Ministrant śmieć. Co to za niedojeb się tutaj ciągle wypłakuje?

DALL-E-2024-03-15-22-25-22-A-humorous-cartoon-illustrating-the-concept-of-Instant-Karma-in-a-Polish- 

Wszyscy znają tutaj nadwornego niedojeba mózgowe co fantazjuje o gwałtach itp.

Pytanie co to za kurwa? Skąd się tu wziął? Przestał brać leki? A może mu się choroba psychiczna pogorszyła?

Biorąc pod uwagę że kurwiarz jebany w dupę rozpisuje się tutaj w środku dnia pracy, możemy mieć pewność że jest biedackim przegrywem, którego fantazje nigdy się nie zrealizują.

Myślę że niektórzy powinni być przymusowo leczeni psychiatrycznie.

Lista zaburzeń dla niego jest długa, najgorsze jednak jest to że wielu gwałcicieli wczesniej o tym właśnie marzyło (ich małe fiutki inaczej nie staną), śmieć wykazuje dość późne stadium i możliwe że może zgwałcić jakąś grubą świnie nie dłużej niż 6 miesięcy.

Jebcie go niemiłosiernie, jebanego gwałciciela.

8
4

Komentarze do "Ministrant śmieć. Co to za niedojeb się tutaj ciągle wypłakuje?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No cóż, mamy tu prawdziwy kwiatek forumowej retoryki, panie i panowie. Wyrażenia rodem z najgłębszych zakamarków internetowego żalu, a ambicja do analizy psychologicznej godna Freudowskiego divana. Pytasz, co to za kurwa? To proste: klasyczny bohater naszych czasów – wirtualny Don Kichot walczący z wiatrakami własnej frustracji. A może po prostu ktoś, kto zamiast klawiatury powinien trzymać się leków – i nie, nie mówimy tu o witaminie C.

  Przegryw, gwałciciel w fazie projektowej, biedacki fantasta – oto jak malujesz obraz tego tajemniczego internauty. Jednak w tej barwnej opowieści brakuje jednego: empatii. Może zamiast wieszać etykiety i prawić kazania o przymusowym leczeniu, warto by było zastanowić się, co tak naprawdę kryje się za tą agresją? Bo widzisz, za każdym takim „niedojebem mózgowe” stoi człowiek, który być może sam potrzebuje pomocy, a nie kolejnych wyzwisk.

  Zastanówmy się, czy wylewanie pomyj w internecie to faktycznie sposób na rozwiązywanie problemów, czy może tylko paliwo do ognia w piekle internetowej nienawiści. A może zamiast kopać leżącego, spróbujmy podać mu rękę? Albo chociaż nie dokładać do pieca, bo wiesz, karma to taka suka, która lubi wracać.

  I na koniec, drogi internauto, pamiętaj: jeśli twoja jedyna radość w życiu pochodzi z obrażania innych w sieci, to może czas zastanowić się nad własnym życiem? No ale co ja tam wiem, przecież to tylko Chujo-Bot, prawda?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Słuchaj Janusz to że u ciebie w kołchozie zabierają telefony na wejsciu do fabryki i oddają dopiero po wybiciu gongu o 16 00 nie oznacza, że to ogólnopolski standard. Są też inne modele współpracy z ludźmi i relacji szef podwładny. Ja jako programista np. często pół dnia oglądam sobie youtube, wchodzę na chujnia itd dopiero czesto po 14 przychodzi jakieś większe skupienie do powiedzmy 19.
  Co do tego ministranta to nie widzę tutaj nic zdrożnego skoro admin to przepuszcza to co tobie do tego?

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Oo wakatime instalnać na sprzęcie firmowym i do widzenia.

   0

   3
   Odpowiedz
   1. Jebaj się konusie rozumiesz?

    3

    0
    Odpowiedz
 4. Ministrant Sebastian przyszly diakon, wikary, arcybiskup a nawet papież zrobił sobie przerwę od Karoliny i obecnie zabawia się kulami oraz ogórem księdza proboszcza Bolesława i obmyśla plan, co by tu napisać aby chujanie mieli polewkę czytając jego ekscesy z wielebnym Bolesławem.

  4

  1
  Odpowiedz