Nie mam markowego sprzętu

Dlaczego jest tak, że ktoś kto ma kasę od swoich zamożnych rodziców, to się wywyższa nad kimś kto nie ma?
Niekażdego stać przecież. Dlaczego cwaniakujecie nad kimś gorzej sytuowanym nie z własnej winy? Przecież to nie wasza zasługa, że macie ten hajs.
Oczywiście doskonale(!!!), że rodzice wam pomagają – mi moi rodzice nie pomagają wcale, NIESTETY ONI TO SĄ SAMOLUBNE SKURWIELE.
Jednak jak ja żyje sam i mam zwykły smarton za 200 zł, a to, że ktoś ma iphone 14 czy tam ileś za 5k, bo rodzice mu kupili to co? Ja jestem ten gorszy? A niby dlaczego?

7
2

Komentarze do "Nie mam markowego sprzętu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Ja mam do dzisiaj poczciwą komórkę sony ericson i pierdolę te chińskie smartfony co kurwa trzeba 2 albo 3 razy dziennie ładować a koniec końców i tak to wszystko przez żółtków robione.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Ciekawe spostrzeżenie, dzięki.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Ja też mam Sony Ericssona, choć go nie używam. Mój model to K770i.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Przechwalaja sie w ramach cope. Znasz jakąś osobę co chwali sie telefonikiem mając jakiekolwiek osiągnięcia? Chujowy ajfonik w polsce to dalej synonim luksusu. Polacy to są takie ruski co myślą, że są francuzami, podobna sprawa jak z ukraińcami – co drugi z nich ma kurwa ajfona chociaż pewnie wpierdala dzień w dzień słoninę z ziemniakami i pachnie noname perfumami.

  Od rajchu na zachód ajfony nie są niczym zjawiskowym, każdy ma w chuju z czym latasz, może poza sofomorami z gimbazy. Tak samo baby na zachodzie maja wyjebane w to ile zarabiasz bo tam każdego za minimalną stać na godne życie.

  I nie, nie jesteś gorszy, dostałeś gorsze karty i tyle.

  A jak twoje stare serio są samolubnymi kutasami to ich pogoń o alimenty i tyle, nie ma w tym nic złego.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. „A jak twoje stare serio są samolubnymi kutasami to ich pogoń o alimenty i tyle, nie ma w tym nic złego”

   Tylko jak to zrobić???

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Kup se Krüger&Matz, na hój ci inny sprzęt? Na twoje patałasze potrzeby, tj. filmik do zwalnia chuja z jękiem i chodzeniem łóżka wystarczy.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Ojciec za mało lał cię po pysku

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Żryj bób, groch, fasolę, czosnek, śledzia i popijaj wódką i flegaminą. Po czym wsiadaj do autobusu, siadaj koło młodej cizi i pierdź i chuchaj.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Chłopie pierdol zdanie innych. Oni za ciebie zycia nie przeżyją. Niech sie wysraja tym srajfonem

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Dzięki.

   Jednak mi generalnie chodziło nie tyle o mnie, co o stan umysłu tych niedojebanych cwaniaczków.

   0

   0
   Odpowiedz