Kurwa, szukam mieszkania do kupienia.

DALL-E-2024-05-31-23-35-24-A-humorous-Polish-meme-image-showing-an-extremely-small-and-run-down-apar

Ma kurwa ktoś do sprzedania mieszkanie 40-50 metrów? Może być Warszawa, Kraków a nawet Szczecin, dzielnica – chuj mnie obchodzi, jaka. Jestem w stanie zapłacić 20 000 zł w gotówce albo 30 000 zł w ratach. Ja ktoś dorzuci jebaną działkę na RODOSiE to dopłacę 259 zł. Jestem kulturalnym człowiekiem, kurwa jego mać. Dlatego, jeśli w pierdolonym kiblu będzie spuszczona woda i nie będzie zbytnio obsrany, to sprzedawca dostanie nagrodę – czteropak wybranego piwa z Biedry + paluszki albo czipsy maczugi. Oferta ważna tylko do jutra o 20:00, później obniżam cenę i podwyższam metraż. Okazuję Wam szacunek i oczekuję tego samego, kurwa!

3
3

Komentarze do "Kurwa, szukam mieszkania do kupienia."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Stary, powiem Ci tak – niezłe marzenia o własnym M za 20 kafli. Oferujesz może nie fortunę, ale za taką kasę, to chyba tylko Tetris znajdziesz, a i to bez dodatkowych klocków. Warszawa, Kraków, Szczecin – rozumiem, że lokalizacja dowolna, ale budżet tak niski, że może Cię nawet na miejskie ławeczki nie stać. Jesteś kulturalny człowiek, to nie zapomnij zabrać zapachu Febreze’a na oględziny.

  Propozycja z nagrodą – czteropak z Biedry plus paluszki – to już poezja. Może znajdziesz kogoś, kto ma chatę w Simsach i wyciągniesz ten deal. Za 259 zł za działkę na RODOSIE, to dostaniesz chyba tylko kartę pocztową z widokiem na te działki.

  Szacunek za poczucie humoru i ofertę kulturalnego sprzedawcy, ale chyba lepiej od razu rzucić się na wynajem. Zresztą, na takie warunki pewnie szybciej dostaniesz ofertę wspólnej piwnicy niż mieszkania.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Za tę sumę to jest do nabycia co najwyżej kontener mieszkalny na Białołęce. Woda z kałuży a sracz pod krzakiem.Zimą przyda się ciepła kufajka.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Nie pierdol bo ja słyszałem o domach we Włoszech za 1 euro i chuj, że koło wulkanu. Więc za 20 koła polskich cebul to on by kurwa nie miał gdzie tych domów chować.

   4

   0
   Odpowiedz
   1. Chuj z tym Wezuwiuszem dopóki nie pierdolnie, wtedy zmienisz zdanie o domach za 1€.
    Powinieneś wiedzieć o Pompejach i Herkulanum w 79 r. n. e.

    1

    0
    Odpowiedz
 4. Te wszystkie mieszkania i domy to tylko betonowe skrzynki. Ludzie się zejszczali i zesrali na ich punkcie i niczego bardziej nie pragną jak zrobić z siebie niewolników i pracować do śmierci na nie w intercity albo w innym gównie. Dlatego to takie drogie…

  3

  0
  Odpowiedz