Lepszy świat

Szkoda, że wybory zostały ogłoszone na październik. Liczyłem, że zostanie wybrana najpóźniejsza możliwa data i dzięki temu jeszcze trochę więcej wyborców PiS zdąży odejść do lepszego świata z przyczyn naturalnych.

Tak, wiem, okrutnie to brzmi, ale jak ma mówić człowiek, któremu od tylu lat starcy z demencją, którzy wiedzę czerpią tylko z TVP niszczą życie?

Przez ingerencje PiSu jestem już 200-300 tysięcy w plecy na zakupie mieszkania, tylko przez same ich działania i sławetny ostatnio program kredytu 2 procent.

200-300 k jestem w plecy przez starców, którzy są analfabetami bez szkół, a sami kupowali mieszkania za jakieś grosze wiele lat temu bez żadnej wiedzy i umiejętności analizy rynku.

200-300 koła, które gdyby mi zostało to wydałbym na rozwój, dokształcanie, podróże, akcje na giełdzie, lepszy samochód i może coś jeszcze.

Nie liczę już innych rzeczy, na których straciłem więcej pieniędzy, i które są wynikiem działań PiSu.

14
8

Komentarze do "Lepszy świat"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Sam jesteś analfabetą skoro zawierzyłeś politykom. Dla odmiany twoim źródłem wiedzy jest tvn, ale wiedz patałachu, że to identyczne bagno głównego nurtu jak tvp, wiedz dalej, że pis=po. Zamiast się edukować, ty wolisz wysrywy jw. Do książek spadaj.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Ale ja nienawidze PO tak samo jak PiSu patałachu, więc mnie nie musisz edukować.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Nie tylko Ty jesteś na nich wkurwiony ja tak samo pracuje a na nic mnie nie stać. Dosyć mam pomysl, że jeszcze 8oo plus, waloryzacja emerytur trzynastki pietnaski srastki i chuj niech to wszystko pierdolnie na raz

  3

  1
  Odpowiedz
 4. Kurwobiedaku za cztery tysie, zrozum. Nie możesz zjeść ciastka i mieć ciastko. 200 tysi wystarczy na dokształcanie i trzy podróże. Mam na myśli jakieś normalne podróże, nie kurwobiedacki wyjazd żeby zobaczyć Parzymiechy Dolne. A potem to już możesz oglądać tylko pusty portfel. O „czymś więcej” będziesz mógł tylko pomarzyć, czyli będzie tak jak dotychczas. 200 tysi, nie zesraj się… ale co może wiedzieć taka łajza, prawdopodobnie bez szkoły, która nic tylko wpieprza tani paprykarz i popija ciepłym romperkiem. Rację ma mój przedmówca, wypierdalaj wziąć się za siebie zamiast tutaj się wysrywać.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Hej, dobrze że jesteś! 😉

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Najgorsza ta Konfederussia. Bez jej poparcia PiS odszedłby w niebyt już tej jesieni, ale niestety zawiążą koalicję, bardziej jawną lub mniej.

  1

  2
  Odpowiedz
 6. Gdyby narzekanie na rząd przez Polaków coś pomagało to polski rząd służyłby przykładem przez następne tysiąclecia dla innych rządów.

  Jak pracujesz na umowie w PLNach to pracujesz przede wszystkim na nałożnice Mateuszów , Jarków , Donaldów pewnie też. Dopiero potem miskę ryżu . Szczerze powiedziawszy lepiej by było gdyby podnieśli dochodowy do 70% – bo to wywołałoby rozruchy społeczne i w ich wyniku nowy porządek a taki system podatkowy to ani dobry ani przelewający czarę goryczy – coś jak drzazga w dupie – niby da się żyć, ale nic ponad miskę ryżu

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Nie ma co się nad tym spuszczać. Byłoby lepiej, gdyby wygrał tusk, bo trochę by się rozjebała obecna mafia. Ale prawda jest taka, że tusk to taki sam populista i oportunista jak ci z pisu. Różnica jest taka, że tuska wynosi inna frakcja wyborców, więc podlizuje się tej innej frakcji i tworzy inny wizerunek. Rzeczywistość jest taka, że czy z kaczorem, czy z pisem, to będzie komuna.

  0

  0
  Odpowiedz