Ludzie płacący wszędzie kartą

Ja pierdole, czy wy macie odrobinę oleju we łbie? Zgadzam się, że jest to wygodne, szybkie i kasjerka nie musi wydawać reszty. I teraz uwaga, drodzy rodacy. Na tym koniec zalet płatności zbliżeniowych. Cała reszta to jedna wielka chujnia. Do kurwy nędzy, odkąd weszły płatności tego rodzaju, to wam totalnie pojebało mózg. Jeśli wszędzie płacicie kartą, to bank w każdej chwili ma dostęp do informacji na temat tego, z jakich dóbr korzystaliście. Klikną sobie pyk i będą wiedzieć, że o tej i o tej godzinie byliście w burdelu, o tej kupiliście biżuterię, o tamtej ciuchy Armani itp. Włączcie mózg i w kwestiach płatności pozostańcie czasem anonimowi. Bank może wam w każdej chwili zablokować dostęp do tych i owych dóbr i tyle z tego będzie.

16
17

Komentarze do "Ludzie płacący wszędzie kartą"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Słuchaj gościu. Ja w swoim życiu stworzyłem ok. 500 kont na G-mail. Wszystkie 500 kont jest usunięte.

  Ja sie wkurwiam o to, że Google może sprawdzić, że wszedłem na swoim koncie na przeglądarke Google.com. Że mają jakąkolwiek informacje związaną z tym, że na moim koncie istnieje jakikolwiek ślad jego używania.

  A ty mi pierdolisz, że Bank widzi moje płatności to ja zaraz zawału dostane.

  Ja 2 lata temu chciałem kurwa imie i nazwisko zmieniać, wyrejestrować sie z lekarza i włamać sie do systemu i usunąć trace. – Wypierdolił mnie wtedy z gabinetu i powiedział, że to niemożliwe i poradził 'brać te leki’.

  Wiesz jak to zrobić najlepiej?

  Używać do wszystkiego imienia i nazwiska, swojej karty i nie używać incognito na przeglądarce. – Wtedy masz pewność, że nic przed sobą nie ukrywasz, że to robisz ty a nie inny ty – A bank i CIA cie pogłaska po główce.

  -Testo

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Chłopie, powiem ci jedno. Na żadnym portalu nie da się w 100% usunąć konta. Raz założone dane (czy prawdziwe czy nie) zostaną na serwerze do końca istnienia.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. A w burdelu płace gotówką i nie stawiam drinków dziwkom bo biorą leki na brzuch i specjalnie chcą alkoholu żeby mieć po tym ostrą faze. – Ale jebie im z dupy.
  -Testo

  0

  0
  Odpowiedz
 4. dobra to popraw swoją czapkę z folii aluminiowej i płać dalej gotówką, ale się odpierdol od tych, co płacą kartą
  żyj i pozwól żyć innym

  śmieciarzu zajebany ciągnący druty bezdomnym w samo południe na dworcu głównym!

  7

  5
  Odpowiedz
  1. Jak ci kurwo tusk czy klaus śmiec ci zapierdoli kase z banku to kurwo inaczej bedziesz śpiewał. Ja trzymam w skarpecie i sejfie i man wyjebane

   1

   1
   Odpowiedz
 5. Jestem pracownikiem pewnego banku i oświadczam, że wykorzystuję informacje o tym, w jakich burdelach zabawiają się klienci, których konta są prowadzone przez ten bank. Śledzę tych niewiernych sukinsynów, kieruję grupą agentów współpracujących z kurwami, które zgadzają się na nagrywanie klientów próbujących bezskutecznie doprowadzić dziwki do orgazmu za pomocą swoich krótkich i krzywych penisów. „Podoba Ci się, suko ?”, „Ale cyce”, „Mogę ją wylizać ?”. „Takiego jeszcze nie miałaś w ustach”. Wiem wszystko o tych kurwiarzach. Mam dane z całej Polski. Mam nawet próbki nasienia. Sprzedaję je lesbijkom za granicą, żeby mogły mieć dzieci. Nagrania wysyłam ich żonom, rodzicom, pracodawcom i współpracownikom, fryzjerom, opiekunkom i nauczycielom ich dzieci.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Sorry, ale nikogo nie obchodzą zakupy innych osób, za duże mniemanie o sobie

  2

  1
  Odpowiedz
 7. Ja płacę od dwóch lat okiem. Payeye, wystarczy jedno spojrzenie. Poczuj się wolny jak nigdy dotąd, nie musisz mieć ze sobą nawet portfela. PayEye Sp. z o.o.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mnie wkurwiają takie ciecie liczące monetki i blokujące kasę a mnie browar się grzeje. Dla takich jak ty powinny być osobne kasy i stój sobie palancie jeden z drugim i 2 godziny i liczcie te drobniaki. Ja w tym czasie zdążę kupić, wrócić do domu i wypić.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Tak, kurwa jego mać, powinny być takie kasy i stałbym w nich jak chuj, do chuja. W tym właśnie problem, że płacący kartą czy telefonem mają swoje kasy, w których nie można płacić gotówką. A płacący gotówką nie mają takiego przywileju, są dyskryminowani. Browar Ci się grzeje w grudniu? Do kurwy jebanej nędzy, grzeczniej dobrze?! Na balkon wystawiasz na 15 minut i masz schłodzone piwo. Zresztą chyba nie wyłączasz lodówki, jak wychodzisz z domu. Człowiek grzecznie skomentował, a Ty go wyzywasz? Gdzie Twoja kultura, chuju? (to nie przezwisko, korzystasz z chujni). O to właśnie chodzi. Tacy jak Ty dyskryminują płacących gotówką. A pierdolę to kurwa! Zabiorę Ci w sklepie czteropak sprzed nosa i napiję się w przyszłym tygodniu! A Ty leć przed sylwestrem do innego sklepu. Ja bym zresztą pierdyknął browara w kolejce i dał jednego ochroniarzowi, żeby się nie denerwował. Nieźle, co nie kurwa?

   1

   1
   Odpowiedz
 9. Więcej wal konia debilu

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Tym światem rządzą banksterzy, kurwy, które powinny wisieć co do jednej a debile z płatnościami bezgotówkowymi wspierają te kurwy i ułatwiają im te rządzenie. Nic tak nie przemawia do takiego debila, jak brak dostępu do własnych pieniędzy i niemożność kupienia czegokolwiek.
  Też powinni wisieć tylko niżej z racji swojej głupoty.

  2

  1
  Odpowiedz
 11. Jakie plucie jadem w komentarzach, o ja pierdole. Co jak co, ale autor chujni ma 100% racji. Ja nie zakładałem nigdy żadnej karty i płacę za wszystko gotówką (nie licząc przelewów allegro i od czasu do czasu rachunków). Chuj innym do tego, gdzie byłem oraz co i za ile brałem.

  1

  2
  Odpowiedz
 12. Płacenie kartą jest wygodne i bezpieczne. Dążymy jak widzicie, do szybkiej likwidacji gotówki. Następnie skonsolidujemy wszystkie banki do jednego i wprowadzimy CBDC. Zobaczycie, że wtedy będzie fajnie i bezpiecznie. Zawsze tak było, że gdy jedna instytucja zawiadywała całym obszarem jakiejś branży, to klient miał dobrze, bo w efekcie skali można było zredukować koszty, podnosić jakość i obniżać ceny. Monopolista jest moralnie zobligowany do takich działań. Opcja istnienia gotówki jest szkodliwa, bo gdyby dla wyższego dobra banki potrzebowały wprowadzić jakieś opłaty czy inne trudne uwarunkowania, to przecież klienci by uciekli do gotówki, więc banki mają uwiązane ręce. Trzeba czym prędzej zlikwidować gotówkę, żeby wszystko musiało być trzymane w bankach. Klaus Schwab.

  1

  2
  Odpowiedz
 13. Masz racje,ale cepom nie wytłumaczysz. Są gotowi oddać swoją wolność,żeby tylko zapłacić 30 sekund szybciej.

  0

  2
  Odpowiedz
 14. Po prostu nie masz pieniędzy

  0

  0
  Odpowiedz