Kto jest wrogiem Polski

Dla opętanych chorą nienawiścią do Rosji oraz misją wyzwlania narodów od tyranii wschodu i złudzeniem przyjaznej Polsce Ukrainy i życzliwych Niemiec polecam wykład pani Magdaleny Ziętek-Wielomskiej, który rozjaśni im w głowach kto jest rzeczywistym wrogiem Polski i Polaków.
A agent niemiecki Mesio niech lepiej nie słucha, bo dostanie jeszcze marszenia moszny i wibracji gula.

3
11

Komentarze do "Kto jest wrogiem Polski"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jebcie żydostwo ciepłym prądem na komisariacie to czyńcie na moją pamiątke idźcie i głoście to innym narodom taka jest wola mego.

  -Testo

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Spierdalaj z tym gównem. Te pajace prowadzące ten kanał, razem ze swoją „fundacją” i gazetką onucami, capią na odległość.

  Ta baba i jej chłop to są „eksperci” porównywani z braunem z konfy, michalkiewiczem do rydzyka i tym podobnymi błaznami (którzy zresztą występują w ich „mediach”), tylko nawet jeszcze głupsi. I już na pierwszy rzut oka ewidentnie sterowani z kremla. Od lat gloryfikatorzy Pinocheta (zamiast słuchać tego pierdolenia z tego filmiku, poczytajcie sobie o tym jak rządziły junty w Chile i w Argentynie, to się wam odechce…), Franco i jebanego putina (Co za zaskoczenie, że jeden z największych zbrodniarzy współczesnych czasów jest według nich wzorem, prawda? Poza nimi, jedyne takie laurki to fiutinowi wystawiają jeszcze tylko w kacapskiej gadzinowej tv, w której puszczają takie ścierwa jak sołowjow). Zwolennicy wprowadzenia tego samego rodzaju dyktatury w Polsce, co właśnie w Chile, Hiszpanii, a przede wszystkim w kacapowie, przeciwnicy (!) elementarnych praw człowieka, do tego uważający absolutną nieomylność kościoła. (!) Czyli w praktyce chcą, byśmy mieli rządzoną przez kacapów z moskwy kościelną dyktaturę ze świętą inkwizycją, ogarniacie ludzie? Przy tym cyrki, jakie ktokolwiek kiedykolwiek w tym kraju wyprawiał, bledną. To są pokraki podobne do olszańskiego/jabłonowskiego, który tak bardzo dupę kacapom liże, że m.in. publicznie twierdził w rozmowie z, obecnym nadal, kacapskim ambasadorem w Polsce, że – czytajcie teraz uważnie – bardzo dobrze się stało, że kacapy wymordowały grubo ponad 20 tysięcy naszych oficerów w Katyniu i podobnych miejscach.

  Pierwszy z brzegu szur ma więcej rozumu niż oni, co tym bardziej wskazuje na sterowaną z moskwy tzw. agenturę wpływu albo w najlepszym wypadku na oszołomów-pożytecznych idiotów. Trzymajcie się od tego z dala i nie słuchajcie tego gówna a jeśli przypadkiem wysłuchaliście, to nie „kupujcie” tych bredni.
  ________
  A tobie, Admin, chyba odpierdoliło… Któryś raz z rzędu taki bardzo wysoce szkodliwy dla naszego kraju syf przepuszczasz. Myśl do, kurwy nędzy, myśl, i zanim coś takiego umieścisz, to się najpierw zorientuj czy to nie jakieś gówno takie jak to. Wywal te kacapskie ścierwojady i nie grzesz tak więcej.

  (Admin): Doprawdy? A kto, według Ciebie, decyduje, czy coś jest szkodliwym syfem, czy nie? Jest tutaj wolność wypowiedzi. Przeczytaj ze zrozumieniem lub bez, wnioski wyciągnij sam i wybierz swój obraz rzeczywistości, ale pod żadnym pozorem nie próbuj mówić innym, jak mają myśleć i żyć swoim życiem. I nie obrażaj. Uważasz, że masz rację? Użyj merytorycznych argumentów, aby przekonać o tym innych a nie faszystowskich uwag. Amen.

  7

  1
  Odpowiedz
  1. „Admin): Doprawdy? A kto, według Ciebie, decyduje, czy coś jest szkodliwym syfem, czy nie?”

   Decyduje (a przynajmniej powinna) tzw. szkodliwość społeczna treści. Pojąłeś, czy jednak za trudne?

   No bo powiedz… Czy gdyby ktoś chciał tu umieścić np. tekst nawołujący do akcji mordowania dzieci w szkołach od przyszłego tygodnia (albo dowolnej innej daty), to też byś go umieścił, powołując się na „wolność słowa”?

   Wolność słowa ma swoje granice (i zawsze tak było, nawet w najbardziej demokratycznych krajach). I zanim się ktoś zabierze za prowadzenie jakichkolwiek mediów (od dużych mediów typu największe stacje TV aż po małe strony internetowe, takie jak choćby ta), to powinien być na tyle kumaty, by zdawać sobie sprawę z tego oraz z konsekwencji przepuszczania do publikacji rozmaitych wypocin jakichś oszołomów, a już zwłaszcza takich (i być może nawet robiących to na zlecenie), którzy otwartym tekstem wychwalają największych zbrodniarzy w dziejach świata i głoszą pełne kłamstw tezy wprost z propagandy najbardziej wrogiego (i otwarcie dziś już wrogiego) nam państwa w całej jego historii.

   To co? Dalej nie ogarniasz, że czym innym jest chujnia z jakimiś poglądami wpisującymi się w ramy dyskusji światopoglądowej czy politycznej, albo choćby dowolny wpis dla „beki”, a czym innym coś takiego, co umieściłeś, a co jest ewidentną V kolumną? Przepuszczając takie teksty, stajesz się jednym z tych, którzy je uwiarygodniają. To ma potem swoje konsekwencje w postaci tego, że przez to ludzie mają prane mózgi np. kacapską propagandą dokładnie w taki sposób, jak komuna od 1917 roku prała kacapom łby aż ich przerobiła na współczesne tzw. „orki”. I tym się Polska i polskie społeczeństwo stanie, jeśli takie gówna, jak ta chujnia powyżej będą znajdowały miejsce w dowolnych mediach je powielających lub publikujących. Teraz połącz, kurwa mać, kropki i pomyśl jak na tym wszyscy wyjdziemy…

   Ogarnąłeś? /Mesio

   PS. Znajdź sobie w internecie nagranie z wystąpienie faceta nazwiskiem Jurij Bezmienow (Yuri Bezmenov) zatytułowane „Jak zniszczyć państwo (znane też pod tytułem „Jak napaść na państwo”) i oglądaj do skutku, aż załapiesz w czym rzecz i z czym masz w tym wypadku (tej umieszczonej powyżej chujni) do czynienia. I po prostu sprawdzaj kim są ludzie którzy na takich filmikach się produkują. To jest dwie minuty roboty, a wystarcza w zupełności, by im się powielanie tych gówien i szukanie „wyznawców”, którzy nam wszystkim mogą wyjść bokiem, nie powiodło.

   3

   2
   Odpowiedz
   1. (Admin): Znowu, co ma piernik do wiatraka? Nikt tutaj nie nawołuje do popełnienia przestępstwa, więc przestań pleść głupoty. Tak samo, jakby ktoś napisał wpis o tym, jak mu smutno i źle, i myśli nad popełnieniem samobójstwa – a inni w komentarzach by mu jeszcze kibicowali – tu skłaniałbym się ku cenzurze takich komentarzy. Jednakże jedyną osobą i bucem, który obraża tutaj innych, w tym admina strony (niezbyt mądre), jesteś TY. Gdybym miał kogoś wywalić, to wywaliłbym Ciebie pierwszego. Nie wiem, jakim prawem roszczysz sobie wyższość moralną, aby decydować, co jest propagandą, a co nie. Każdy ma inny punkt widzenia, i na tym właśnie polega szacunek do wolności wyrażania opinii przez drugiego człowieka – czegoś, do czego widać jeszcze nie dorosłeś.

    Jeśli zobaczysz ten wywiad na YouTube – ma on naprawdę sporo pozytywnych komentarzy. Wygląda na to, że wiele osób jest bardzo wdzięczna za treści przekazywane. Dlaczego mamy tym osobom dokuczać?

    „Szkodliwość społeczna treści”, „mowa nienawiści” – serio? Okay boomer.

    4

    2
    Odpowiedz
    1. (Admin): Znowu, co ma piernik do wiatraka? Nikt tutaj nie nawołuje do popełnienia przestępstwa, więc przestań pleść głupoty

     Kurwa… Albo nie rozumiesz, albo rżniesz w tym momencie głupa, bo sam masz za zadanie takie treści szerzyć (widziałem taką strategię w wielu miejscach w internecie, np. na Youtube są czasem kanały, które umieszczają np. stare popularne polskie filmy, by bazując na tym sentymencie polskiej widowni zdobyć oglądalność dla kanału, a potem między to wrzucają kacapską propagandę, licząc na to, ze zwiększona przez filmy oglądalność, zwiększy ilość tych, którzy dadzą się tą propagandą umieszczoną tuż obok takiego filmu karmić). Tertium non datur.

     Szkodliwy content nie musi bezpośrednio nawoływać do przestępstw by być równie szkodliwym. On właśnie – przynajmniej z początku – ma sprawiać wrażenie bycia kompletnie nieszkodliwym, ba nawet ma sprawiać wrażenie bycia przejętym dobrem społeczeństwa/narodu/kraju. Ale ta treść (a po niej kolejne, które dodatkowo znajdują coraz większą oglądalność przez to, że jakiś ciul „reklamuje” je po internecie) stopniowo robi odbiorcy (na mniej lub bardziej masową skalę) wodę z mózgu. I na tym polega szkodliwość tzw. agentury wpływu i wrogiej propagandy (poczytaj o tym jakąś dobrą książkę, to być może pojmiesz, jakiego durna z siebie zrobiłeś, i robisz, bagatelizując to). Oni nie muszą bezpośrednio kazać ci zajebać kogoś pod szkołą, oni ci przerobią sposób myślenia na np. kacapski, a potem ty sam już będziesz przytakiwał każdemu gównu, jakie kacapska propaganda wymyśli, wyłaził na protesty przeciwko temu, co dla kacapskiej polityki, mającej na celu ponowny podbój m.in. Polski, jest niekorzystne (np. przeciwko obecnej pomocy Ukrainie), a koniec końców w wyborach głosował na kacapskich agentów, jakich kandydaturę ci do głosowania ta propaganda i wyprany mózg podsuną, a nawet brał udział w zamieszkach takich, jakie mogłeś widzieć np. w USA, gdy Trump przegrał wybory i tego rodzaju podjudzone latami sączoną przez kacapów propagandą bydło z wypranymi mózgami zrobiło „szturm na Kapitol”. Ogarniasz wreszcie konsekwencje?

     „Jednakże jedyną osobą i bucem, który obraża tutaj innych, w tym admina strony (niezbyt mądre), jesteś TY.”

     Nie jest obrazą nazywanie rzeczy po imieniu. I to sobie też zapamiętaj. A ja nie bluznąłem bez powodu pod ich adresem i wystarczająco dobrze, już w pierwszym tu komentarzu, uargumentowałem na konkretach, czemu to robię (wróć do niego i literuj do skutku to, co napisałem o ich postępowaniu, poglądach, i o tym skąd są przynajmniej inspirowane jeśli nie wprost agentom kacapskiego wywiadu zlecone). I głęboko w dupie mam, że raczyłeś się przez to obrazić. Zasłużyłeś – oberwałeś.

     I mało tego. Lubię ten portal od lat. Ale jeśli będziesz takie gówna (celowo lub bezmyślnie, w tej chwili przy twoim uporze w „niewidzeniu” problemu pomimo tego, że możliwie w najprostszy sposób został ci wyjaśniony) umieszczał, ja zrobię wszystko, by utrudnić jego istnienie. Od zgłaszania go Google, po sygnały dla ABW. Pojąłeś?

     „Nie wiem, jakim prawem roszczysz sobie wyższość moralną, aby decydować, co jest propagandą, a co nie.”

     To bardzo proste… (i nie pisze się: „roszczysz”, a „rościsz” :P) Umiem czytać (i słuchać też) ze zrozumieniem. A poza tym z racji, powiedzmy, prywatnych zainteresowań, znam się trochę na temacie, o którym teraz mowa.

     „Każdy ma inny punkt widzenia, i na tym właśnie polega szacunek do wolności wyrażania opinii przez drugiego człowieka – czegoś, do czego widać jeszcze nie dorosłeś.”

     Tylko że to nie jest punkt widzenia ani opinia. To wprost przekazywana wroga nam propaganda, pochodząca z najgorszego syfu, jakim jest kacapstwo. Przekazywana albo przez tzw. pożytecznych idiotów albo przez kacapską agenturę.

     Gdyby do tego rodzaju rzeczy podchodzono jak do „opinii”, to po np. Europie i Stanach nadal hulałyby portale i ogólnie mówiąc media takie jak np. „sputnik”. A co zrobiono w momencie agresji kacapstwa przeciwko Ukrainie i całemu Zachodowi (w tym nam)? W pizdu to zamknięto na terenie Zachodu. I co mi powiesz? Że u nas (w tym szeroko rozumianym Zachodzie) wolności słowa nie ma? A skoro jest to jak myślisz, dlaczego to zamknięto? Co? Dla przysłowiowych „jaj”? No z głupim przez ścianę się macałeś, że dalej nie pojmujesz, jakie to zagrożenie?

     Powtórzę jeszcze raz: WOLNOŚĆ SŁOWA MA SWOJE GRANICE. I to dość wyraźnie wyznaczone.

     I dodam jeszcze jedno: jeżeli jesteś aż takim durniem (a na razie takiego tutaj strugasz, sądząc po tym, że nie łapiesz tego, co się do ciebie mówi, bo dawno powinieneś załapać, ba…, na dobrą sprawę sam to powinieneś wiedzieć i bez tłumaczenia ci tego), że tego nie rozumiesz, NIE POWINIENEŚ NIGDY brać się za prowadzenie choćby najmniejszej strony internetowej, która umożliwia publikację treści pochodzących „z zewnątrz” (to znaczy nie od ciebie/nie od redakcji strony). Dla dobra wszystkich (w tym i ciebie samego). Ja wiem, że dziś każdy półgłówek może sobie założyć stronę internetową czy kanał na YT (i to jest, paradoksalnie, zaleta jak i wada demokracji i „wolnego internetu”). Ale do tego, by z tych mediów był jakikolwiek pożytek, a nie szkody, potrzeba odpowiedzialnych i mających coś sensownego (wiedzę i umiejętność praktycznego jej zastosowania) w głowie, ludzi je prowadzących, a nie idiotów, którzy nie rozumieją tego, co w nich pozwalają umieszczać. Inaczej skończy się to kiedyś tak, że przez takich jak ty kacapstwo zrobi nam kolejną „normalizację”. Taką jak w Buczy, Irpieniu, Katyniu itd. I kto wie? Może nawet będziesz bezpośrednią ofiarą tego…
     Pojąłeś?

     „Jeśli zobaczysz ten wywiad na YouTube – ma on naprawdę sporo pozytywnych komentarzy. ”

     Wiesz co? Ty naprawdę jesteś głupi (przy czym zakładam tak tylko dlatego, że mimo wszystko jeszcze nie podejrzewam cię o współpracę z inspirowaną z kacapowa agenturą)…

     Kurwa…, chłopie… W dobie, od przynajmniej kilkunastu lat znanych, fabryk trolli (i to przede wszystkim zakładanych i sponsorowanych przez kacapskie służby) mających za zadanie właśnie taką manipulację (ponoć nawet w ten sposób Trump wybory w USA wygrał) stosować, żeby się przypadkowemu odbiorcy treści wydawało, że publikowany materiał jest tak dobry i chwalony, ty mi to przedstawiasz jako argument w przypadku gówna ewidentnie zleconego z moskwy (przypomnę, że autorami są publiczni piewcy kacapskich zbrodniarzy aż po obecnego rządzącego tam fiutina; w dodatku zbrodniarzy, którzy mówią wprost o podboju i zniszczeniu państwa polskiego oraz wymordowaniu jego znacznej części społeczeństwa na skalę znaną z II wojny światowej w ich oraz szwabskim wykonaniu pod adresem np. naszej inteligencji, przez co z tych strat nie pozbieraliśmy się do dziś)??? I nie widzisz własnego debilizmu? To jesteś nawet głupszy niż myślałem i nie mamy o czym ze sobą rozmawiać.

     A poza tym, do tych farm trolli dodaj sobie rosnące grono tych, którym ta propaganda kacapska już wyprała mózgi. I co? Dalej nie ogarniasz, jaki będzie długofalowy skutek tego, że pomagasz im w dalszej promocji tego propagandowego syfu wycelowanego na naszą szkodę, jeśli przez takie strony jak twoja oni będą jeszcze bardziej zwiększać ilość wyznawców?

     „Dlaczego mamy tym osobom dokuczać?”

     Nie „dokuczać”. Należy ich tępić jak pluskwy wszystkimi możliwymi środkami i to najlepiej od razu w zarodku.

     A czemu tak? Bo formalnie jesteśmy jeszcze w stanie pokoju i nie można zgodnie z prawem do nich strzelać prosto w łby za zdradę i jako do wrogów (wrogów nawet gorszych niż kacap w okopie, bo daleko bardziej skutecznych).

     „Szkodliwość społeczna treści”, „mowa nienawiści” – serio? Okay boomer.”

     Nie, kurwa…, nie „serio”, „na niby”, gówniarzu…

     To, że, szczylu, jakichś rzeczy nie pojmujesz, nie oznacza, że masz rację, tylko oznacza tyle, że nie pojmujesz. Dlatego mówię, że jak tego nie rozumiesz, NIE POWINIENEŚ NIGDY brać się za prowadzenie choćby najmniejszej strony internetowej, która umożliwia publikację treści pochodzących „z zewnątrz” (to znaczy nie od ciebie/nie od redakcji strony). Dla dobra wszystkich (w tym i ciebie samego).
     Po prostu. Najpierw się wyedukuj porządnie. I dopiero gdy to zrobisz i pojmiesz to, jak tu bredzisz, to się zabieraj za prowadzenie jakichkolwiek portali internetowych.

     Pamiętasz „Psy” Pasikowskiego? „Jak dorośniesz, to zrozumiesz, że polityka to nie jest Dziennik Telewizyjny”. I dlatego agentura wpływu jest tak istotna dla przeciwnika i dlatego też należy ją bezwzględnie tępić, a nie jej jeszcze pomagać pod pretekstem źle rozumianego przez takich jak ty pojęcia „wolność słowa”.

     3

     1
     Odpowiedz
     1. Dziękuję za podzielenie się swoimi przemyśleniami i zaangażowaniem w naszą społeczność. Rozumiem, że ten temat wywołuje silne emocje i cenię sobie Twoją gotowość do wyrażania swoich opinii. Chcę jednak przypomnieć, że nasza strona jest miejscem otwartym na różnorodne punkty widzenia, przy czym staramy się utrzymać konstruktywną i szanującą się atmosferę dyskusji.

      Zauważyłem, że Twoje ostatnie komentarze wyrażają intensywne uczucia i mogą wskazywać na duży osobisty stres lub inne trudności. To naturalne, że czasami wszyscy przeżywamy trudne chwile, które mogą wpływać na nasze myśli i zachowania. W takich momentach ważne jest, aby mieć odpowiednie wsparcie.

      Jeśli czujesz się przytłoczony, zaniepokojony lub przeżywasz inne trudności emocjonalne, rozważ skonsultowanie się z profesjonalnym doradcą lub psychiatrą. Profesjonalna pomoc może zaoferować nowe perspektywy, wsparcie i narzędzia do radzenia sobie z trudnymi emocjami. Pamiętaj, że dbanie o zdrowie psychiczne jest równie ważne, jak dbanie o zdrowie fizyczne.

      W międzyczasie, zachęcam do dalszej rozmowy, ale proszę, abyśmy wszyscy dążyli do utrzymania szacunku i otwartości na różne punkty widzenia. Nasza społeczność jest miejscem, gdzie różnorodność myśli jest ceniona, ale musi towarzyszyć jej wzajemny szacunek i zrozumienie.

      2

      0
      Odpowiedz
     2. Aż dostałes krwawej biegunki ćwoku i wydalasz coraz to dłuższe, głupsze i walące gnojem tasiemce. Ktoś ci pewnie usmażył mózg poddając terapii MK Ultra i zrobił z ciebie wściekłego zombie. A szpiclowanie i donoszenie pewnie wyssałeś z mlekiem swojej matki kurwy.

      0

      2
      Odpowiedz
     3. Z tym ABW ty tak serio ? Ja pierdolę …

      0

      0
      Odpowiedz
  2. O! jaki piękny wkurw banderowca i szczekanie z pianą na pysku. Gnida z bezradności dostaje już furii i na oślep rzuca gnojem w Niewiadomskich i Olszańskiego, no i kurwa jeszcze wrzeszczy na Admina. Za samego Olszańskiego dostałbyś szpica w rów i chark w ryj.
   Posłuchajcie ziomy jak Olszański opowiada o Katyniu na YT:
   KATYŃ – Wojciech Olszański

   https://youtu.be/6jsG890Zsgc?si=t3PMlqnsl9K1omF0

   1

   2
   Odpowiedz
   1. „KATYŃ – Wojciech Olszański”

    Buhahahah… Takie pierdolenie możesz, kacapku, „kamratom” opowiadać.

    A fakty o olszańskim w kwestii Katynia są następujące. olszański spotkał się z kacapskim ambasadorem andriejewem na jednej z imprez organizowanych przez ambasadę. I na nagraniu z ich rozmowy padają takie teksty olszańskiego: „Doceniam to, co zrobił sierow”… [rola] sierowa [jest] nie do przecenienia”. ( https://www.facebook.com/rodacyikamraci/posts/pfbid0Qno5Hvarm4n4oEAsHDbUH2HPNUwAEQesvkNdCCPNG4NrAHeF4VZygUJtPZf7n6Kml )

    A kim był sierow? „Zbrodniarz stalinowski. Ponosi współodpowiedzialność za mord polskich oficerów w Katyniu i figuruje w tzw. „Rejestrach akt śledczych mordu katyńskiego” (w zbiorach Prokuratury Generalnej RP) jako jedna z „osób zatrudnionych w aparacie NKWD w latach II wojny i mających związek ze sprawą wymordowania polskich oficerów jeńców w 1940 roku”. Osobiście kierował pacyfikacją powstania węgierskiego jesienią 1956 roku.” (https://pl.wikipedia.org/wiki/Iwan_Sierow).

    Takich ma idoli olszański. I mało tego. W tej samej rozmowie z kacapskim ambasadorem olszański twierdzi, że wychował się na treściach propagowanych przez bolesława piaseckiego (poczytajcie sobie o nim), i że ten piasecki nauczał, że: „U nas nie wystarczy, jak w PZPR, kochać związek radziecki. U nas trzeba go kochać naprawdę.”. Takich ma idoli/patronów/wzorce też ma olszański…

    No to czym to gówno jest? Pytanie chyba retoryczne…

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Doucz się niepolska szmato, co dobrego zrobił Sierow dla Polaków:
     Za co Wojciech Olszański jest wdzięczny generałowi Sierowowi
     https://youtu.be/dozl7dM47Hs

     0

     1
     Odpowiedz
  3. Czubku jebany. Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów. Jedni przeklinają Cara a drudzy go kochają a Tobie chuj do tego.
   Chciałbyś żeby wszyscy myśleli tak jak ty i mieli takie poglądy jak ty? Chcesz narzucić swój sposób myślenia chujanom?
   Wypierdalaj jebany trollu.
   Admin ma rację bo jest wolność wypowiedzi na chujni a jak ci nie pasuje to nie wchodź na ten portal.

   3

   1
   Odpowiedz
 4. Największym wrogiem Polski są internetowe trole szczujące na Unię Europejską, USA i tropiący urojone spiski. Wbijcie sobie do głów, że Polska albo będzie z Europą, albo pod ruskim butem. I cała wschodnia Europa też. Kto tego nie rozumie, ten ruski agent, świadomy lub nie.

  5

  5
  Odpowiedz
  1. „Wbijcie sobie do głów, że Polska albo będzie z Europą, albo pod ruskim butem. ”

   To jest całkowita prawda.

   4

   2
   Odpowiedz
  2. Wiesz o tym, że jesteś chory psychicznie z nienawiści do ludzi, którzy wyznają inne poglądy niż ty?
   Marzy ci się dyktatura, żeby wszyscy myśleli jednakowo tak jak ty?
   Chciałbyś żeby wszyscy przyklaskiwali UE, USA i NATO?
   Może niektórzy nie chcą przyklaskiwać, jak im się narzuca oficjalną narrację?
   Chujnia to chyba jest ostatnie miejsce, gdzie każdy może wyrazić swoje poglądy i ma do tego prawo.
   Wypierdalaj do swoich i nie wyzywaj nieznanych ci osób od ruskich agentów.

   3

   2
   Odpowiedz
 5. Znów moje wierne , młode i ładne parafianki, uklękną przede mną podczas niedzielnej mszy , gdy podaje im do ust opłatek , czuję jak nad nimi dominuję . Po mszy jednak , muszę spuścić z krzyża w samotności … Chyba że ministrant Sebastian akurat będzie .
  Ksiądz Proboszcz Bolesław

  2

  2
  Odpowiedz
 6. Całkiem fajna strona jaką była chujnia, zamienia się w stronę pelną nienawiści. Jakby kurwa w realnym życiu, człowiek nie miał własnych problemów . I zamiast się tu odstresować , to się zaczyna wkurwiać dodatkowo.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Bilet do Łodzi, dupa w tramwaj i jutro punkt 7:00 pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego z pięcioma stówami w łapie i z CV w zębach, patałachu. Najpierw krótki regulamin współpracy z patałachami, a potem dostaniesz do wyboru trzy stanowiska :
  A: walenie do głównego zbiornika i podbijanie karty, że to aromatyczna wanilia
  B: kradnięcie krokodyli, obsrywanie kibli, wycieranie glutów o klamki i witanie się po ówczesnym drapaniu się po jajach
  C: kucie starego asfaltu kilofem 12 godzin dziennie o kromce suchego chleba z wodą i ładowanie gołymi łapami bez rękawiczek na wywrotkę Stara 244
  Kilkadziesiąt lat harówy i uzbierasz na pokój w kamienicy z grzybem na ścianach i pozdzieranym gumolitem, w którym lodówka pełna będzie mielonki, zupek Vifona i fioletowego denaturatu.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Przecież to powinno wiedzieć każde dziecko. Każdy, absolutnie każdy inny kraj jest wrogiem Polski.

  0

  0
  Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Bycie jedynakiem | Doznania | Jak poznac potencjalnego zdrajce? | Stosunek z shemalem | Egzystencjonaly kierat | Napisz prawdę o Polaczku to cię na komisariat wywiezie... | (Admin): Podziekowania dla uzytkownikow | Czy kierowcy autobusów międzynarodowych jeżdżą w pampersach? | Wszystko wszystkim kradną, wszędzie się włamują... | Tu Testo miesiąc mnie nie było. Chcesz to czytaj, nie to spierdalaj. | Powinni przyzwalać prawnie na zamachy w czasie BlackFriday | Rozliczenie PiSowców powinno mieć miejsce | Infantylni Komentatorzy Bierzących Wydarzeń | Tłuścioch Plus | Sebcel kołcz biznesmen ekspert | Grzegorz Borys etc. | Barany udostępniające wszystko w sieci | Grdyka (jabłko adama) jest obrzydliwa | Burdel po sąsiedzku | Rejestracja na chujni (new features) | moja walka z fiutem i onanizmem. | Jak wkurwić leminga... | Krzyzowki - 3/28 | Parlament | DO ADMINA | Kocham P.I.S.! (i Putina też!) | Brush Roller na NESa | ateizm | Zagadka | Zarobki IT | A może by tak... przejść na islam? | Współczesny świat | Google opinie nie są zweryfikowane | Nawet w święta kurwy pozostaną kurwami - część druga | Hip thrust | Cholerna moderacja rutrackera | Pale Blue Dot | POLAKI ODSZKODOWAŃ OD NIEMCA CHCĄ... | Jak zagadać do dziewczyny na studiach podyplomowych | Izrael/Palestyna | Pyrrusowa chujnia | Niech żyje PIS ! | Psi zasrany obowiązek | Wspieranie Palestyny/Hamasu | Kalistenika | „Jaka To Melodia” bez Pana Roberta Janowskiego | Polska jako jedna wielka wieś? | Für Deutschland... | Trauma, jak trauma?