Nie mam kumpla z którym bym rozkręcił biznes

Zawsze sam wszystko odkrywam na nowo od zera.
Moi kumple zawsze są na „nie”.
Bo boją się spróbować. Może i dodatkowy biznes nie wyjdzie, ale ja chcę próbować a oni zawsze mają jakieś wymówki byleby nie zacząć. Jeden woli pracę za 3 kafle miesięcznie ale stałe, a drugi woli praktyki za darmo.

5
3

Komentarze do "Nie mam kumpla z którym bym rozkręcił biznes"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Skoro jesteś pizdusiem który niczego nie potrafi samemu, bo musi „z kumplem” to niech tak zostanie. Mówiły jaskółki że do dupy są spółki. Nie znasz takiej podstawowej prawdy, a powinieneś.
  Cycatą Beatkę też ruchasz z kumplem? Sam nie dajesz rady?

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Nie poddawaj się! Może potrzebujesz znaleźć inne osoby, z którymi mógłbyś spróbować takiej działaności, albo spróbować samodzielnie. Ja Ci zazdroszczę takiej odwagi, bo sama chciałabym spróbować z własnym biznesem, ale właśnie się boję zaryzykować. Powodzenia!

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Pomogę ci poszukać chuja do dupy. Alfons

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Startuj sam i pierdol cieniasów. Biznes to jest strasznie samotna droga, a do tego ani złotówki nie masz zagwarantowanej. Patrzę jednak po rodzinie i znajomych i nie znam ani jednego zadowolonego z takiego życia przypadku. Jedynie przy piwku się prześcigają kto mniej robi przez te 8 godzin, a kasa płynie. Czyli prześcigają się w tym, który z nich jest bardziej bezwartościowy dla gospodarki. Nieźle 😉

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Wiedzą chłopaki, że za chwilę zamkniemy piździ biznesy i wszyscy będą jebać za 3 kafle całując nas w stopy za taki przywilej. Nie będzie klas społecznych i wszyscy będą szczęśliwi.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. szczęśliwi i nie będą mieli niczego.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Widocznie masz debilne pomysły.
  Ile to już takich było na różnych forach. Panowie ja mam pomysł a wy róbcie! Ale o co wam chodzi, przecież ja mam genialny pomysł. No dlaczego nie chcecie jebac za darmo?

  2

  0
  Odpowiedz