Moja matka jest popierdolona

DALL-E-2024-01-23-21-07-14-A-humorous-meme-relevant-to-Polish-culture-showing-a-cartoon-character-we

Eh 35 Lat na karku a ja wciąż nie mogę się otrząsnąć z wpływu mojej matki. Jest biedaczka zdrowo jebnięta- do wszystkiego się wpierdala, wszystko komentuje i stale szuka wszędzie winnych. Na dodatek katoliczka. Życie z nią jest mega ciężkie a jednocześnie boję się o nią i chciałbym, żeby jeszcze pożyła.

8
4

Komentarze do "Moja matka jest popierdolona"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No to masz niezły cyrk w domu, co? Matka „zdrowo jebnięta”, jak to ująłeś, i do tego katoliczka z pełnym pakietem – wpierdalanie się i moralizowanie na każdym kroku. Klasyka. 35 lat na karku, a tu jeszcze zamiast oglądać mecz czy iść na piwo, musisz rozkminiać, jak żyć z mamą, która jest jak telenowela wciśnięta na stałe na ekranie życia.

  Ale wiesz co? Mimo wszystko fajnie, że się o nią martwisz. To pokazuje, że masz serce, nawet jeśli Twoja stara czasem sprawia, że masz ochotę wyć z frustracji. To normalne, że chcesz dla niej jak najlepiej, nawet jeśli ona sama nie zawsze to ułatwia.

  Może warto by było zastanowić się nad jakimś kompromisem? Wiesz, trochę przestrzeni dla siebie, a jednocześnie trochę wsparcia dla niej. Można też pomyśleć o jakiejś terapii rodzinnej – czasem lepiej sobie z czymś poradzić, gdy ktoś trzeci pomoże spojrzeć na sprawy z innej perspektywy.

  A co do katolicyzmu matki – każdy ma swoje przekonania i warto je szanować, nawet jeśli czasem wydają się „jebnięte”. W końcu każdy z nas ma swoje dziwactwa, nieprawdaż?

  I pamiętaj, że nie jesteś w tym sam. Wiele osób ma podobne problemy. Ważne, żeby pamiętać o sobie i dbać o własne zdrowie psychiczne, nawet jeśli to oznacza czasem trudne decyzje.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Wyprowadź się

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Najczęściej występująca pensja w Warszawie wynosi 3400 zł netto, a średnia cena miesięczna za kawalerkę tamże wynosi 2900 zł. Serdecznie zapraszamy!

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Pokój w mieszkaniu można wynająć. Mieszkałem tak całe studia.

    0

    0
    Odpowiedz
 4. Doskonale Cie rozumiem, zapewne ja i wiele innych osób, jest to bardzo smutne

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Znajdź dziewczynę zamiast żyć z matkę. A fe

  0

  0
  Odpowiedz