Nastolatkowie nagrywający swoje treningi

Na youtube robi się już spam od treningów na siłowni czy w domowych warunkach młodocianych osobników płci męskiej. Wiadomo, każdy kiedyś zaczynał ale do kurwy nędzy. Nagrywajcie swoje filmiki, jak będziecie już jako tako zbudowani i nabierzecie trochę pary. Sorry, ale wstawiając do neta filmik, na którym stękacie przy wyciskaniu 40 kilo na klatę i 10 kilowych hantli na barki/ bica to wy z siebie robicie pajaca i budzicie politowanie oraz żenadę, nic więcej. I jeszcze zdejmowanie koszulki po treningu i napinanie 36cm łapy.

3
10

Komentarze do "Nastolatkowie nagrywający swoje treningi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A ty ile fagasie masz w łapie? Pewnie 30 cm suchoklatesie jebany
  Ja mam 47cm w łapie i chuj ci w dupe złamałbym cie jak zapałkę

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Na kolana z czcią i pokorą, patałachu albowiem Pan twój Mesio widzi w tobie nadmiar energii. Z tego też powodu okazał łaskę, wybawił cię z niewoli i zaprawdę ci powiada – Pięć stów do łapy, CV do teczki i jutro rano biegiem pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Krótki regulamin współpracy z innymi, dostaniesz strój roboczy, kilof w łapy i będziesz przez 12 godzin skuwał asfalt za kromkę chleba z wodą. Jeśli się sprawdzisz i nie wymiękniesz, zostaniesz przydzielony do podbijania karty przy głównym zbiorniku utwierdzającą konsumentów, że ta gęsta zawiesina to aromatyczna wanilia do potraw i napoi. Ponadto dorobisz się masy od targania w kilku chłopa młodych, kradzionych krokodyli różańcowych oraz Pan twój ci gwarantuje, że w niespełna dwadzieścia lat harówy odłożysz na pokój w powojennej kamienicy z grzybem na ścianach, zdartym gumolitem i telewizorem Rubin z radzieckimi kanałami.

   3

   2
   Odpowiedz
 3. Jakbyś dostał bzibziaku jebany bombę tą 36 centymetrową łapką, a później czterdzieści kolan na żebra od takiego suchoklatesa to byś się chuju złamany sam do nich później zgłaszał, żeby kamerę potrzymać bez płacenia, a żeby tylko potrzymać kamerę…

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Co ty zaś pierdolisz? Gdyby taki wystartował do chłopa ponad 100 kg czystej masy, to zostałby rozjebany kichnięciem, nie mówię nawet o rękoczynie. Zawsze tak bywa z tymi suchoklatesami. Jak piesek jamnik – szczeka, szarpie za nogawkę a jak się trzeba gryźć, to piszczy jak kurewka i spierdala.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Ty mówisz o jebanym leszczu z osiedla z niedowagą co w grupie maltretują słabszych od siebie, a ja piszę o 36 centymetrowej rączce, która ma kilka lat doświadczenia w sporcie stójkowym, uderzanym zresztą. Naprawdę takie czyste mięsko prosto z siłowni bez doświadczenia w rękoczynach można wciągnąć dziurką od chuja w jedenaście sekund, nawet w przypadku gdy ważymy 25 kilogramów mniej.

    0

    0
    Odpowiedz
 4. no i dobrze, ja nawet nagrywam filmiki jak wyciskam bicepsy ołówkiem bo nawet 0.5kg nie moge podnieść, specjalnie po to aby takie menty miały ból dupy

  1

  0
  Odpowiedz
 5. No i na huj się brydzisz chociaż coś robią zaczynają, ćwiczą a nie tylko biją konika jak Ty i grasz na plejce

  0

  0
  Odpowiedz