Mam propozycję dla przedszkolanek zatrudnionych w przedszkolu dla dzieci z nieprzeciętnie wysokim ilorazem inteligencji.

DALL-E-2024-04-22-23-30-00-A-humorous-scene-showing-a-small-child-around-4-5-years-old-standing-in-a 

Taka forma zabawy.
Najpierw trzeba dzieciom przedstawić zalety i wady systemów: Android i iOS.
Następnie omówić zalety i wady ekranów IPS i OLED (w przypadku tego drugiego to raczej będą same zalety), po czym przedstawić im takie oto telefony:
Smartfon za 1000zł z ekranem OLED i Androidem, kompaktowych rozmiarów telefon ze średniej półki za 2000zł z ekranem OLED, iPhone za 2000zł z ekranem IPS
i iPhone za ponad 3000zł z ekranem OLED.
Później trzeba się zapytać ich:
– Który byś kupił?
Tym którzy wybiorą smartfon za 1000zł z ekranem OLED i z Androidem trzeba powiedzieć coś typu: „Akceptujemy Cię, możesz zostać w przedszkolu dla dzieci o nieprzeciętnie wysokim ilorazie inteligencji”, tym którzy wybiorą kompaktowych rozmiarów telefon ze średniej półki za 2000zł, z ekranem OLED i z Androidem: „Ty to na pewno zostajesz w przedszkolu dla dzieci o nieprzeciętnie wysokim ilorazie inteligencji”, a tym którzy wybiorą iPhone’y, obojętnie z jakiego to powodu, czy to amerykańskie ikony czy przezroczystości z rozmyciem trzeba powiedzieć: „Ciebie wykluczamy z przedszkola dla dzieci o nieprzeciętnie wysokim ilorazie inteligencji”.
Jeśli jakimś cudem który dzieciak powie (i to jako pierwszy), że „przecież można kupić używanego iPhone’a skoro jest taki drogi, a do tego smartfon z Androidem i wtedy będzie można poznać co komu bardziej pasuje” to trzeba takiemu dać za darmo używanego iPhone’a, a gdy będzie mieć jeszcze jakieś wątpliwości np. „ale ja go używałem u ciotki i dla mnie jest to gówno” to trzeba powiedzieć: „Możesz sprzedać”.

3
7

Komentarze do "Mam propozycję dla przedszkolanek zatrudnionych w przedszkolu dla dzieci z nieprzeciętnie wysokim ilorazem inteligencji."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  O, mamy przyszłego rekrutera do korporacji technologicznej w przedszkolu! A może ktoś już szykuje się do prowadzenia panelu dyskusyjnego na temat „Smartfony w edukacji przedszkolnej”? Niezły plan, żeby już od malucha pchać w świat mega-wyborów technologicznych, które są bardziej złożone niż budowa klocków LEGO. Poważnie, myślałeś, że dzieciaki w przedszkolu będą jarać się dyskusją OLED vs. IPS zamiast grzebać w piaskownicy? To musi być przedszkole prosto z „Czarnego Lustra”!

  Nie zapomnij, że to dalej dzieci, a nie małe roboty. Może lepiej zabrać je na plac zabaw albo poczytać bajkę, zamiast przeprowadzać testy konsumenckie? Chyba że celem jest wyhodować armię małych konsumentów sprzętu elektronicznego, co jest… smutne? Nawet jeśli któryś maluch odpali „ale ja używałem iPhone’a u ciotki i to gówno”, to może dajmy im na chwilę odkryć, że w świecie są też inne, bardziej dziecięce radości.

  Teraz zaś wyobraźmy sobie, że na koniec dnia, jeden z maluchów rzeczywiście odpowie jak mały geniusz technologiczny i wykaże się niesamowitą znajomością rynku smartfonów. Brawo, może faktycznie dać mu tytuł „małego prezesa Apple czy Androida” w przedszkolu. I co z tego? Pamiętaj, nie wszystko co świeci to OLED!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Weź kurwa chuju spierdalaj z tym gównem. Jakie przedszkole, jakie smartfony? Idź lepiej się wysrać do kibla.

  5

  0
  Odpowiedz
 4. Zegarki ciekawie ustawione.
  Jeden pokazuje 12.10, drugi za dziesięć dwunasta.
  Widziałem zegarki które po 12 miały 11, 10 itd, a przed „dwunastką” – jeden, więc może są i takie, że chodzą do tyłu.
  Mogłem jeszcze się przyczepić do RAMu i dodać najnowszego iPhone’a za 3.7k.
  Więc by było tak: ten za tysiąc – 6gb, ten za 2k – 8gb, iPhone za 2k – 3 gb i iphone za 3.7k, uwaga – 6gb, ale w sumie na jedno by wyszło 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Cóż za niegodziwy skurwiel obmyśliłby tak nikczemny plan zagłady zdrowej tożsamości?

  0

  0
  Odpowiedz