Naprawde ide do Wojska.

Cześć. Tu wasz znajomy z chujni, który zna was a wy znacie dla niego. Testo.

Chciałbym wam zakomunikować, że po dwóch dniach od zrobienia testów psychologicznych wbijam do wojska.

Czeka mnie 11 miesięcy jakiegoś tam zapierdolu.

I co???, Chcecie mi powiedzieć, że ja będe zapierdalał przez 11 miesięcy, kopał okopy, czołgał sie z Grotem czy innym polskim gówno karabinkiem na ćwiczeniach, w weekendy będe chodził palić szisze do sklepu z Yerbą, i chodził sobie po Divach za hajs ze służby… Robił ostre cardio na boisku, cisnął na siłowni, rosnął ogromny jak skurwysyn.

…A wy będziecie narzekać na jakieś gówno sytuacje i popierdalać po kołchozach, ćpać, jarać, chlać i walić sobie chujka? Oglądać mecze piłki nożnej? Tankować przepłacone paliwo, odgrzewać sobie hamburgery w mikrofali? (Czy chuj wie co sie tam robi jak sie jest gównem w porównaniu do mnie.)

Przez 11 miesięcy?

…Gościu,
To ile jest warta wasza egzystencja?

Tak sie w sumie zastanawiam co powstrzymuje was od zyskania nieśmiertelności. Ja np. zaraz sobie wezme. Wy macie zamiar tak zdychać? Lol. Jest 2023 a wy debile oglądacie jakieś filmiki na internecie, gracie w gry i sie masturbujecie do pornosów.

1
10

Komentarze do "Naprawde ide do Wojska."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A ty się napij takiej czarnej kawy parzonej w takim czarnym ekspresie z fioletowym podświetleniem.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. To wcale nie Polak co to pisze. Ktoś udaje „cwaniaka”. „Ile jest warta wasza egzystencja?”…. to jest oczywiście pytanie „kogoś” z zagranicy. Prawdopodobnie z za płotu na granicy z BiałoKusia. Obrażanie ….ma swoje Obnażanie. Łatwo Was Frandzolic ŁWF. Synowie, corki półkowników komunistów na Bemowie. Tam

  0

  1
  Odpowiedz
 4. No no , szacun , za moich czasów w woju to dopiero było … Pamiętam nawet fale u nas na jednostce wyjątkowe skurwysyny były . Teraz to wojsko dla mięczaków jest , taki mięczak jak ty sobie nawet poradzi. Tylko się tam przypadkiem nie zastrzel .

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Grot: to „gówno karabinek”? osz ty, ty wogóle nie jestes Polak! Dalej nie czytamy…. Zdrajca

  0

  0
  Odpowiedz