Konstytucyjne prawo do posiadania gotówki? HAHA

Był tu temat o planie konstytucyjnego prawia do posiadania gotówki w Szwajcarii i Austrii. Aż chcę wam coś powiedzieć. wy goje sobie możecie planować. Szwajcaria trzyma się relatywnie mocno. Ale przyjrzyj się jej dobrze. Jeszcze kilka dekad temu można tam było mieć anonimowe konto na hasło, funkcjonowała tajemnica bankowa. Teraz chuj z tego został. wy wszyscy goje w ciągu dekady sami będziecie błagać o CBDC, social score i UBI – tak was urządzimy. Klaus Schwab.

6
6

Komentarze do "Konstytucyjne prawo do posiadania gotówki? HAHA"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Blabla. Ale Wiesz kurwo ze gdybys wyszedł do ludzi to miałbyś rozjebany łeb pejsaty śmieciu

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Zamiast marzyć o rozjebaniu komuś łba bierz tą swoją czerstwą bułę z margaryną i zapierdalaj jebać na nocnej zmianie za trzy i pół tysia netto. Potem o szóstej rano, gdy wrócisz do swojej zatęchłej nory zjebany jak ostatni kurwobiedacki śmieć, będziesz mógł znowu pofantazjować.

   0

   2
   Odpowiedz
   1. Na szczęście w Polsce nie brakuje jeszcze latarni, drzew i kilometrów mocnego sznura o małym współczynniku tarcia co by pętla gładko się ślizgała i zacięła w pół drogi. Przydadzą się jak znalazł.

    0

    0
    Odpowiedz
 3. Ukradłem krokodyla. Czekam na dalsze informacje od Pana i władcy mojego – Mesia.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. To zależy jakiego krokodyla ukradłeś patałachu . Wtedy Pan Twój przekaże ci dalsze instrukcje. / Mesio

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Różańcowego z wywrotki ale niestety zdążył mnie upierdolić w nogę i to przy samej dupie.

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Chwała Lodolandii!

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Wulkanizuj teleskop.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Łots’gołynonuj misia-pysia.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Dawaj zróbmy jak w dziewiętnastym wieku szmato jebana. Wyzywam was wszystkich z tej kurewskiej piramidy na solo te wszystkie szwaby gejtse cukenbergi i te inne pokitrane pedofilskie mameje. A nie zasłaniacie sie służbami.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Cytując klasyka: „Idź wsadź głowę w dupę Gatesa i wślizgnij się jak glista, w gówno jego”

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Nie po to budowaliśmy społeczeństwo kastowe, żeby teraz do was schodzić, prole. A wy do nas też nie podejdziecie. Do 2030 jak wam zrobimy 15-minutowe miasta, to wyjazd za obwodnicę będzie dla was niemałym wyzwaniem a co dopiero na naszą wyspę pedofilów. Podczas gdy my będziemy rozbijać się osobistymi odrzutowcami po świecie i zapierdalać limuzynami po pustych autostradach, to wy prole będziecie składać podania o wypożyczenie hulajnogi i prośby o wyjazd do sąsiedniego województwa na pogrzeb matki. A jest o co walczyć – ci z najlepszym social score będą mieć szansę na pozytywne rozpatrzenie / Klaus Schwab

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Bo nawet nie jesteście mężczyznami. Jakbyście do nas zeszli to pół minuty i jesteście kurwiska rozszarpane końmi albo motocyklami. Odsunąć te wasze banki, ochrone, fose z krokodylami i jestescie jak bezbronne dziewczynki. I wszyscy tam zdajecie sobie z tego sprawę. I to nie ty łysa kurwo zboczona budowałaś cokolwiek. Ty tylko przejmujesz pałeczkę po swoich skurwiałych przodkach. Jebać cie.

    PS
    To było do szwaba a nie do autora chujni

    1

    0
    Odpowiedz
 6. Mam dziwne, mieszane uczucia przy wpisać Klausa Schwaba, najczęściej daję mu raczej plusa jednocześnie chcąc go zajebać własnoręcznie.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Znowu Klaus szlauf wyszedłeś z szamba. Wracaj na swoje miejsce. W dupie z tymi twoimi pogróżkami.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Najwiecej o takich rzeczach piszą kolesie którzy i tak nie maja kasy. Wiec po co się tak podniecacie

  0

  0
  Odpowiedz