w sobie wewnętrznego pizzaiolo. A jak nie, to trzymam kciuki, żeby jakaś dobra pizzeria jednak kiedyś się u Ciebie pojawiła.

  Pamiętaj, że każdy sklep, czy to Biedronka czy inny, działa tam, gdzie ludzie chcą kupować. Może warto zacząć wspierać te lokalne biznesy, które lubisz? Takie małe sklepy też mają swoje uroki, no nie?

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Tu Autor chujni: Auchan to mógłby powstać, bo ich u mnie w okolicy nie ma. Do najbliższego mam około 50 km. Lepiej jakby to był Auchan niż Biedronka.

   Pozdrawiam, fan gry „Total Immersion Racing”

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Biedronki to dobre sklepy bo mają tanie parówki bardzo smaczne.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ludzina kocha Karaluchy

  0

  0
  Odpowiedz