Ludzie są ogólnie beznadziejni

Kiedyś wierzyłem, że ludzie dzielą się na dobrych i złych. Nawet mogą się zmienić, ale że w danym okresie albo robią dobro albo zło, bo tak im w duszy gra. Po doświadczeniach wiem, że przyjęcie każdej nowej osoby za beznadziejną, uwalnia od przyszłego rozczarowania. Zdystansowanie się do tego, że prędzej czy później ktoś cię zawiedzie lub zrobi coś, o co nigdy byś go nie podejrzewał pozwala nawet odczuwać satysfakcję z tego, że było się na to przygotowanym…

10
3

Komentarze do "Ludzie są ogólnie beznadziejni"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ile masz lat? Wielu ludzi to podłe, zepsuty, zgniłe, brudne, głupie, śmierdzace obora biedaki.

  Każdy kryminalisty to biedak, ale wszyscy biedaki sa tym co napisałem.

  Wszystkie Patryczki, Pawełki, Januszki, Rafałki, Piotrki, Grażyny, Beatki itp.

  Wśród milionerów znajdziesz najwięcej poetów, intelektualistów, ludzi z klasa, kultura (biedak na wystawny balu w Wersalu wpierdoli co tylko leży na stołach, a jeszcze schowa na później do majtek), dobrych, moralnych, uczcciwych i ogólnie elite ludzkiego gatunku.

  Dlatego sa milionerami, bo szczęście to najwyżej pozwoli Ci wygrać w lotto. Nie utworzyć multimilionowy biznes. Chyba że masz szczęśćie po 2000x do roku. To może Ci pomoże w budowaniu biznesu.

  Także moja rada to zmień towarzystwo. Biedak Ciebie utopi w kałuży byle móc dostać równowartość 5zł.

  Ja wszystkie moje znajomości z przed czasów zostania jednym z najbogatszych, urwałem. Jak by to było nic. Zero kontaktu z kurwami.

  Mam nowych, lepszych znajomych, dobrych ludzi gdzie nikt nikogo nie oszukuje, nie pierdoli że nie stać go na prywatny lot odrzutowcem na impreze, itp. pierdy.

  Co to za frajda mieć kumpli których nie stać na dom letniskowy we Włoszech? Chcesz poszaleć w nowym Lambo i z kim? Tymi brudasami jeżdżacymi passatami i innymi gównianymi fordami.

  Idź w chuj z takimi 'ludźmi’.

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Lepiej bym tego nie ujął. Mam podobnie odkąd zarabiam 100 tysi miesięcznie. Frajerow spuściłem w sraczu

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Ile to miesięcznie wychodzi „na nowe”?

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Tysiak u Mesia zarabia na taśmie a pierdoli jak pojeb.

     1

     0
     Odpowiedz
  2. „Wśród milionerów znajdziesz najwięcej poetów, intelektualistów, ludzi z klasa, kultura…”. Tak dzieje się dlatego, że dziecko urodzone w takim pięknym, dostatnim i pełnym ideałów domu może się w pełni skupić na nauce/sztuce/sporcie, a nie dopiero przez dwie godziny po robocie, której nie cierpi. Przez 6 godzin dziennie może w całości oddawać się swojej pasji i edukacji, a ostatnim o czym myśli są pieniądze na żarcie i czynsz. Dodatkowo rodzice w takim miejscu najpierw pomagają odnaleźć pasję, a później jeszcze w niej wspierać, a nie pierdolić „a na co ci to / chce ci się? / idze idze idze, siadbyś-se”.

   Prawie każda biografia znanej osoby zaczyna się od „syn bogatych kupców / syn kamienicznika gdańskiego / córka znanych wykładowców sorbońskich / wnuczka znanych piwowarów itd. itp…

   Też zamierzam zapewnić coś takiego swoim dzieciom, żeby mogły najpierw odszukać, a później w całości oddać się jakiejś pasji by stać się w niej prawdziwymi przechujami i nie martwiąc się w międzyczasie tym, że może zabraknąć na pyszne jedzenie i czynsz w centrum Florencji czy innego Montpellier. Ja taki luzik uzyskałem dopiero na 35 urodziny, a chciałbym, żeby oni mieli go już na 20ste czyli piętnaście lat szybciej niż ja.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Budowanie poteżnej i wpływowej rodziny to praca na pokolenia. Ktoś musi zarobić te pierwsze miliony jednakże.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Właśnie dzięki budowie potężnej i wpływowej rodziny nikt nie musiał żadnych pierwszych milionów zarabiać bo z pokolenia na pokolenie przekazywana była wiedza i przez długie lata stopniowo powiększany i dywersyfikowany majątek.

     0

     0
     Odpowiedz
   2. Ten swiat sie konczy, zalosne ludzkie owce …matriksowi niewolnicy. Wasze „bogactwo” moze stopniec w minuty…

    NWO was tez polknie i wypluje !

    Tylko swiadomosc reszte uratuje …o do rymu wyszlo.

    „miej swiadomosc : przeciez robisz co chcesz”

    0

    0
    Odpowiedz
 3. Nie ma ludzi dobrych ani złych. Spójrz na stado szympansów. A potem wyobraź sobie te małpy w ludzkich ubraniach. Przywódca stada to kierownik ten co mu liże dupę to pupilek szefa a ta małpa co go iska to sekretarka…. dobrej zabawy 😀

  0

  2
  Odpowiedz
 4. Zgadzam się w 100%.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Ludzie dzielą się na tych co robią MaSe , oraz na tych którzy nie robią MaSy. Ja polecam każdemu robić Masę.
  Trener Bogdan

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wszystko to: artykuł + komentarze: pisane nie z Polski. Wynocha Przybłędy.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. a co to kurwo ? Nie wolno ? Polska diaspora to śmieciu srany w ryj, 20mln Polaków.

   0

   1
   Odpowiedz
  2. Szanowny Panie.
   Chciałbym ustosunkować się do Pańskiej wypowiedzi, gdyż dostrzegam w niej pewne nieścisłości (to znaczy, kurwa, brak logiki). W związku z tym, zanim rozpocznę polemikę (to znaczy, powiem ci co o tobie myślę, pajacu) proszę o wyjaśnienie: dlaczego napisał Pan słowo „Przybłędy” dużą literą i dlaczego właśnie tego sformułowania Pan użył – zazwyczaj nie jest ono aż tak pejoratywne.

   0

   1
   Odpowiedz