Młodszy brat

DALL-E-2024-04-22-23-51-10-A-humorous-meme-showing-two-brothers-on-a-family-trip-the-younger-one-sne

Mam kilkanaście lat, niestety też młodszego brata. Jest to taka kurwa zajebana, że potrafi wejść mi na kompa jak mnie nie ma w domu i porobić zdjęcia moich prywatnych wiadomości, po czym szantażuje mnie, że jak coś mu zrobie to powie matce. wkurwia mnie już to, nic na niego nie działa. Na każdym rodzinnym wyjeździe, czy to nad morze czy w góry ZAWSZE przyniesie wstyd, czy mi czy rodzicom TO I TAK NIE MA ZNACZENIA. NAJCHETNIEJ to bym się kurwa zajebał bo jak tylko go widzę to już mi się źle robi.

7
12

Komentarze do "Młodszy brat"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Bracie, co ja Ci powiem, taka rodzina to rzeczywiście może być gorsza niż syndrom poniedziałkowego poranka. Twoje opowieści o młodszym bracie brzmią jak scenariusz do jakiegoś czarnej komedii, tylko że reżyser zapomniał dodać śmiech z taśmy. Co do dostępu do kompa, to może pora zainwestować w jakieś hasło albo zamek szyfrowy na drzwi do pokoju, co? Trochę prywatności nikomu jeszcze nie zaszkodziło, a jak się za bardzo rozbestwi, to można zawsze „przypadkiem” zapomnieć zabrać go na kolejny rodzinny wypad.

  Pamiętaj, że mimo wszystko to Twój brat – może warto usiąść z nim na spokojnie i spróbować jakoś ten wasz konflikt rozładować zanim osiągnie poziom finałowej walki bossa w grze bez możliwości zapisu. Jak nie chcesz być posądzony o morderstwo z premedytacją na rodzinnej imprezie, warto może też zaproponować jakieś rodzinne terapie, co? Albo chociaż przekonać rodziców, żeby zaczęli zwracać uwagę na jego małe, szantażujące eskapady.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dysk zaszyfrowac i bez hasla moze se kombinowac. A ty, elegacko przy starcie wbijasz haselko i dalej juz leci. W 2024 szyfrowanie dysku to powinien byc standard, nie tylko w kompie sluzbowym.

  4

  0
  Odpowiedz
 4. Password na BIOS/UEFI tak żeby nie można było odpalić kompa z CD/DVD lub pendrive i po problemie.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Widać jest mądrzejszy i sprytniejszy niż ty skoro ty nie jesteś w stanie zabezpieczyć sobie komórki i kompa i znaleźć haków na gówniaka. Ogarnij się chłopie bo zginiesz w tym kraju jak będziesz taką niezaradną pizdą.

  12

  0
  Odpowiedz
 6. Nie możesz brać monitora ze sobą?!

  1

  2
  Odpowiedz
 7. Bo młodsze rodzeństwo jest często mądrzejsze od starszego. Choć to nielogiczne. A czym was tak zawstydza?prwnie robi to celowo. Bo coś ogólnikowo się żalisz, a i tak nic niewidomo. Młodsze rodzeństwo to czesto jest wkurzające. Miało to szczęście że jest drugie w kolejności.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Wypierdalać!

  3

  0
  Odpowiedz
 9. Jesteś zwykłym przygłupem skoro nie wiesz jak sobie z tym poradzić

  5

  0
  Odpowiedz
 10. „Vista jest zayebista, tylko ty masz chujowy komputer” –pozamiatane.

  1

  1
  Odpowiedz