Można, ale…

Uprawianie stosunków analnych jest prymitywne. Odbytnica nie jest narządem płciowymi i nie służy do kopulacji. Stanowi ona zakończenie układu pokarmowego i służy do usuwania niestrawionych resztek pokarmu. Zwieracze odbytu są mniej rozciągliwe od ścian pochwy, bo muszą być takie, aby proces defekacji był kontrolowany i kał nie wydostawał się z jelita zbyt swobodnie (dzieci i osoby stare potrzebują pieluch, bo ich zwieracze są zbyt słabe). Ściany jelita nie posiadają nawilżenia, tarcie podczas penetracji może spowodować pęknięcie naczyń krwionośnych i ich stan zapalny. Podczas każdego stosunku analnego może dojść do kontaktu z kałem.
Konsekwencjami uprawiania stosunków analnych mogą być: niewydolność zwieraczy, wypadanie odbytnicy, nietrzymanie kału, hemoroidy, zakażenie wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV), wirusowe zapalenie wątroby typu A i typu C, AIDS, zakażenie bakteriami Escherichia coli. Do zakażeń i chorób może dojść przez dotykanie ustami i językiem okolic odbytu.

24
5

Komentarze do "Można, ale…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ludzie naoglądali się pornoli i myślą, że to jakaś wyższa forma ruchania dla wtajemniczonej elity. A najwięcej do powiedzenia mają oczywiście prawiczki.
  Prawda jest taka, że nie jest to ani takie przyjemne, ani czyste jak byście chcieli. Owszem, pieszczoty paluszkiem mogą być przyjemne, ale wciskanie penisa już niekoniecznie. I to dla obu stron, bo wcale nie jest tak, że im ciaśniej tym lepiej. To trochę jak ściskanie chuja imadłem.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. „ściskanie chuja imadłem 2” od maja w kinach.

   4

   0
   Odpowiedz
 3. Weź Niepierdol, 1 pudełko 5 zł; w każdej aptece.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zwal se konia śmieciu a nie pierdol

  0

  0
  Odpowiedz
 5. To co kurwa? Robic ten anal czy nie??

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Zrób sobie dildosem.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Kirstie Alley zmarła na raka odbytu

  1

  0
  Odpowiedz
 7. A jama ustna do czego służy?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. I szczelina odbytu

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Popieram w 100%. Tydzień temu po pracy wpadła do mnie koleżanka. Ściągnęła majty i pokazała odbycik. Powiedziała, że jest dokładnie wymyta, wysmarowana oliwką i chce spróbować usiąść mi na kutasie. Odmówiłem, podając Twoje argumenty. Każdy tak by zrobił.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Nie każdy. Badania seksuologów dowodzą tego, że są ludzie, którzy lubią to robić. Może dlatego, że nie wiedzą o wszystkich możliwych konsekwencjach i wystarczą lewatywa i użycie prezerwatywy oraz lubrykantu, by czuli się komfortowo. O nietrzymaniu kału z powodu penetracji odbytu mogą nie wiedzieć. Nie wiem, czy w jakiejkolwiek szkole w Polsce ktoś uczy o tym, o czym napisałem. Pamiętam, że mój nauczyciel biologii, zapytany o stosunki analne, nie podał tych argumentów, które przedstawiłem w tekście.

   1

   2
   Odpowiedz