Kot na drzewie

„Było nas trzech
W każdym z nas inna krew
Ale jeden przyświecał nam cel”Tym celem było pomagnie bezdomnym zwierzętom. Siedząc ostatnio w parku na ławeczce sączylismy wódeczkę przelaną przezornie do butelek po wodzie mineralnej. A tu nagle dwóch bachorów goni małgo kociaka. Kociak wskoczył na drzewo a te gnoje z kijem i jakimiś kamieniami na niego. No to dostał jedem z liścia a drugi z buta w dupe. Przyleciał tatuś jednego z nich słysząc rozdartą mordę swojej latorośli. W obliczu ataku trzeba było użyć podobnych środków jak do małolatów tyle że cięższego kalibru. Nie moge zrozumiec co komu przeszkadza kot czy pies łażacy po parku i niezaczepiający nikogo? Trzeba być wyjątkowo chujowym rodzicem żeby nie wpoić smarkaczowi że tak się nie robi. Przez to cierpią koty i psy a smarkacze i ich tatusiowie dostają wpierdol spoykając na swej drodze takich jak my. To jest właśnie chujnia która mnie dopadła.

111
4

Komentarze do "Kot na drzewie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  3

  6
  Odpowiedz
 3. Ghana – państwo unitarne o powierzchni 239,5 tys. km kw. , demokracja konstytucyjna, republika prezydencka. Głową państwa i szefem rządu jest prezydent wybierany w wyborach powszechnych na 4 lata. Władzę ustawodawczą sprawuje jednoizbowy parlament o 4-letniej kadencji. Na czele władzy sądowniczej stoi Chief Justice i Supreme Court. Działa także Narodowa Izba Wodzów. Nazwa kraju w języku Asante oznacza „Król – Wojownik”. Pochodzi od przedkolonialnego, średniowiecznego Imperium Ghany. W światowym rankingu demokracji Ghana zajęła 52 miejsce, plasując się tuż nad Polską, która zajmuje 53 miejsce.

  6

  1
  Odpowiedz
 4. Właśnie teraz „rodzice” nie potrafią przekazać elementarnej wiedzy,jaką jest szacunek do zwierząt. Teraz za podstawowe wartości uważa się tylko pracę i hajs. Dlatego coraz więcej mamy piesków i kotków wyrzucanych z pędzących aut albo zostawianych na smyczy w lesie, na pastwę losu.

  15

  3
  Odpowiedz
  1. Jaki stosunek do zwierząt taki do ludzi.

   3

   2
   Odpowiedz
 5. I dobrze zrobiliscie. Podoba mi sie.

  23

  2
  Odpowiedz
 6. Powiadam wam, mały wpierdol nie jest zły, nie zaszkodzi ale pomóc może .

  7

  0
  Odpowiedz
 7. Brawo. Je..ać skuwie…i. Popieram całkowicie. Ch.. z nimi.

  5

  1
  Odpowiedz
 8. Chwalebne, tak trzymać!

  6

  0
  Odpowiedz
 9. OK, po napojach energetycznych trzeba było komuś spuścić wpierdol. Jak by się nie napatoczyli gówniarze goniący futrzaka to by się ktoś inny napatoczył. Na przykład jakiś pyskaty kulawy dziadek.

  3

  8
  Odpowiedz
  1. I tu się mylisz. Owszem, jest wielu takich co po nawet niewielkiej dawce alkoholu szukają zaczepki. My jednak nawet po znacznym spożyciu nikogo nie zaczepiamy. Mało tego, budzi się w nas wyjątkowa chęć pomagania innym a w szczególności zwierzętom.

   3

   1
   Odpowiedz
 10. U made my day, Bro!
  Leczyć buractwo amunicją grubego kalibru.

  5

  1
  Odpowiedz
 11. Jestem niezmiernie szczęśliwy że są jeszcze takie chłopaki jak Wy, WIELKIE pozdrowienia!

  9

  0
  Odpowiedz
 12. Popieram. Tak trzymac goscie. Chuj ze jak walicie wode w parku z butelki po mineralnej to jestescie pewnie patola.

  2

  3
  Odpowiedz
  1. Nie jesteśmy patola. Po prostu w ten sposób wspominamy czasy kiedy bylismy kawaalerami. Moi kledzy mają swoje firmy, ja mieszkam w USA i tu mam własny biznes. Zawsze bedac w PL robimy sibie taki powrót do przeszłości czyli wódka w parku z plastikowych kubków 🙂

   2

   1
   Odpowiedz
 13. Dla mnie jesteście bohaterami. Jestem wrażliwa na cierpienie niewinnych zwierząt. Dobrze, że są tacy ludzie jak Wy, którzy obronią zwierzaka gdy dzieje mu się krzywda.

  4

  1
  Odpowiedz