Meczyk

Meczyk się skończył, piwo w waszych puszkach pewnie też i koniec snów o potędze. Za dużo propagandy rządowej telewizji łyknęliście, że wierzyliście w półfinał. A teraz spać, bo jutro do tyry trzeba wstać i jebać za 2200 na taśmie czy innej kasie. Lewandowski se przynajmniej porucha na osłodę, a prawiczki z tej strony będą walić konia w okularach VR.

95
6

Komentarze do "Meczyk"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Matka nie pamięta ciebie od kiedy zostawiła cię na śmietniku.

  16

  8
  Odpowiedz
  1. Morda w gnojnik mały Polaczku

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Zamknij sie bo cie w sadzie dojade

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Nie jest mądre krytykować wpis adminów(niestety ale to jest ich krypto reklama). Chcesz dostać bana na ip ? Już raz pisali w odpowiedzi, że jak ci się nie podoba na Ch. to masz spadać bo oni i tak będą mieli użytkowników i chajsik z reklam. Ja po tym wpisie Adminów wpadam już tylko raz na 3 tygodnie i tylko zerkam chujnie pracownicze.

   4

   0
   Odpowiedz
   1. Niech wstawi normalnie reklamę na stronie. A poza tym ktoś inny zaczął pisząc pod postem „twoim celem powinno być zapełnienie tej mapy”- a twoim ruchanie psa w odbyt. To nie było moje.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Podać cię do sądu? Podać? Skulisz ogon i będziesz skomleć o wybaczenie. Ale nie- idę za to do sądu. Nauczę cię szacunku

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Idź. Ale najpierw pograj w konsolę.

    1

    1
    Odpowiedz
  4. Ja cię zalatwie w sadzie czekaj na awizo doigrales sie.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Ważne że chłopakom hajs się będzie zgadzał. Na co komu tam jakieś tytułu i puchary 🙂

  22

  0
  Odpowiedz
 4. yerbnij w mate

  6

  0
  Odpowiedz
 5. Żebym ja miał chociaż okulary VR i 2200 netto….

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Dobrze że za 2200 a nie 1900 czy 1800… 2200 to jest dużo. Aczkolwiek chuja dasz rade z tą kasą zrobić. Jedynie cale życie mieszkać u starych i grać na konsolce cie jedynie stać i czekac az mieszkanie na ciebie przepiszą. Ewentualnie bierzesz pierwszą lepszą loche za 1900 a ty masz 2200 to mozecie sie „usamodzielnic” o kurwa XD a życ gorzej niż wasi starzy za PRLu…

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Przegraliśmy, bo nie mieliśmy żadnego murzyna, Senegal miał dużo murzyna, nawet trenera, Kolumbia też miała sporo murzyna i to oni strzelali bramy. Na szczęście Japonia nie ma murzyna i to może być szansa.

  3

  0
  Odpowiedz
 8. Cos w tym jest

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Prezes zdaje sobie sprawę, że jesteście sfrustrowani przegraną i wychodzi naprzeciw waszym potrzebom. Przez najbliższy tydzień od jutra zmiana zaczyna się o 5:30 zamiast o 6:00 (koniec tak jak zwykle), a taśma zapierdala o 30% szybciej. Pozwoli to dać wam upust złym emocjom. Ostry zapierdol i wzmożona koncentracja w połączeniu ze zwiększonym hałasem i upałem oczyści umysł i duszę. Wcześniejsze wstawanie to wcześniejsza senność – brak chęci do rozmyślania o porażce reprezentacji. Efektem ubocznym tej całej sytuacji będzie zwiększona produkcja w tej samej cenie za robociznę. Wszyscy zadowoleni.

  8

  0
  Odpowiedz
 10. wal się siurze parciany!

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Czeka cię sąd

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Graj w konsolę.

    0

    0
    Odpowiedz
 11. Niektórzy wszędzie wtrącą politykę, nawet do piłki. Jaka znów propaganda? Przecież ZAWSZE tak było, że balon optymizmu dla naszej kadry rośnie aż pęka przy dtugim meczu grupowym. Propaganda nie miała i nie ma nic do tego, tylko głupia wiara mimo wszystko w naszą kadrę i wyjątkowo słaba pamięć, że brązowy medal na MŚ był dla Polski dawno temu.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Wypadliśmy jak mistrzowie świata:)

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Pilka jest okragla a bramki sa dwie . ..Tylko Deyna nie gra 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Wyszogród – miejscowość położona w zachodniej części województwa Mazowieckiego, bardzo blisko Wyszogrodu płynie rzeka Wisła. Polecam zamieszkać w Wyszogrodzie i robić zakupy w tamtejszej Biedronce przy ul. Mickiewicza 16. Bo warto.

  0

  0
  Odpowiedz