Kutafony biedaszony

Będę się streszczał, bo wy biedackie pomioty za trzy justysie na rękę nie doczytacie do końca. Zachlane pały kurwobiedackie, macie delirkę od świąt do Nowego Roku, więc może nie doczytacie do końca. Walcie się o sosnę.

Spuszczacie się nad swoimi gównianymi marzeniami, że co to się bogaczowi nie stało, co tam mu się nie spaliło, jakiego raka nie dostał. Otóż, kurwa wasza biedacka mać za trzy ptysie na rękę, nic z tych rzeczy. Mam się świetnie, w przeciwieństwie do was, tępe kurwobiedaki bez ambicji i bez wykształcenia. Sram ze śmiechu jak sobie pomyślę, że ledwo wiążecie koniec z końcem bo przecież święta muszą być, choinka musi być, prezenty muszą być, wódka dla wujka Władka musi być. Nie daj boże niektórzy nawet chwilówkę wzięli z tej okazji, kurwa co za debile skończone, zresztą chuj wam w dupę, wasza sprawa, zdychajcie z głodu kurwoszczury.

Trochę wkurwia mnie wiatr za oknem, bo nie wiem, czy to przypadkiem któryś z was biedackich chujów złodziejskich próbuje dobrać się do bramy mojego garażu żeby zajebać migomata albo jakieś inne skarby w waszym zasranym biedackim mniemaniu. Ale mam na to skuteczną metodę, o której nie powiem bo o tym się nie mówi i jak który tu kiedyś zajrzy to pożałuje że się urodził. Właściwie to powinno się prewencyjnie wypalać na waszych mordach gorącym żelazem konkretny napis, np. „uwaga jestem kurwą biedacką i przyszłem coś zapierdolić”.

13
12

Komentarze do "Kutafony biedaszony"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dlaczego kurwo jeszcze nie śpisz? Od 5:00 masz wywozić gówna z mojej rezydencji jebany szambiarzu. Bo ci potrącę z tych 3 tysi jak nie zdążysz opróżnić szamba do 5:30.
  Wtedy chuju jebany przez bezpańskie psy, twoje dzieci będą chodzić głodne.
  Myśl trochę pierdolony ćwierćmózgu.
  Już zapierdalaj do wyrka bo od rana musisz zająć się gównami.

  1

  3
  Odpowiedz
 3. Wyjrzyj kurwo przez okno, bo twój garaż już się pali, a twoja obsrana chałupa właśnie podlewana jest benzyną przez biedaków.
  Chuju złamany za chwilę zostaniesz w samych gaciach.

  2

  2
  Odpowiedz
 4. Dziwne są te kurwobogacze, sprawiają wrażenie takich jakby bardziej wkurwionych. Ja mam pełen spokój jak hajs się zgadza (a większość roku się zgadza ;-), uśmiech cały czas na ryju, nawet z bezdomnym czy emerytką ledwo chodzącą se pogadam o pogodzie, a agresja całkowicie pod kontrolą. Po prostu czuję spokój bo dzięki kasie mam zlikwidowaną zdecydowaną większość problemów. Nieraz widzę jak jedzie taki kutafonek jeden z drugim wyjątkowo nietanim samochodem przez centrum miasta, gumę żuje ostentacyjnie jak czterdziestopięcioletnia kurwa spod Bytomia, daje mu gaz na głos, żeby go wszyscy słyszeli, robi groźne miny, kurwą do telefonu rzuca co chwilę bo to łatwo poznać, a ja se napierdalam pod nosem I won’t dance, don’t ask me, I won’t dance, don’t ask me, Madam Łyf Juuuuuuu i się kieruję na pyszną czarną z sernikiem w ogródku i mówię kelnerce bez żadnych podtekstów, że ma wyjątkowo ładny kolor paznokci albo coś tam innego w pełni szczerze i znowu se nucę Sinatrę jak komuś humor chociaż na chwilę poprawię. Nie wiem czym ten wkurw kurwobogaczy może być spowodowany, albo jakieś szemrane interesy i hajsy nie do końca „czyste”, albo są w większości tylko jebanymi pozorantami i jak pomyślą, że zarobili w tym miesiącu dopiero 11 koła, a rata za tą furkę co w niej siedzą wkurwieni kosztuje 8,5 koła to w zasadzie sam bym się pewnie na ich miejscu wkurwiał więc wszystko sobie tym monologiem sam teraz wyjaśniłem. Tu jest jebana klinika, a nie portal…. ;—)

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Idę przez miasto i czuję smród. Patrzę w lewo, a tam pies rucha kurwobogacza. Spojrzałem na to z niesmakiem, ale nie zdziwiłem się ani trochę. Suki mają jakąś godność i nie zawsze dadzą dupy psu. A dupsko kurwobogacza zawsze stoi dla niego otworem. Wyjaśniło się też, dlaczego groźnie wyglądające psy są wyjątkowo spokojne.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Przemek, obudź się, w buzi masz gówno i obsrałeś cały pokój.

   Coś tam piszczałeś że kogoś jebał pies i strasznię stękałeś jakbyś trzepał miniaturowego kapucynka.

   Póki co nie fantazjuj, zbieraj się, wytrzyj gówno z buzi i idź obciągać brudne pały bezdomnym. Masz do zapłaty 400zł i nie masz skąd wziąść kasy. Dość pierdolenia. Idź zarabiaj.

   1

   1
   Odpowiedz
 6. Tu Arktos, władca Lodolandii.
  Także gardzę biedakami i też mam metodę, nawet niejedną na walkę z tymi co chcą mnie okraść.

  Pierdolić Tabalugę i Hamsina, chwała Lodolandii 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Parchate biedaki tylko myślą że coś mają bo zajebały coś z terenu milionera.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Ale jesteś zjebany. Nawet nie chce sobie wyobrażać jak zjebane życie musisz mieć że triggerujesz ciągle na hujni. Ja się nie daje wkręcać w twoje żałosne provo. Inni zapewne też przestaną. I co wtedy cipeczko jak się każdy tobą znudzi i cię oszcza pizdeczko mamusi? Koniobijco malutki? Utrzymanku dzidziusiu? xD

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Uważaj do kogo startujesz bo milionery tylko odwrócą się i ci pysk rozpierdolą kurwo. Parchaty śmieciu jak nie dostaniesz zgody to nie pyskuj.

   2

   1
   Odpowiedz
 9. Przyspawaj sobie migomatem chuja do drzwi zjebie.

  2

  2
  Odpowiedz
 10. Wypierdalaj kurwobogaczu!
  Zupełnie popierdoliło ci się w tym zajebanym, pustym łbie.
  Żelazem to możesz wypalić sobie na chuju napis: „jestem chujowym chujem i kurewską kurwą”, a niżej na jajcach „jestem pierdolonym, pierdolniętym pierdolcem”.
  Idź w pizdu kurwo z chujem w dupie.

  1

  2
  Odpowiedz
 11. Gdybyś się miał świetnie i srał ze śmiechu myśląc o tym co napisałeś, to byś nie marnował czasu na pisanie tego postu.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Głupi chuju, ja go jeszcze przeczytałem 12 razy po napisaniu.

   3

   0
   Odpowiedz
 12. Pies cię jebał kurwo i małe pieski też.

  1

  1
  Odpowiedz
 13. Jeszcze żyjesz chuju? Miałeś zdechnąć cwelu w mordę i dupę jebany przez stado bezdomnych psów.
  Strzel sobie w dupę kurwo jebana albo znajdź sobie mocny sznur i gałąź pierdolony kurwobogaczu.

  1

  2
  Odpowiedz