Moda na choroby psychiczne, borderki, ayencjiszki narcyzy

Kurwa!!! Na jutube, tiksroku, w necie i socjalnegownomediach. Nagle ostatnio pojawiło sie tyle psycholi, wiecej psycholek. Borderline kobiety, narcyzi to faceci, tokayczne kobiety/facety. Od zajebania tego jest. Jprdl, potem sie dziwić ze jak pajacują i robia z siebie idiotow, szukają atencji, to normalni zwiazku nie potrafią znaleźć. Bo jakas sobie ubzdura borderline, czy narcyza. 30 lat , a nawet 10 lat temu tego nie bylo. 30lat temu chlop przypierdolił babie w ryj i po temacie, a dzisiaj wielkie halo. Ojciec tez synowi czy corce jebnął i nie bylo chorob. Teraz kazdy wydziwia. Za wygodnie ludzie mają to problemów szukają.

18
5

Komentarze do "Moda na choroby psychiczne, borderki, ayencjiszki narcyzy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I po hooya ich oglądasz i nabijasz wyświetlenia?

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Taka przypierdolę teraz babie to niebieska kartą , jesteś katem z zwyrolem . A baba nie tego, romansy na boku. Powinna dostać w ryja . W dzisiejszych czasach przejebane, powiadam ci to.

  2

  1
  Odpowiedz
 4. Trudne czasy tworzą twardych ludzi. Łatwe czasy tworzą słabych ludzi kiedyś nie było internetu i nikt takich problemów nie miał i człowiek był bardziej otwarty i społeczny.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Nie był, dopisuje się legend do przeszłości i wyłazi tak jak w przypadku zabawy w głuchy telefon „chuj-wie-co-na-koń-cu”. Umiejętności społeczne, konsekwencja i twarde zasady to kurewsko rzadkie cechy i stąd ich wysoka wartości. Patrząc po starych i dziadkach w różnych częściach kraju to te cechy wyglądają na jeszcze rzadsze niż u millenialsów.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Mnie to skręca jak widzę co dzieje się na tiktoku. Lewica promuje i normalizuje choroby psychiczne, otyłość, niszczenie własnego ciała itp, bo tak jest fajniej no i przecież każdy ma prawo być „sobą” więc po co zacisnąć pięści i się za siebie zabrać? Przecież to wymaga wysiłku a tak można po prostu powiedzieć sobie, że się to akceptuje, bo przecież to jest modne. Moim zdaniem dąży to do osłabienia społeczeństwa, gdzie każdy będzie potulnym, przewrażliwionym barankiem, no i oczywiście psychiatrzy i koncerny farmaceutyczne zaczną dzięki takiemu czemuś zarabiać krocie. Rzygam tym

  2

  1
  Odpowiedz
 6. Temat poważny ale miałem głupawke beke, dzięki !!

  Nie ogladam tik toków, a od ponad pół roku w ogóle wiadomości unikam !!

  To nie wina internetu że ludzie tak zgłupieli: bo net to tylko narzedzie !
  A braku treningu mentalnego, moralnego i duchowego :

  Jak jakiś facet zwyrol na zbiorniku rucha swoja cizie zwracajac sie do niej per k…o, potem ja na „spacer” prowadzi na smyczy w korytarzu hotelowym a stado spermiarzy przyklaskuje w komentarzach…
  to gdzie jest ludzkość, wartości, itd ?
  To już nawet nie jest erotyka.
  Najgorzej jak taka sie daje upodlić że twarz pokazuje: zero krepacji !

  Tylko emocje gadziego mózgu.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Już ? Wysrałeś się?
   Co ty człeniu masz we łbie, żeby nie rozumieć specyfiki internetu. Wierzysz we wszystko co tam zobaczysz i przeczytasz?

   1

   0
   Odpowiedz