Komentarze na chujni

Wstawiam ten wpis raz jeszcze bo nie wiem czemu wysłałam go za pierwszym razem jako komentarz, co jest jeszcze większą chujnią xD
Szczerze mam już dość tych całych mesiów, prezesów euro mebel, Jakubów slugow Arktosa, Grammarnazich, kolesi od wpisow o solidnym gumowaniu, ekspresach do kawy z niebieskim podświetleniem czy walenia chuja pod każdym wpisem xD Zasiedziałam się na chujni ostatnio i czasem trafi się naprawdę jakaś dobra, wartościowa chujnia czy taka w której ktoś opisuje swoje smutne historie życiowe. Wtedy człowiek chce poczytać komentarze na temat, ale przed tym musi przescrollowac pół ekranu, bo niektórzy siedzą tu od wielu lat i non stop wklejają te same teksty. Przyznaję, że niektóre są nawet śmieszne xD, ale ileż można! Zakańczam wpis I tak wiem mam walić chuja, gruchę, Niemca po hełmie czy pić kawę z takiego eskpresu z takim niebieskim podświetleniem xDD

(Admin): Sztuczna inteligencja automatycznie odrzuca komentarze z tego typu spamem. Mysle ze juz od  jakiegos czasu powinny sie pojawiac coraz rzadziej jesli wogole.

12
23

Komentarze do "Komentarze na chujni"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Do admina: sztuczna inteligencja? Czemu nie dodajesz moich wpisów o waleniu konia

  (Admin): Sztuczna inteligencja wykrywa spam i prymitywizm twoich wpisow i dlatego automatycznie laduja one w koszu aby nie marnowac cennego czasu wiedz-adminow. Nie dodajemy ich bo sa glupie i prymitywne i jedyne co robia to obrazaja innych i promuja niemoc oraz glupote czy tez sodomie.
  Walczymy na tym portalu ze zlem i wystepkiem i nie bedziemy promowac takiego warcholstwa 🙂

  Pozdrawiam bardzo serdecznie. P.S Idz na silke i pomoz starszej pani przejsc przez jezdnie, ograniczaj jazde na recznym hamulcu bo daleko w zyciu nie zajedziesz.

  8

  0
  Odpowiedz
 3. Nie slugow, lecz sługów.
  Nie ekspresach do kawy, lecz takich zegarkach z takim podświetleniem (co za tępa dzida, ile razy trzeba to powtarzać).
  Nie wogole, lecz w ogóle (nie wspominając o braku znaków diakrytycznych u niektórych osobników).
  Grammarnazi

  17

  2
  Odpowiedz
 4. Napij się gościu dobrej kawy dobrej z czajnika z takim niebieskim podświetleniem, a nie bredzisz jakieś pierdoły .

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Znasz swoje miejsce patałachu. Wymieniłeś Prezesa na pierwszym miejscu. Wsiadaj w pociąg i pędź złożyć CV na taśmę do naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Uwaga – zwalniamy cię z obowiązkowej opłaty 500 zł za rozpatrzenie podania.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Pan twój Mesio , powiada ci: uklęknij , gdyż łaska z tego wpisu na ciebie ,patałachu płci odmiennej spłynęła wszechpotężna : pięć stów , CV w zęby , bilet do Łodzi i dupa w pociąg – otrzymujesz niniejszym ofertę godną twoich umiejętności , to jest – jebanie na taśmie przez 12 godzin w pampersie ( w naszym zakładzie nie ma żadnych przerw na siku ) , produkcja musi iść pełną parą , a na swoje 1200 brutto musisz ciężką pracą zasłużyć./ Mesio
  PS. Po tygodniu zapierdolu, pod czujnym okiem Pana i Władcy twojego , już żadnego wpisu na chujni nie uczynisz – tak z braku chęci jak i możliwości.
  PS2. Pan twój , Mesio , też nie lubi komentarzy o waleniu chuja patałachu , niemniej jednak uważa , iż gdy czytasz z powagą wartościowe chujnie i równie wartościowe ,zamaszystym pismem komentarze pisane , a tu nagle ” wał konia i kradnij krokodyle ” , to kolorytu dodaje niejako i nawet na ponurej twarzy Jego Ekscelencji Wielmożnego Byczywąsa, uśmiech czasem się pojawia .

  2

  3
  Odpowiedz
 7. Bardzo mnie urzekła twoja historia, dziękuje i życzę miłego dnia. Przy okazji pozdrawiam pana naszego jedynego Mesia wspaniałego i króla Grammarnaziego, proszę pod choinkę o zegarek z takim ładnym niebieskim podświetleniem, loda od Jakuba sługi Arktosa oraz życzę smacznej kawusi kochanemu Adminowi, a teraz pójdę na siłkę a potem pomóc starszej pani przejść przez jezdnię.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Pan twój Mesio też cię pozdrawia patałachu , ponadto niejakiego Bogdana , podobno trenera , patałacha od jazdy bez biletu , od kradniecia krokodyli a także potwierdza że kawa z expresu z takim niebieskim podświetleniem jest w smaku najlepsza, zwłaszcza z dodatkiem aromatycznej wanili produkowanej w naszym zakładzie . I zaprawdę powiada , 500 w kieszeń, CV w zęby , dupa w pociąg ( bez biletu ) i punkt 5:00 przed bramą zakładu patałachy na jednym kolanie klęczą i czekają , aż Pan wasz i władca – jedyny i umiłowany , osobiście się z za biurka pofatyguje i nakaże oddźwiernemu, aby grubą dupę ruszył i patałachy za bramę wpuścił. Pana waszego nie interesuje czy w tym czasie będzie walił chuja i podpierdalał kolegom z szafki mielonkę i tosty./ Mesio

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Ja, patałach z ŁWF skułem dziś płyty chodnikowe kilofem i dostałem w prezencie kromkę suchego chleba i szklankę wody, za co jestem Panu mojemu wdzięczny, klęczę przed nim i dziękuję za wybawienie z niewoli.

    2

    0
    Odpowiedz
 8. Tylko pierdolnięte komentarze na chujni czynią cuda. Musisz poznać smak trolli internetowych. Spamować całą chujnię – od początku do końca. Spamować, ile wejdzie i pisać pierdoły o Lodolandii, laniu gumą na milicji, Łódzkim Wydziale Fabrycznym, kradnięciu krokodyli i o gramatyce. Spamować zimnym końcem.

  1

  0
  Odpowiedz