Nie potrafimy rozmawiać

Wkurza mnie strasznie,że w Polsce nie da się już prowadzić dyskusji,właściwie na żaden temat,szczególnie bliski polityce. Schamienie i ogłupienie zaszło już tak daleko.że naprawdę z cudem graniczy zebranie chociaż kilku osób,które nie będą drzeć mordy,wyzywać kogoś od lewaków,a jednocześnie użyją w swej wypowiedzi argumentów. Co gorsza,media i politycy jeszcze tą spiralę wrogości nakręcają.

75
6

Komentarze do "Nie potrafimy rozmawiać"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A po jaki dzwon dyskutować.
  Lewaki,prawaki,pederaści ,zieloni,tęczowi Pies ich wszystkich jebał.
  Narzędzia w rękach elyt.
  Dziel i rządź.

  15

  2
  Odpowiedz
  1. „A po jaki dzwon dyskutować.
   Lewaki,pederaści ,zieloni,tęczowi Pies ich wszystkich jebał.
   Narzędzia w rękach elyt.
   Dziel i rządź”

   Poprawiłem 😉

   1

   1
   Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  3

  2
  Odpowiedz
 4. Też to zauważyłam i też mnie to wkurza. Z jednej strony większość Polaków patrzy na Zachód z zazdrością. „o jak tam zajebiście, ludzi zajebiści. Nie to co w naszym kraju kwitnącej cebuli” po czym sami zachowują się jak zwierzęta i nijak nie przyczyniają się do poprawy i „nadganiania” Zachodu przez nasz kraj…

  21

  0
  Odpowiedz
  1. Tak chcą, by wszystko było, jak na zachodzie, że krytykują wszysko, co choć w jednej rzeczy nie działa u nas, a działa na zahodzie.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. A na chuja na polityka?

  1

  0
  Odpowiedz
 6. To prawda, każdy jeden temat sprowadza się obecnie do polityki. Ludzie, szczególnie ci mało rozgarnięci, lubią sobie upraszczać rzeczywistość i identyfikować się z jakimiś dużymi grupami, to normalne. Problem w tym, że ta tendencja jest potęgowana przez rząd od lat szczujący społeczeństwo w imię zasady „dziel i rządź”.

  1

  0
  Odpowiedz