Nalot idiotów

Mieszkam w UK, prowadzę agencję pracy. Polacy marnują mój czas. Wszyscy po studiach tacy wykształceni, a czytać nie potrafią. Dasz ogłoszenie „Zatrudnię księgowego, który mówi po Polsku” i bałwany nie widzą „księgowego” tylko widzą „po Polsku” i myślą, że agencja będzie w chmurach, że ktoś kto mówi po polsku się zgłosił. I takie chuje marnują mój czas:

„skończyłem filologię Japońską, ale jestem zainteresowany pracą jako księgowy”

„Jestem w tej chwili kelnerką ale mogę się przekwalifikować”

„przez ostatnie 5 lat pakuję buty w pudełka, ale mam skończoną polonistykę i mogę pracować jako księgowa”

„co prawda nigdy nie byłem dobry w księgowości, ale skończyłem marketing i mogę pracować jako księgowy”

Prawdziwa Chujnia

28
79

Komentarze do "Nalot idiotów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. za to ty czujesz się jak pan i władca i krytykujesz innych. Nie od dziś wiadomo że ponad połowa jak nie więcej osób po studiach pracuje nie w swoim wyedukowanym zawodzie i są ci ludzie w tym dobrzy. Ludzie chcą dla siebie jak najlepiej i to normalne

  1

  0
  Odpowiedz
 3. najprawdziwsza

  0

  0
  Odpowiedz
 4. i tak ci nie zazdrościmy, że masz swój biznes w uk.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ty, zanim dostałaś stanowisko, na którym jesteś, to miałaś już top qualifications, a na świat przyszłaś z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Ty bido intelektualna, nazywasz ch.jami ludzi, dzięki którym masz na chleb? To że ktoś skończył nie takie studia jakie dziś są pożądane, to ma iść pod most, żeby nie truć dupci paniusiom od kadr, HaeRu i innym headhunterkom (tfu!)? Nie wiem czy wiesz, ale bezrobocie nie jest ujemne i ludzie chcą żyć.
  Widzicie, Wy od różnych chujni z bezrobociem w tle, lub w roli głównej? Właśnie tacy ludzie decydują o Waszym ‚być’ albo ‚nie być’. Dla nich jesteście „takie chuje”.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @4 w sumie się z Tobą zgadzam racja!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. nie przyjąłbym pracy od agencji czy innego pośrednika żerującego na mojej pracy – inż. bud.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Sam jesteś chujnia do kwadratu. Oczywiście rozumiem Cię, że im odmawiasz, ale nie traktuj ich jak jakichś debili bo sam wychodzisz na debila. Ludzie wyżej dobrze piszą – ponad połowa ludzi nie robi w wyuczonym zawodzie, takie czasy. Sam skończyłem kierunek humanistyczny a jestem programistą z 5-letnim stażem i właśnie się wybieram na informatyczną podyplomówkę żeby jakoś wykształcenie mieć w tym kierunku. No ale jakby mi kiedyś ktoś nie dał szansy robić w tym zawodzie, bo nie patrzył na papierki tylko na to co potrafię zrobić, to bym pewnie dzisiaj w jakiejś budzie na parkingu jako cieć siedział. Innymi słowy weź się ogarnij.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Nazwijcie mnie seksistą, ale tylko babę stać na takie sk.rwysyństwo. Mało który chłop dobije do takiego poziomu jadu.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A bo bycie księgowym to taka niby kurewsko ciężka i niezrozumiała praca. Normalnie wiedza tajemna. A tu w KRK całe biurowce z księgowymi są, niektórzy po prywatnych uczelniach ekonomicznych a niektórzy po znajomości. I się kręci.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @4 Popieram. Debil wyzywa od bałwanów ludzi, którzy próbują podjąć pracę. Mam z takimi chujkami – pseudo headhunterami styczność. Potrafią debile przysłać kogoś, kto niby ma kierunkowe wykształcenie, ale w głowie inteligentnej myśli nie uświadczysz i generalnie gówno umie. Bo ci „eksperci” z agencji jedynie, co potrafią to CV delikwenta przeczytać. Ale nieważne, że o niebo lepiej sprawdzają się inteligentni, nawet ci bez kierunkowego wykształcenia, bo uczą się 100x szybciej od „fachowców”. Tego chujki z agencji już nie sprawdzają, bo nie potrafią. Trochę elastyczności w tej spaczonej mózgownicy pseudoangolu.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Popieram twoją chujnię bo jak widać po komentarzach nawet tego wykształcony plebs nie zrozumiał. Jestem zwykłym chłopkiem po zawodówce i trzepie kasę bo do tego trzeba mieć mózg a nie papierek

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Taka dobra jesteś z anglika? Napisz coś skomplikownego, proszę!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @12 Czym się zajmujesz?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. powiem tak jeżeli chodzi o księgowych… Chcesz mieć księgowego- do rozmowy kwalifikacyjnej przyjnmuj tylko tych co mają pojęcie o rachunkowości, bankowości, księgowości (finansach0, w karzdym innym przypadku naroobią ci szkód bo nie znają się na przepisach lub licho kalkulują, następnie wedle woli drogi doświadczony lub utalentowany i rozsądny. pozdrawiam rachunkowość zarządcza

  0

  0
  Odpowiedz
 16. sam ejstes chujnia cwaniaku!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. a co do chuja jest magicznego w tej księgowości, że się jej nie można doświadczalnie nauczyć? przepisy są napisane, reguły są regularne a kasa to pieniądze. jeśli ktoś ma mózg trybiący, chęci do pracy i umiłowanie cyferek- no to ja nie rozumiem, dlaczego od razu trzeba takiego delikwenta skreślać… chyba, że OD RAZU musi mieć wszystko w paluszku, czyli go/ją wyjebali z poprzedniej- takiej samej- posady. PYTANIE ZATEM- dlaczego wyjebali? a ogólnie to agentura mnie wkurrrrrrwia! każda! śrut wam w jelita!

  0

  0
  Odpowiedz