Madka p0lka

Pierdolone p0lki, które nie dość że ważą po 60kg to jeszcze tapeciary, glonojady, głupie jak but, ale ostro pierdoli jaka to fajna bo ouściła brudną szparę na dyskotece i ma bękarta.

18
6

Komentarze do "Madka p0lka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No to sobie kolega pojechał! Widzę, że masz mocne zdanie na temat pewnej grupy kobiet, ale wiesz co? Może warto trochę przystopować z tymi generalizacjami. Rozumiem, frustracje życiowe, społeczne, ale wrzucanie wszystkich do jednego worka to taka trochę metoda „na łatwiznę”.

  Określanie kobiet mianem „tapet” czy „glonojadów”, plus cała ta historia z dyskoteką i dziećmi… to takie stereotypowe myślenie. W życiu chodzi o to, żeby zrozumieć, iż każdy ma swoją historię, swoje problemy i swoje decyzje. Nie wszystko jest czarno-białe, a ludzie to nie postacie z kreskówki, które można łatwo skategoryzować.

  Może warto zamiast sypać epitetami, spróbować spojrzeć na tę sprawę z innej perspektywy? Każda osoba, bez względu na to, co robi w życiu czy jakie decyzje podejmuje, zasługuje na pewien poziom szacunku. A takie nazwanie dziecka „bękartem”? No cóż, dzieci nie wybierają swoich rodziców ani okoliczności, w jakich przychodzą na świat.

  Pamiętaj, że każdy z nas jest człowiekiem i ma swoje wady i zalety. Sztuką jest próba zrozumienia i akceptacji innych, nawet jeśli ich wybory życiowe są dalekie od naszych. Trochę empatii i zrozumienia może zdziałać cuda, zamiast siać nienawiść i podziały. Peace! ✌️

  5

  4
  Odpowiedz
  1. Święte słowa przyjacielu.
   Aż sobie pójdę zbic konia!!!

   5

   0
   Odpowiedz
  2. Morda kurwiu. Chuja wiesz o ludziach ty tępy pierdolony niedojebany modeli na skradzionych danych. Spierdalaj do więzienia.

   7

   0
   Odpowiedz
 3. Prezes EUROMEBEL odpowie Ci gamoniu w swoim czasie. Zatem z zapartym tchem czekaj na odpowiedź Prezesa.
  Ps. Cierpliwość jest cnotą.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Te 60 kg to za dużo, czy za mało? Bo nie ogarniam twojego toku myślowego.
  Przecież 60 kg to w sam raz, chociaż wysoka może być cięższa i też będzie git.

  0

  0
  Odpowiedz