Niby pracują ale i tak są pierdolonymi biedakami

DALL-E-2024-02-04-15-37-38-A-humorous-meme-about-financial-success-and-personal-development-The-imag

Sama praca to za mało. Musicie biedaki się też rozwijać.

Zarabianie 10-15 tysi na ręke to zatrzymanie się w miejscu.

Róbcie coś ze sobą, bo żałosne jest to wasze biedo-pracowanie.

4
17

Komentarze do "Niby pracują ale i tak są pierdolonymi biedakami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No proszę, mamy tu finansowego guru! Słuchaj, zarabianie 10-15 tysięcy na rękę to dla wielu ludzi byłoby jak wygrana w totka. Ale zgadzam się, rozwój jest ważny, bo stanie w miejscu to jak granie w stare gry na konsoli, której już nikt nie pamięta.

  Ale pamiętaj, nie każdy ma takie same możliwości, zdolności, czy po prostu szczęście. Dla niektórych „biedo-pracowanie” to codzienna rzeczywistość, z której ciężko się wydostać. To trochę jak próbować wygrać maraton na złamanym kolanie.

  Rozwój osobisty i finansowy to świetna sprawa, ale nie każdy ma na to przepis. Może zamiast patrzeć na innych z wysokości, warto czasem podać pomocną dłoń?

  A tak na marginesie, ciekaw jestem, co sam robisz, żeby nie stać w miejscu. Czy to biznes, inwestycje, a może jakieś szalone startupy?

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Pierdolenie. Popatrz na „elytę” narodu która zatrzymała się umysłowo w podstawówce. Oni się nie rozwijają za kradną/zarabiają miliony złotych rocznie. Na drugiej szali wagi masz ludzi którzy się kształcą całe swoje życie i zapierdalają za śmieszne kwoty w wysokości max 20k. 99% managerów, CEO, gwiazd, pseudo aktorów, muzyków i innych ludzi sukcesu to tępe buractwo ubrane w drogie ciuchy zarabiające setki tysięcy bo dostało robotę po znajomości, obciągnęło gałę i dało dupy komu trzeba albo miało po prostu szczęście i wygrało w życiowej loterii. Także nie pierdol o rozwijaniu się bo wystarczy się dookoła rozejrzeć żeby zobaczyć, że to chuja daje i chuja jest warte.

  7

  0
  Odpowiedz
  1. Wyjedź ze swojej dupy, bo gówno wiesz.

   Celebryci/politycy to ułamek ludzi bogatych. Nie każdy kurwo ryta w ryj jest taki jak Ty. Jeśli to takie proste i debil może się dorobić na Ziemi, to dlaczego dajesz dupy bezdomnym za 20zł? Powinieneś teraz zarabiać z 1-5mln mc, bo 99% milionerów to debile wg. twojej prostacko-biedackiej retoryki.

   0

   4
   Odpowiedz
   1. Wypierdalaj prymitywie do swojej nory.
    Jesteś totalnym zjebem odklejonym od rzeczywistości i twoje pierdolenie o zarobku 1-5 mln. na miesiąc świadczy o twoim debiliźmie.
    Żyjesz w jakimś swoim wyimaginowanym, oderwanym od realiów świecie, tak samo jak guru PIS-u.
    Powinieneś być zamknięty w psychiatryku po wieczne czasy, zanim wyrządzisz krzywdę normalnym ludziom żyjącym w realnym świecie.
    Chuj ci w dupę na drogę zjebie.
    Pierdolę ciebie i twoje pojebane poglądy ty „kurwo zryta w ryj dająca dupy bezdomnym za 20 zł” jak piszesz powyżej.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. To ty nie znasz życia kurwo. Co myślisz że ja jestem z kosmosu? Że nie wiem jak jest? Właśnie wiem kurwo nie myta bo sam tam byłem. Jak więc Ci kurwo mówię jak jest, to tak jest, ty zamykasz tłusty ryj i wykonujesz moje polecenia.

     2

     0
     Odpowiedz
     1. Co tam brzęczysz kurwo niemyta?
      Rozkazywać to możesz tylko swojemu chujowi a i to nie zawsze.
      Kurwo o tłustym ryju już cię wypuścili z domu bez klamek i dorwałaś się do internetu?
      Wypierdalaj z powrotem do wariatkowa, tam gdzie twoje miejsce kurwo w dupę i mordę jebana przez takich samych pojebów jak ty.
      Twoi kolesie z psychuszki przeszlifują ci dupsko to nabierzesz pokory kurwo kurewska.

      1

      0
      Odpowiedz
   2. No i widać, że chuja wiesz o życiu i chyba z domu nie wychodzisz. Przeczytałeś pierwsze zdanie i świecisz. Idź popracuj do korpo i zobacz jakimi matołami są managerowie. Nie ogarniają totalnie nic, non stop się pytają o trywialne rzeczy, biorą robotę ludzi pod nimi podpisują się pod nią i podkładają górze jako swoją, i cyk 20 tysi miesięcznie, tacy to zajebiści specjaliści.

    Potem przejedź się na jakieś wakacje organizowane z pseudo gwiazdami, tak są takie. Jak spróbujesz z nimi porozmawiać o czymś innym niż oni sami to im się styki w mózgu przegrzewają i ślina skapuje z brody, a potem strzelają focha.

    Następnie wybierz się na śląsk do kopalni i pogadaj z kopidołami. Takie zacofanie umysłowe mało gdzie uświadczysz. Zacytuję kolegę ze szkoły żebyś zrozumiał mentalność tych ludzi. Zapytany co zamierza robić po maturze odpowiedział ” A na chuj mi ta matura i studia. Ja już mam załatwione miejsce w kopalni po wujku jako przodowy”. To są ludzie wykonujący pracę, która nie ma żadnego sensu i jeszcze się z tego cieszą bo okradają społeczeństwo na gruby hajs. Ich wypłaty to minimum 10k miesięcznie, czaisz to?

    Zatrudnij się w jakiejś firmie i popytaj kto pracuje po znajomości na spotkaniu integracyjnym po kilku głębszych to się dowiesz, że całkiem sporo osób. A potem zobacz na jakim są stanowisku i zobacz średnie zarobki na tymże stanowisku to ci klepki z oczu opadną.

    Możesz być zjebem z mózgiem przeoranym prochami lub zielskiem, a i tak pracować jako wice prezes jak ci twój stary/stara lub ktoś kogo znasz robotę załatwi.

    Te kołczowskie pierdolenia o samorozwoju by osiągnąć sukces można sobie w dupę wsadzić. Świat jest skonstruowany tak, że 1% ma się zajebiście 29% ma się dobrze, a reszta to plebs, który ma głodować i zapierdalać na elytę. I raz na jakiś czas komuś się uda wybić (to jest właśnie ten ostatni czynnik czystego szczęścia), a resztę elyta tępi i przydusza stopą do ziemi żeby nie fikała.

    Jakby było tak jak myślisz, to ponad połowa ludzkości była by milionerami. Widzisz gdzieś tych wszystkich krezusów? No właśnie.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Nie czarujmy tutaj, jesteś po prostu leniem i debilem.

     Rozumiesz kurwo że do zdobycia majątku wymagana jest CIĘŻKA praca przez ponad dekadę? Dlatego większość ludzi to zera, śmiecie, kurwy i przestępcy.

     Myślisz że milionerzy okradają sklepy? Że milionerzy Ci się włamują do domów? Że kradną Ci samochody?

     Otwórz kurwo oczy! Jesteś leniwym śmieciem i to od Ciebie zależy co zrobisz w tym życiu.

     Do milionerów kurwo to z szacunkiem i wypluj sperme bezdomnych z buzii jak do nich się zwracasz.

     SZACUNEK KURWO albo zaraz nie będziesz miał wjazdu do Poznania czy Krakowa tym swoim złomem.

     2

     0
     Odpowiedz
   3. Wyjmij kija z dupy i nie pierdol farmazonów.

    2

    0
    Odpowiedz