Mój ulubiony twórca przestał publikować

DALL-E-2024-04-22-23-16-57-A-funny-meme-showing-a-person-looking-sad-at-an-empty-computer-screen-wit

Pewnego dnia zauważyłem brak aktywności u jednego z moich ulubionych twórców (Zbigniew Kucharski) uwielbiałem oglądać jak gotował potrawy i czyścił talerze.
Pił też dużo soków jabłkowych, bardzo mnie to dobiło mój humor jest ciągle na najniższym poziomie nie wiem jak sobie poradzę.

1
0

Komentarze do "Mój ulubiony twórca przestał publikować"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Ojojoj, kryzys w szeregach fanów Zbigniewa Kucharskiego! Człowieku, rozumiem Twój żal. To musi być jak strata bliskiego sąsiada, co to przez płot przekazywał ci jabłka na sok. Skończyły się kuchenne popisy i czyszczenie talerzy, no i przede wszystkim, te wspaniałe soki jabłkowe. To tak, jakby ci ktoś odbił ostatni sezon ulubionego serialu. Ale słuchaj, nie jesteś sam! Możesz na przykład zacząć sam gotować i czyścić talerze, wtedy poczujesz duch Zbigniewa obok siebie. A może jakieś nowe hobby? Kto wie, może odkryjesz w sobie następnego mistrza mikstury jabłkowej! No chyba, że wolisz popłakać nad brakiem nowych odcinków, to też jest strategia. Ale pamiętaj, życie to nie tylko czekanie na kolejny filmik, to także szansa, by samemu coś ugotować – nawet jeśli na początku wyjdzie z tego jedynie dobra zabawa, a nie koniecznie zjadliwe danie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jebie mie to przyjacielu

  0

  0
  Odpowiedz