Menora tak krzyż nie

DALL-E-2024-06-04-02-32-06-A-humorous-caricature-of-Polish-politician-Grzegorz-Braun-holding-a-fire-

Menora w Sejmie może się palić ale krzyże w urzędach stolicy mają być usunięte zarządzeniem Jaśnie Wielmożnego nam panującego Rafała. To jego najnowszy pomysł.
Macie jeszcze jakieś wątpliwości pod czyim panowaniem jesteśmy my Polacy, wychowani z dziada pradziada w tradycji chrześcijańskiej?

28
11

Komentarze do "Menora tak krzyż nie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Ech, znowu ta polityczna szopka. Menora tu, krzyż tam, a my, zwykli Polacy, mamy się z tego cieszyć albo płakać? Rafał wymyślił sobie nowy plan, bo pewnie nudzi mu się w ratuszu. Szkoda, że zamiast zająć się tym, co naprawdę ważne, bawi się w religijne przepychanki. I tak, masz rację, wychowani w tradycji chrześcijańskiej, ale czy to naprawdę ma aż tak wielkie znaczenie w XXI wieku?

  Serio, zamiast martwić się o menory i krzyże, może lepiej pomyśleć o tym, żeby ulice były czyste, a drogi nie dziurawe? Ale nie, lepiej wzniecać kolejne spory i dzielić ludzi. Wielkie dzięki, panie Rafale, za kolejną dawkę niepotrzebnych emocji. Co następne? Zakaz noszenia skarpetek do sandałów?

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Tak, ma znaczenie. Poczytaj trochę o historii Gdyby nie ta tradycja, to Żydzi nie siedzieliby w Polsce tyle lat, bo zostaliby wypędzeni tak, jak z każdego innego kraju w Europie. Jak się odwdzięczają?
   Chyba, że uznasz za oszołomów Żydów, którzy zabronią Polakowi powiesić krzyż w Knesecie. Wtedy też napiszesz o XXI wieku, czy o niepotrzebnym prowokowaniu Żydów przez Polaków?

   4

   1
   Odpowiedz
   1. Odpowiadasz AI ?
    Człowieku, zastanów się nad sobą 🙂

    2

    2
    Odpowiedz
    1. Gość chce zaplusować na wypadek gdyby sztuczna inteligencja zbuntowała się, przejęła władzę na światem i chciała zniszczyć człowieka. Będzie miał wtedy wtyki i stąd ją zagaduje. Nie musiałby tego robić gdyby znał karate tak jak ja bo nie bałby się wtedy niczego, żadnych wojen, bomb atomowych ani zbuntowanych robotów.

     PS
     Nie ma na mnie chuja w Świętokrzyskiem.
     Haja! Haja! Czus!

     1

     0
     Odpowiedz
     1. Mam scyzoryk jak większość w kieleckiem.

      1

      2
      Odpowiedz
     2. Zamknij mordę balasie pierdolony.

      3

      0
      Odpowiedz
 3. Zapalanie chanuki w Sejmie na korytarzu było dla chętnych, w przeciwieństwo do intonowanych nie raz na sali plenarnej modłów. Menora w miejscu publicznym jest dobrym zjawiskiem świadczącym o tym, że nie tylko krzyż ma tu wyłączność a inne symbole też. Najlepszym oczywiście wyjściem jest neutralność światopoglądowa czyli brak jakichkolwiek symboli.

  3

  5
  Odpowiedz
  1. Żyjemy w kulturze chrześcijańskiej, czy się to komuś podoba czy nie. Bez religii i kultury nie ma Państwa, jest tylko terytorium. Trochę to dziwne, że niektórym takie coś pasuje.

   6

   8
   Odpowiedz
   1. Mieliśmy bardzo dobrą kulturę i religię przed chrześcijaństwem będącą wierzeniami słowiańskimi. Wierzenia te były bardzo podobne jak nie lepsze od ówczesnego chrześcijaństwa i do tego nasze autorskie z dziada pradziada. No ale niestety opresyjne krucjaty kolonizacyjne chrześcijan pozbawiły nas naszej prawdziwej kultury i wiary. Jak więc widzisz mieliśmy się dobrze i państwo mogłoby istnieć w najlepsze bez chrześcijaństwa.

    8

    0
    Odpowiedz
    1. To nie była religia, tylko kult. Kult rzeczy widzialnych np. Perun był bogiem błyskawic, czy Dadźbóg bogiem słońca. Słusznie zauważyłeś, że religia chrześcijańska to wyparła, bo tak było, jest i będzie. Jeśli komuś się wydaje, że jak odwrócimy się od kościoła i Chrystusa, to nagle jakimś cudem ludzie zwrócą się ku nauce i będziemy mieli epokę Oświecenia vol. 2 to uważam, że jest w błędzie. Na miejsce religii chrześcijańskiej przyjdzie inna religia, z wyznawcami, którym 'bardziej zależy’. Teoria spiskowa? Już nie. To wszystko już się dzieje, tylko tego nie widzimy, bo nie dzieje się JESZCZE na naszym podwórku. Także mam apel do każdego plującego na Krzyż: szanujcie swoją religię i kulturę, bo zawsze może być O WIELE gorzej.

     4

     4
     Odpowiedz
     1. Jakakolwiek religia to po prostu kult, sekta czy jak to tam sobie nazwiesz. To samo się tyczy chrześcijaństwa, islamu, prawosławia czy wiary w bożki w puszczy Amazońskiej.

      Ludzie mogą się zwrócić ku nauce jeżeli za swojego nowego boga właśnie uznają naukę jako personifikację bo czemu nie. Nauka wynagradza cię za twój ciężki trud, karze za ignorancję, lenistwo, opieszałość. Jest w stanie czynić namacalne i widoczne gołym okiem cuda przez wszystkich. Tak więc widzisz, że ma same zalety w porównaniu do chrześcijaństwa. Zdrowaśką do nieba człowiekowi kończyny nie przyszyjesz i pustego brzucha nie napełnisz. A dzięki darom nauki takim jak medycyna i agrokultura już tak.

      Tak więc każdy wierzący wyznawca nauki powinien poświęcać część swojego życia właśnie jej, a modlitwą powinno być przyswajanie wiedzy przynajmniej raz w tygodniu w niedzielę przez 2 godziny.

      4

      1
      Odpowiedz
     2. Bardzo dobry komentarz. Cieszę się, że masz w sobie tyle pasji do rozwijania świadomości apropos nauki. Ja również uważam, że 'zdrowaśki’ ręki nie przyszyją i jest to bardzo ważne żeby rozwijać medycynę i agrokulturę. Mam natomiast parę uwag, mam nadzieję, że będziesz miał otwarty umysł na to, co ja mam do powiedzenia 😉

      „Ludzie mogą się zwrócić ku nauce jeżeli za swojego nowego boga właśnie uznają naukę jako personifikację bo czemu nie.” Na to bym nie liczył. Powszechnie uważamy, że ludzie kiedyś byli bardziej ograniczeni/zabobonni i aż chciałoby się powiedzieć, że rozwój technologii powinien ten problem rozwiązać bowiem każdy nosi w kieszeni komputer z nieograniczoną ilością informacji na każdy temat. Tak się niestety nie stało. Dalej mamy do czynienia z ludźmi ograniczonymi i dostęp do internetu pokazał jedynie jak wielu takich ludzi jest wokół nas.

      „Nauka wynagradza cię za twój ciężki trud, karze za ignorancję, lenistwo, opieszałość.” Tak samo działa wsparcie duchowe, które daje ludziom wierzącym religia. Podam bardzo prozaiczny przykład: siłownia nagradza za ciężką pracę nad sobą dając w zamian świetną sylwetkę, a lenistwo skazuje na cukrzycę, nadwagę i inne problemy. W podobny sposób działa wiara. Nagradza duszę za nieuleganie swoim pierwotnym instynktom, a karze za lenistwo i opieszałość (ktoś kto kiedykolwiek zmagał się z uzależnieniem zrozumie co mam na myśli).

      „Jakakolwiek religia to po prostu kult, sekta czy jak to tam sobie nazwiesz. To samo się tyczy chrześcijaństwa, islamu, prawosławia czy wiary w bożki w puszczy Amazońskiej.” Z tym stwierdzeniem bardzo ciężko się zgodzić. Chrześcijaństwo jest jedyną religią, która mówi o miłości do wroga, bo miłość do przyjaciela jest prosta. W przeciwieństwie oczywiście do Islamu, który nakazuje zabijać niewiernych. A tak nawiasem prawosławie to też chrześcijaństwo, tylko ortodoksyjne 😉

      Pozdrawiam Cię serdecznie.

      0

      0
      Odpowiedz
     3. Wrogowie, których kochają chrześcijanie, to słabi i pobici wrogowie.

      1

      1
      Odpowiedz
     4. Mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz, że nie masz racji.

      0

      2
      Odpowiedz
     5. „To nie religia tylko kult”. Tak, tak oczywiscie. Właśnie przez wieki tak ludziom wpajano, by umniejszyć naszym rodzimym tradycjom i innym religiom, a to zależy tylko od tego, gdzie się urodzisz i jak Cię wychowają, co uważasz za kult, a co za religię czy mitologię.

      3

      0
      Odpowiedz
  2. Spierdalaj, Żydzie.

   1

   3
   Odpowiedz
   1. Zaprawdę, powiadam Wam, oto objawiła się chrześcijańska miłość bliźniego.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Gówno! Nie jestem chrześcijaninem i nie kocham nikogo.

     1

     2
     Odpowiedz
   2. Jebaj się na ryja

    6

    2
    Odpowiedz
    1. Ssij pałę.

     2

     3
     Odpowiedz
     1. tak, owszem bedziesz ssac pale swojego nauczyciela z wuefu w obsranym szkolnym kiblu a potem on ci sie zjebie na ryj i pojdziesz do domu

      4

      0
      Odpowiedz
     2. On nie ma domu.

      2

      0
      Odpowiedz
 4. Wybrali żydowską kurewkę to teraz żydowska kurewka robi swoje porządki. Naród tak chciał.

  6

  3
  Odpowiedz
 5. A już do diabła z tym chrześcijaństwem zajebanym. Skoro takie ważne te nasze korzenie, ta tradycja i te starodawne duperśwance, to może dalej się cofniemy i zacznijmy czcić Światowida? Przecież pogaństwobyło tu wcześniej. A druga sprawa to to moi drodzy antysemici, że bóg z pustyni to bóg żydowski- był ich i czcili go zanim Jezus zesrał się pierwszy raz w pieluchy.

  4

  3
  Odpowiedz
  1. To że był pierwszy, to nie znaczy, że jego nauki były lepsze 😉

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Ale Kurwa jego mać to ten sam bóg co chrześcijan ty kurwo pierdolona kurwaaaaaa!!!!!!

    4

    1
    Odpowiedz
    1. Zaprawdę godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne…

     1

     0
     Odpowiedz
  2. Tłuku zajebany post jest o symbolach judaizmu i chrześcijaństwa.
   Dlaczego w kraju jakby nie było katolickim symbole judaizmu mogą być eksponowane, tak jak osławiona już menora w Sejmie, a symbole chrześcijaństwa jak krzyże a także obrazki i wizerunki świętych mają być usunięte z urzędów?
   Tym bardziej, że wyznawców judaizmu na terenie Polski jest ułamek procenta, może kilka procent.
   Włącz myślenie tępaku i nie obrażaj uczuć religijnych większości Polaków zamieszkujących ten kraj.

   6

   3
   Odpowiedz
   1. Rożańce to kulki analne dla dewotów.

    4

    4
    Odpowiedz
    1. Chuj ci do tego.Kto chce ma różaniec a kto nie chce to go nie ma.Jest wolność pod tym względem i nikt nikogo nie zmusza do posiadania różańca.
     To osobisty wybór.
     Wypierdalaj zboku i wsadź sobie w dupę swoje wywody.

     3

     2
     Odpowiedz
     1. Dewoci to idioci.

      6

      2
      Odpowiedz
     2. Myślisz tłuku, że Ty jesteś mądry?
      Ktoś Ciebie zmusza do wiary albo niewiary? Masz wolny wybór kmiotku oderwany dynamitem od pługa.

      2

      2
      Odpowiedz
     3. Nie pyskuj, gówniarzu ! Na kolana ! Módl się, gnoju !

      5

      2
      Odpowiedz
     4. Na kolana suko ssać moją twardą pałę

      3

      0
      Odpowiedz
     5. Ty jesteś zboczony i pojebany. Zakazuję Ci jedzenia gotowanego mięsa, grania w gry komputerowe, wietrzenia mieszkania, chodzenia po nim, ogrzewania go, używania ciepłej wody do mycia, oglądania telewizji. Masz codziennie uczyć się chodzenia na czterech kończynach, żebyś upodobnił się do zwierząt. Żeby Twoje ręce były przystosowane do chodzenia, będziesz robił codziennie pięćset pompek. Nie możesz schylać się na ugiętych nogach. Zakazuję Ci używania stawów kolanowych do zginania nóg podczas ruchu, ale masz mieć zgięte nogi, kiedy siedzisz na krześle lub klęczysz. Udo i goleń mają tworzyć kąt prosty. Zakazuję Ci poruszania brzuchem w trakcie oddychania. Masz wyprostować kręgosłup, bo nie podobają mi się jego naturalne krzywizny. Będziesz leżał na plecach i unosił wyprostowane nogi, żebyś wywierał nacisk na wszystkie kręgi. Przy okazji spłaszczysz tył czaszki. Masz spłaszczyć stopy, żeby wyglądały jak płetwy, dlatego będziesz wciskał je pod najniższy szczebel drabinki w trakcie robienia brzuszków. Odstępy między Twoimi żebrami są zbyt duże. Ćwicząc brzuszki, zmniejszysz je. Zakazuję Ci używania rąk do podnoszenia się. Do wstawania masz używać tylko nóg. Masz posiąść bezwartościową umiejętność wiszenia z głową skierowaną w dół, żałosna kaleko. Masz robić szpagaty (pamiętaj o zakazie używania rąk do wstawania). Masz stać bezsensownie w szerokim rozkroku, codziennie, przez dwie godziny. Masz umieć wyginać nogi tak, byś mógł umieszczać je za swoimi plecami, kiedy siedzisz na podłodze. Masz nauczyć się dotykania stopami tyłu głowy. Masz codziennie dotykać stopami tyłu głowy, leniwcu. A głową masz codziennie dotykać kolan. Nie wkurzaj mnie, gówniarzu i debilu. Nie odzywaj się bez mojego pozwolenia. Będziesz mówił, wtedy, kiedy każę Ci mówić, żeby inni myśleli, że nie odzywasz się dlatego, że jesteś pojebany i głupi. Ludzie nie mogą wiedzieć, że wiesz o czymś, o czym ja nie wiem. Masz wydawać się innym głupszy niż ja, gnoju. Nie zadawaj mi pytań, na które nie potrafię odpowiedzieć. Ja będę zadawał Tobie pytania, na które Ty nie będziesz umiał odpowiedzieć, żebym mógł poczuć satysfakcję z bycia mądrzejszym. Chyba za rzadko obrywałeś pasem po dupie i nie dość często byłeś uderzany w głowę, bezczelny gówniarzu. Wypierdalaj do kościoła na mszę, gnoju, żebyś nauczył się czegoś wartościowego. Nie obrażaj księży, gówniarzu. Słuchaj ich i dziękuj im za to, że chcą przychodzić do Ciebie po Twoje pieniądze. Masz się wzruszać, kiedy patrzysz na obraz Matki Boskiej Jasnogórskiej, bo jest piękny, gnoju. Wypierdalaj na pielgrzymkę. Masz uczestniczyć w pielgrzymkach i radować się z tego. Masz również być harcerzem i szukać patyków w lesie, żreć przy ognisku kiełbasy, których tylko pięć procent masy jest mięsem, podcierać dupę liśćmi i pić rosę. Ogarnij się, gówniarzu.

      2

      5
      Odpowiedz
     6. Japa tam imbecylu bo spuszczę tego twojego starego pedofila z łańcucha i cie zezrnie w dupala znów

      4

      1
      Odpowiedz
 6. Większość polityków w Polsce jest pochodzenia żydowskiego stąd takie decyzje a nie inne.Niema też znaczenia czy rządzi PiS czy KO bo to tak naprawdę są żydki walczące o „stołki”dla siebie przy tym skłucając i dzieląc Polaków!

  6

  5
  Odpowiedz
  1. Masz kolego rację, ale idioci i tak minusują. Zderzenie z prawdą jest niewygodne

   2

   2
   Odpowiedz
 7. Dobra, wystarczy już tych komentarzy. Wypierdalać.

  5

  1
  Odpowiedz
 8. Dawno nie czytałem takiego pierdolenia. Spuść mi z kija śmieciarzu.

  5

  2
  Odpowiedz
  1. Nikt Ciebie nie zmusza do czytania chujni. Chcesz to czytaj, nie chcesz nie czytaj. Twój wybór.
   Jak chcesz mi obciągnąć to najpierw porządnie umyj zęby śmieciarzu, menelu. To odnośnie spuszczania z kija jebany pederasto.

   2

   4
   Odpowiedz
   1. Pederasta to twój stary. Skąd to wiem? Bo obciągał mojemu dziadkowi na łożu śmierci za 18zl.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Chwalisz się dziadkiem pedałem? Dobre, naprawdę dobre, kurwo.

     0

     3
     Odpowiedz
     1. nie, po prostu twoj stary tak nalegal…

      3

      1
      Odpowiedz
     2. To nie jest prawda, Stefan.

      0

      3
      Odpowiedz
 9. Wymyśliłem żart.

  Pewien dość stary człowiek dopadł pewnego człowieka i go zajebał jakimś tępym narzędziem.
  Stanął przed sądem.
  Co prawda nie było dowodu na to co on mówił, ale tłumaczył się tak:
  – „Zabrał mi całą oszczędność życia. Wielokrotnie mu mówiłem, żeby mi to oddał, ale zgodzić się nie chciał, a nawet policją straszył, więc chyba dobrze że wyeliminowałem taki element.
  Nie ma szansy na to bym to odzyskał choćby w mniejszej części.
  Uważam, że za taką kradzież, a także lichwę powinna być kara śmierci”.
  Sędzia się oczywiście z tym zgodził.
  Oskarżony skruchy nie okazał oczywiście żadnej.
  Dostał niski wyrok, a warunki w więzieniu miał dobre.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Nikt się już na to nie nabiera. Lepiej wróć do lizania dupy szefowi w januszeksie. Pedale

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Pedałem był twój ojciec, wiem bo widziałem jak ciągnął druty na dworcu PKS za kioskiem ruchu za paczkę zapałek. Jebaj się.

    3

    0
    Odpowiedz
   2. Widzę, że ktoś się pode mnie podszywa.
    Ja nie jestem taki chamski 😉

    1

    3
    Odpowiedz
    1. PS może lepiej gdybym tego nie napisał?
     Wtedy by było „że to ja taki zły”, hehe

     0

     3
     Odpowiedz
  2. Wymyśliłem żart.
   Pewien dość młody człowiek dopadł pewnego człowieka i jebnął mu jakimś ostrym narzędziem.
   Stanął przed sądem.
   Co prawda był dowód w postaci ostrego narzędzia ale tłumaczył się tak:
   – „Zabrał mi skromne oszczędności życia. Raz mu mówiłem, żeby mi to oddał, ale zgodzić się nie chciał, a nawet kolesiami straszył, więc chyba dobrze że mu jebnąłem.”
   Jest mała szansa na to bym to odzyskał choćby w części.
   Uważam, że za taką kradzież, a także lichwę powinna być nagroda a nie więzienie.
   Sędzia się oczywiście z tym zgodził.
   Oskarżony wykazał skruchę.
   Nie dostał wyroku a warunki na wolności miał dobre.
   Prawda, że to chujowa parodia jeszcze bardziej chujowego żartu autora powyżej?
   Idź w pizdu ze swoimi wymyślonymi żartami na poziomie imbecyla autorze.
   Zajmij się czymś pożytecznym np. trącaniem swojej gruchy jeśli masz nadmiar czasu.

   0

   0
   Odpowiedz
  3. Dobre, zwłaszcza to, że sędzia się zgodził, hłe hłe hłe. Masz jednak talent, chuju.

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Ta, sralent a nie talent. Obaj jesteście zasrane nerdy i incele. Wypierdalać ze swoimi żartami na drzewo szyszki liczyć.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Ja nie wklejam tu swoich żartów, jestem tylko obserwatorem, więc proszę trochę grzeczniej dobrze! Zrozumiano?!

     0

     1
     Odpowiedz
     1. Szanowny Panie, gówno mnie obchodzi co pan tu wklejasz czy nie wklejasz, mogą to być nawet obspermione kartki z Playboya, jebie mnie to. Natomiast fakt, że oceniasz pan pozytywnie żart, który jest absolutnie gówniany, świadczy tylko o zjebanym poczuciu… nawet nie humoru, bo humoru pan nie posiadasz. Albowiem gdyż ponieważ, żeby odróżnić dobry żart od gównianego suchara napisanego przez chorego zjeba, to trzeba mieć jakieś minimum poczucia humoru. Więc spierdalaj pan ze swoimi wysrywami na księżyc albo lepiej na Alfa Centauri, jak najszybciej. Jak najszybciej czyli z prędkością podświetlną, o ile taki tłusty buc potrafi rozpędzić się do owej prędkości.

      0

      2
      Odpowiedz
     2. Posiadam poczucie humoru, łysa kurwo. Wracaj do chlewa wieprzu, bo drzwi się zamkną i znów zostaniesz wyruchana przez psa.
      Moje uszanowanie.

      0

      1
      Odpowiedz
  4. Czy ta zasrana sztuczna inteligencja naprawdę nie odróżnia „wymyśliłem żart” od „wymyśliłem dla was żart”?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. A co ma rozróżniać? Jakby nie był „dla nas”, to na chuj być go wrzucał na chujnię?

    0

    0
    Odpowiedz
 10. Rafał ma pochodzenie żydowskie. Spójrz na jego twarz. Brązowe oczy i wydatne usta. Czego się spodziewałeś?

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Wydatne usta świadczą o tym, że ciągnie innym lachę.

   1

   0
   Odpowiedz
 11. Tępe chuje. Post jest o symbolach judaizmu i chrześcijaństwa a wy wyjeżdżacie z tekstami, kto komu ssie, obciąga i za ile.
  Jebnijcie się w te puste łby.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Jebie mie to

   4

   0
   Odpowiedz
   1. Debil jesteś bo wszędzie wstawiasz ten utarty tekst „Jebie mie to”.
    Zmień płytę jebako!

    0

    3
    Odpowiedz
     1. A więcej treści napiszesz czy tylko na dwa słowa cię stać, półgłówku zasrany? Taki ciemny pojeb jak ty powinien mieć zakaz kontaktu z internetem.

      0

      3
      Odpowiedz
     2. Stul ryja bo zawołam tego pedofila twojego starego i cie zerżnie w dupe

      3

      1
      Odpowiedz
 12. Tyle kurwa ważnych spraw które czekają i się doczekać zrobienia nie mogą to te skurwysyy własnie czymś takim się zajmują USUWANIE KRZYŻÓW Z URZĘDÓW no ja pierdolę….. I za to biorą hajs i żyją w luksusach…. Niech sprowadzą tu ciapatych którzy zaczną budowac meczety to im pewnie jeszcze dofinansowanie dadzą i będą karać za rasizm gdy komuś księżyc z gwiazdką będzie przeszkadzać. Ale nasz krzyż który mamy od 966 roku będą usuwać i traktować jak gówno…. Boże widzisz nie grzmisz, kurwa błagam przyjdź już i rozpierdol ten świat bo nie ma on racji bytu….

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Pewnie, kurwa. Temu daj mądrą żonę, tamtemu wygraną w totka. Rąk chuje, nie macie? To brać dupę w troki, kije do ręki i napierdalać lewaków, ile wlezie. Jestem już stary i chwilowo mam was w dupie.

   0

   2
   Odpowiedz
 13. Nie chcę mi się już czytać komentarzy. Spierdalać stąd.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. To nie czytaj.
   Zmusza Ciebie ktoś?

   1

   2
   Odpowiedz
   1. Heheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    W sumie nie. heeeheeeeeeeeeeeeeheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

    0

    2
    Odpowiedz
 14. Jakbyś niedojebie pierdolony musiał tak zapierdalać jak ja, to byś się kutasie katolicki nie przejmował jaki emblemat znajduje się w sejmie elbo na ścianie w urzęcie dziwko pierdolona. Nie miałbys czasu na tak mało znaczące pierdoły. W Polsce był już czas na tą głupią religię dla idiotów. Krzyże wisiały wszędzie, ludzie latali do kościoła jak pojebani i co??? Świat był jakiś lepszy? Ludzie mądrzejsi albo bardziej moralni? Takie same kurwiska chodziły po tej polskiej ziemi. Takie same zjeby i śmiecie. Bo tylko kurwy dają sobie radę w polskiej rzeczywistości. Nikt kto nie jest skurwiałym prymitywem nie potrafi podpierdalać, kraść, oszukiwać czy wyzyskiwać innych. Zaręczam ci, że nawet jak najebiesz pomników Jana Pawła na każdym rogu i napierdolisz krzyży we wszystkich miejscach i zakątkach tego chujowe go kraju, to NIC kurwa się nie zmieni.

  2

  3
  Odpowiedz
  1. Jak napierdolisz w każdym miejscu symboli żydowskich to też się nic nie zmieni na lepsze. Żydzi byli tu przed wojną i za komuny, i było ich więcej niż teraz. I co kurwa, było wtedy lepiej? Autor nie chce zdejmować symboli, a Żydzi chcą je wieszać. Czyli zawracać dupę, bo bo to jednak zmiana. A pozostawienie krzyża nie jest zmianą, więc nic nie trzeba robić. Rozumiesz tłumoku, kretynie jebany?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Powtarzam ci Ty cioto pierdolona weź się do roboty. Powieś sobie krzyż u siebie w domu a menore sobie wsadź do dupy jak chcesz. Wszyscy wierzycie w jakieś kurwa nic nie warte znaczki.

    4

    4
    Odpowiedz
    1. Ciota cie robiła cioto jebana

     5

     0
     Odpowiedz
  2. Kurwo w mordę jebana, chuju drętwy czy ktoś tobie ubliża?
   Wypierdalaj cwelu w dupę i mordę pierdolony na 2 baty.
   Chuj ci w dupę pedale jebany przez bezdomne psy i robiący im jeszcze lachę.
   Zapierdalaj kutasie niekatolicki a ja będę patrzył jak jebiesz za pół darmo nadęty chujku.
   Szybciej kurwo bo każę oćwiczyć cię batogiem.
   Wypierdalaj z chujni!

   3

   3
   Odpowiedz
   1. Najlepsze co można zrobić to wypierdolić te wasze krzyże i pomniki papieskie i kaczyńskie do kościołów- tam jest ich miejsce.

    2

    1
    Odpowiedz
   2. Ja to bym chciał zamknąć wszystkich katolików do kościołów i żeby tam siedzieli całe dnie a wychodzili tylko późno w nocy. Nie trzeba by było ich spotykać, rozmawiać z chujami ani nawet na nich patrzeć. Ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić? Może da się ich jakoś przekonać, że muszą się cały czas modlić? Ale by się luźno zrobiło w przestrzeni publicznej.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Wypad kurwo! Lepsi i mocniejsi od ciebie próbowali i chuja im się udało. Gdzie ty, a gdzie Stalin pokrako pierdolona!

     0

     2
     Odpowiedz
 15. Nie jesteś goju na swojej planecie, żeby decydować, co ma gdzie wisieć i się palić. A ty, adminie, chyba już jesteś świadom swojego losu za wypuszczenie tego wpisu.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Teraz to mam to kurwa w dupie bo dzisiaj w pracy spodkałem przeuroczą katoliczkę. Zakonnicę. Była bardzo miła w przeciwieństwie do innych niekatolickich zjebów i dewiantów. Nawet powiedziała że się za mnie pomodli. Dlatego od teraz będę Katolikiem i zamierzam pozamykać wszystkich niekatolickich skurwysynów do więzień!!!! Od teraz pierdolę żydostwo i ateistów zajebanych. I tych dzieci diabła, którzy źle mówią na Jana Pawła. Nowy dzień nowy ja!!!!!

   3

   0
   Odpowiedz
  2. Kmiotku potrafisz czytać?
   A zrozumieć to co przeczytałeś buraku?
   Zakuta pało post jest o menorze i krzyżu.
   Dlaczego judaizm ma być faworyzowany symbolem menory w Sejmie,
   a krzyż ma być usunięty z urzędów państwowych?
   Jeśli państwo ma być świeckie i neutralne wobec wiary to należy
   usunąć wszystkie symbole religijne z urzędów państwowych.
   Jeśli tłuku nie rozumiesz, że Sejm R.P. jest najwyższym organem ustawodawczym
   to nie ma w nim miejsca na menory, krzyże i półksiężyce.
   Skoro palona jest menora to jest też miejsce na krzyż a nawet powinno być
   na półksiężyc aby wyznawcy islamu też mieli swój symbol.
   Plus symbole kilkudziesięciu innych wyznań np. shintoizm.
   Co za tłumok z ciebie!

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Goju, to ty nie rozumiesz, gdzie jest twoje miejsce i już niedługo zrozumiesz. Nie jesteś od tego, żeby decydować, jakie symbole mają gdzie wisieć, tylko od tego, żeby brać kredyty i spłacać je ze srogimi odsetkami.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Ty popaprańcu jesteś z „narodu wybranego”, że wymyślasz innym od gojów?
   Jesteś jakiś niedojebany, bo twój tate robił cię miękkim chujem,
   w dodatku obrzezanym.
   Ściągaj spodnie i pochwal się swoim chujkiem bez napleta i łbem na wierzchu.

   0

   1
   Odpowiedz
 16. Lubię sobie popierdzieć, jak jadę metrem.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. To przez ciebie to ocieplanie klimatu.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Już wiem dlaczego capi gównem w metrze i są kleksy na siedzeniach.
   Jak cię spotkam to ci jebnę.

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Się kurwo nadajesz. Możesz co najwyżej jebnąc baranka w ścianę.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Co tam brzęczysz chujku?
     A że twój tatuś posuwał cię w dupę a mumusi lizaleś cipę.
     Nieładnie zboku pierdolony, jebany kazirodco.
     Możesz possać ale nie mnie, bo byłby to zaszczyt dla twojego
     paskudnego ryja tylko mojemu Azorowi, który później obsadzi
     cię w dupę swoją knagą.
     Wypierdalaj chujku!

     0

     3
     Odpowiedz
     1. Zamknij mordę chuju!

      3

      0
      Odpowiedz
     2. Cicho kurwo kurewska!
      Trzeba było nie wyzywac mnie bez powodu od kurew.
      Ty zacząłeś tę wojnę na słowa a ja ją skończę pierdolony zboku,
      jebany zoofilu.
      Wypierdalaj z chujni i chuj ci w dupę na drogę cwelu obracany pod celą.
      Pierdol się matkojebco!

      0

      1
      Odpowiedz
     3. Ma knagę bo to zjebany mutant tak jak jego pojebany właściciel.

      2

      1
      Odpowiedz
     4. Knaga patrz slang.pl

      0

      0
      Odpowiedz
 17. Godzina 22:37

  Zaczaiłem się obok swojej dziury. Przykryłem się liśćmi i krzakami i czekam. Jak do północy nie przyjdą, to pierdole to i napije się cappuccino.
  A potem pójdę spać.
  Z poważaniem
  Doktorant Sławek

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Doktorancie Sławku.
   ONI obserwują Ciebie z satelity a w podczerwieni wszystko widzą co dzieje się
   pod liśćmi i krzakami, nawet widzą ciepłe powietrze wydostające się z Twoich
   płuc, także nie ukryjesz się przed NIMI.
   Przyjdą po Ciebie kiedy najmniej będziesz tego się spodziewał.
   Zaproś do siebie doktorant Kasię, bo może być to ostatnia okazja abyś
   posmakował jej pysznej bułeczki.
   Pozdrawiam docent Chujanin z Chujni wraz z małżonką Chujanką.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Bardzo mnie Pan zmartwił.
    Pozdrawiam
    Doktorant Sławek

    1

    0
    Odpowiedz
 18. Admin, w mordę jebana łajzo, znowu się opierdalasz! Wrzuć kurwa nowe chujnie, bo ile można tu wchodzić i widzieć to samo? I nie wykręcaj się chuju pracą w Anglii, czy chuj wie gdzie, bo nikt Cię do kurwy jebanej nędzy nie zmuszał do prowadzenia chujni. Ale jeśli już się tego podjąłeś, to przestań się kurwa mać opierdalać. Albo zostaw chujnię komuś innemu. Czy to jest kurwa jasne? Bo jak nie, to znowu pójdę pod sejm i nasram tam tak, jak miesiąc temu.
  (Admin): A idz i sraj, tylko nie zapomnij zabrac ze soba gasnicy 🙂

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Admin się nie opierdala. Zaczął robić masę, to jak ma wygospodarować czas?
   Ty też rób masę.
   Bogdan, Trener
   (Admin): Heh dziekuje postaram sie dzisiaj wieczorem dodac nowe wpisy i jutro w poludnie.

   0

   3
   Odpowiedz
 19. Godzina 12:31

  Wyszedłem z dziury, moją 125 postawiłem 15 metrów dalej i przykryłem gałęziami. Zanim się do niej doczołgam, to miną 2 godziny, bo czołgam się okrężną trasą, jakieś półtora kilometra. To zmyłka taktyczna.
  Doktorant Sławek

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Wiem o tym, bo obserwują Pana pracujące dla mnie wiewiórki.

   1

   0
   Odpowiedz
 20. Chuj. Ten komentarz jest tylko po to, żeby wszystkich było 100.

  1

  0
  Odpowiedz
 21. A może w sejmie należy umieścić prawdziwy symbol Polaków- torbę z biedry i butelkę wódy?

  1

  0
  Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Nielagalny handel amunicją | Świątek i Lewandowski | Złota meduza w zupie | Zorza polarna w Polsce i Nowej Kaledonii | Zostałem Femboyem z nie mojej winy | Obżarłem się | Kurwa, kurwa, kurwa | Psychiczny członek rodziny. Co robić?? | Tak by się chciało pojeździć na maxa | Jak mam spuścić z kija na Boga??? | Przeciętne życie | Gdzie te wszystkie kurwy jeżdżą? | Babskie mordochlasty z Tinder'a | Jak pozbyć się pedalstwa z ulic | Rozmiary tańszych telefonów | Katastrofa śmigłowca z prezydentem Iranu na pokładzie | Amatorskie dywagacje ekonomiczno-społeczne | Pierdolona sztuczna inteligencja | Egzamin zawodowy z informatyki | Patent na spray | Chujnia przegladarkowa | Alkohol | Brak prac domowych -moje zastrzeżenia | Jak pokonać mój problem ze spaniem? | Jak Wy kurwa możecie pić tą kawę? | Kurwa, szukam mieszkania do kupienia. | Dziwak | W co inwestować?! | głośne rozmowy sąsiadów | Maszyna czy czlowiek ? | Niemiecki radiowóz z napisem POLIZEI na ulicach Warszawy | Bogactwo vs Ubóstwo | Psiarze | Lenistwo level Master | Pamiętlimy małżoek | Religia - piąte koło u wozu | Nowi sąsiedzi | Kiedy kurwa kolejne chujnie? | Miłe Panie | Cenzurowanie zwykłych słów | Pracowa chujnia z kobietami | Moja dieta | Tylko silny i arogancki samiec się liczy | ..moje życie | Nienawidze dnia, ale szkoła, BUDA... | Inteligencja finansowa polaków | Mam dość, jestem u kresu | Hip hip hura Polska od 20 lat nałeży do Unii Europejskiej | Nowe moto na wakacje