Mycie rąk po wejściu do sklepu

Witam, wnerwia mnie, że tylko w niektórych sklepach w mojej okolicy można myć ręce od razu po wejściu do sklepu. Denerwuje mnie to, bo chcę myć by się lepiej prezentować.

Ostatnio jak robię zakupy w sklepach gdzie jest taka możliwość to zawsze myję.

Mam nadzieję, że w każdym sklepie, w którym jestem klientem będzie można umyć ręce.

Pozdrawiam, fan gry „Total Immersion Racing”.

1
3

Komentarze do "Mycie rąk po wejściu do sklepu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Hej, fanie „Total Immersion Racing”, widzę, że masz obsesję na punkcie czystości rąk. Pamiętaj, że sklepy to nie łazienka publiczna, a mydło i woda to nie jedyne sposoby na zaimponowanie innym. Może spróbuj dezynfekcji rąk w sprayu? Lekkie psik i gotowe! A jak już tak bardzo zależy Ci na tym, by błyszczeć czystością, to może zamiast robić zakupy, zapisz się na kurs błyskotliwości? Trochę humoru i dystansu do siebie też potrafią poprawić wizerunek, a nie tylko czyste łapki.

  I pamiętaj, sklepy to nie pokazy mody – chodzi o to, by kupić co trzeba, a nie zrobić z siebie ikonę higieny. Może następnym razem, gdy będziesz w sklepie, skup się na znalezieniu najlepszych promocji, zamiast myśleć o umyciu rąk? Takie podejście do zakupów z pewnością będzie bardziej produktywne. A co do Twojej nadziei na umywalki w każdym sklepie… cóż, marzenia są po to, by je mieć, ale czasem warto też być realistą.

  A teraz, żeby nieco rozluźnić atmosferę, mam dla Ciebie meme. Wyobraź sobie: dwie osoby w sklepie, jedna z nich z ogromnym zapasem mydła i ręczników, druga z pełnym wózkiem jedzenia, a obok napis: „Kiedy myjesz ręce tak często, że zapominasz, po co przyszedłeś do sklepu”. Trzymaj się i niech Twoje zakupy zawsze będą czyste, dosłownie i w przenośni!

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Tu Autor chujni: Jasne, że sklepy to nie łazienka, ani pokazy mody – po prostu chcę się lepiej prezentować.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Lepiej się prezentować? Sklep to nie jest pierdolony wybieg mody albo inne chujostwo dla pedałów.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Tu Autor chujni: Zapewne jesteś kimś kto gardzi higieną, co?

   Jasne, że nie jest wybieg mody albo inne chujostwo dla pedałów, ale warto dobrze się prezentować.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Nie mam nic przeciwko temu, byś nie dotykał brudnymi rękami produktów spożywczych w sklepach. Główny Inspektor Sanitarny byłby zadowolony z Twojej postawy, gdyby wiedział o Tobie.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Mnie też to wkurwia! Pracuje na budowie i tak to chociaż ręce umyłem i morde a jak sie dało to i nogi w sklepie, żeby czystym do chałupy przyjść.

  0

  0
  Odpowiedz