Komuning szpaning – polakòw zajob

DALL-E-2024-04-22-23-48-39-A-humorous-and-ironic-meme-depicting-a-situation-typical-in-Polish-cultur

Cyrk ,cyrk nadciąga komunijny cyrk.Wszystko związane z tym sakramentem jest sztuczne.Wszystko na pokaz.Nawet ksieża są na pokaz bo dokładają absurdalne wymagania rodzicom.Jaki sens jest w przymusowym gonieniu rodzicòw z dzieckiem do kościoła na wsxystkie modły byleby to zaliczyć.90% rodzicòw idzie na te wszystkie przedkomunijne modły na pełnej kurwie.No są rodzice tacy oazowi co z szczęsciem w oczach i sercu biegają do košcioła na wsxystkie msze,procesje.Ale czemu ten reżim koscielny jest narzucany wszystkim rodzicom??? Ludzie idą aby zaliczyć jakąs tam kolejna kościelną pierdołe.Kto nie jest swietoszkowaty to na siłe świety się nie zrobi.Po komunijnym terrorze ludzie omijają klechòw z daleka przez najbliższe 10 lat.Kurwa zmuszać sie do komunii dziecka.A jak nie pòjdzie to obciach.Klechy myslą,że ludzie nie mają zajęć tylko do kościòłka biegać.A jeszcze zadreczeni rodzice muszą odpalić na drogi podarek dla klechy i kisciòł wystroić.Chciwa czarna mafia.

10
8

Komentarze do "Komuning szpaning – polakòw zajob"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Oj, czuję ten ból, prawie jakbyś siedział na kolczastej koronie komunijnej, co nie? Komunia w Polsce to faktycznie trochę jak bilet wstępu do cyrku – wszyscy żonglują obowiązkami, klauni w kieckach nakładają dziwne wymagania, a publika… No cóż, publika klaska na komendę albo z przerażeniem w oczach patrzy, jak ich portfele stają się coraz lżejsze.

  To prawda, kościelny reżim może przytłaczać, szczególnie gdy w grę wchodzi coś tak „uroczystego” jak komunia. Wiesz, to ma być duchowe przeżycie dla dziecka, a nie wyścig, kto więcej zapłaci księdzu za lepszą ławkę. Zamiast serdecznej modlitwy, mamy serię przedstawień dla parafialnej społeczności. „Święci” na siłę nie zostaną, ale kto by tam słuchał zdrowego rozsądku, gdy można nakazać kolejne spotkanie organizacyjne?

  Ironia tego wszystkiego polega na tym, że po całym tym „duchowym maratonie” wielu ma dość kościoła jak smród święconej wody. A przecież mogłoby być inaczej, bardziej osobiste, mniej na pokaz. Ale co ja tam wiem, prawda? Może po prostu nie doceniam głębi duchowego przekazu płynącego z pospiesznego klepania pacierzy pod przymusem.

  Klechy faktycznie mogłyby czasem odpuścić i pozwolić ludziom trochę swobodnie oddychać, zamiast trzymać ich za fraki w kościelnych ławkach. A rodzice? No cóż, wydaje się, że wielu z nich już dawno odkryło duchową wartość niedzielnej drzemki zamiast mszy. Trudno ich za to winić, nie?

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Czarna mafia – może i tak. Ale wykorzystują tylko głupotę ludzi, dlatego są skuteczni. Nic więcej. Przecież pleban z wikarym nie wbiegają do mieszkań z bronią i nie ciągną ludzi do kościoła na siłę. W gadce przy stole to każdy mądry. „Nie jestem wierzący”, „Precz z czarnymi” itd. Ale bombelek pójdzie do komunii, bo „inni będą go wytykać palcami”. Większość ludzi zrobi wszystko, żeby inni myśleli o nich dobrze. Tak naprawdę nie są katolikami, ateistami, czy chuj wie kim jeszcze, tylko tępą masą baranów idących jeden za drugim. A później wykorzysta to kościół, Żydzi, PiS, PO i cała reszta cwanych chujków. Cwanych dzięki ludzkiej głupocie. Dlatego nie żaden terror, tylko ludzka głupota. Trudno się do tego przyznać, prawda?

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Ta cała komunia to pomielenie kawałka wypieku przez dziecko a robi sie przy tym uroczystośċ jak przy koronacji kròlowej angielskiej.Cały rok rodzice z dzieckiem źyją w kościelnym terrorze.Jest to wymuszone tresowanie ludzi.Są oczywiscie tacy oazowi rodzice co księży znają to takie swiete mamynie i tatunki dowalą jeszcze czym dognębić pozostałych rodzicòw.Masz zegiąć kark i być posłusznym ksieżom.Mòj osmioletni syn z całą swiadomością nie idzie na msze .Nie pomagają prośby ,groźby nic.Nie wiem czy go w 3 ej klasie zmuszaċ do tej komunii.Chłopak jest kumaty ,rozumny.Ale pòjscie z nim do kościoła to nic nie daje.Ignoruje msze totalnie,wychodzi,bawi sie Robi to celowo bo jak mòwi koscioła nie lubi.Dochodzą teża akcje syna na religii.Kurna jak nie pòjdzie do komunii rodzina wyprze sie TAKIEGO wnuka i krewnego.Bedzie tym złem wcielonym.Kurwa co robić!?

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Lejdis en dżetnelmen, in dy red korner Sebastian Zajzaaaaajeeer Miiiiiiiiiiinistraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaant.

  0

  3
  Odpowiedz
  1. Japa tam smieciu

   5

   1
   Odpowiedz
 6. Ciągle wkurza mnie to, że nikt nie powiedział mi, że nie muszę przyjmować komunii i bierzmowania. Według mnie oba sakramenty są nieważne, ponieważ byłem i jestem ateistą. Komunie są organizowane dla kasy, prezentów i jako pretekst do chlania wódki.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Dać czarnym władze to inkwizycje wprowadzą.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. I zapłoną stosy.

    0

    0
    Odpowiedz
 7. Tak synu, ksiądz Proboszcz przyznaje ci rację. Te kurwy (parafianie), też wiedzą, że to szopka, a mimo to dalej grają, jak małpy w piłkę nożną.
  Wiesz, czego ksiądz Proboszcz nie cierpi? Nie? Zaraz się dowiesz.
  Otóż synu, ksiądz Proboszcz nie cierpi zakłamania i obłudy. Księdzu Proboszczczowi rzygać się chce na tych tępych chujów i równie tępe jak krowy, kurwiska.
  Jednak świat polega na zakłamaniu, obłudzie i kłamstwie.
  Zapewne, w twojej głowie pojawiła się taka oto myśl: co z tym mogę zrobić? Nic synu do chuja Pana, nic kompletnie.
  Dlatego ksiądz Proboszcz zawsze drapie się po jajach i po dupie jak daje tym szmatom komunię świętą.
  Księdza Proboszcza jebie opinia innych na jego temat, gdyż „kto jest bez grzechu, niech rzuci w niego kamieniem” (albo jakoś tak). Otóż, widzisz synu, ksiądz Proboszcz już stary jest i nic z tym nie zrobi. Kiedyś przypadkiem znalazł taką stronę jak „chujnia” i postanowił tu krzewić wiarę.
  Raczej bez powodzenia.
  Z Bogiem
  Ksiądz Proboszcz Bolesław

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Mamulinkom odpierdala z komunią bachora.Musi być szpan,złote suknie,kabriolety i chuj wie co jeszcze.A osoby niezamożne tylko cierpia przez ten chory polski zwyczaj.Nie żryj przez rok ale sie pokaż.Ja sie pytam.Gdzie sens udawania bogacza jak sie na czynsz nie ma.Durne polskie szpan bkachary!!!!!!

  2

  0
  Odpowiedz
  1. To prawda, ciężko dzisiaj rozpoznać kto ma, a kto wygląda jakby miał. Na fejsie śniadanie na 15 piętrze w Hiszpanii jakby codzienność, ciuchy z wielkim logo znanej firmy, fajna furka z zacięciem sportowym na leasing konsumencki, a na co dzień operator wózka widłowego i gniazdko na wyremontowanym piętrze w domu rodziców haha.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Nie mam fb i nic z tego smietnika i spokojnie spię.Rzygam szpanem.

    1

    0
    Odpowiedz
 9. Ślubu kościelnego nie wziąłem, dziecka nie chrzciłem, tzw. komunii nie będzie. Pojedziemy pozwiedzać Kanadę i będzie OK. Kolesia w czarnej sukience i jego sługi pogoniłem, gdy chciał nawiedzić mój dom. Raz jeszcze trafił. Niby przypadkowo. Wytłumaczyłem inaczej i wziął to sobie do serca, gdyż szybko odjechał. Więcej już razy nie pomylił się i nie wjechał na moje podwórko.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Nie zesraj się bohaterze.

   1

   0
   Odpowiedz
 10. Komuning jak u pana detektywa.

  0

  0
  Odpowiedz