Nie wiem, co tutaj wpisać – (Admin): LOL

mam prawie czterdziestkę, relatywnie dobrze płatną pracę, w której się nie spełniam, ale dzięki której mogę zaspokoić sporo potrzeb swoich, żony i dzieci, ale to jednak odejście mojego znajomego sprawiło, że nie mam do kogo otworzyć gęby. Są dzieci, dla których warto być, do tego żona, która im podciera dupy i, ogólnie, jeszcze spędza czas, ale nie ma go dla mnie, bo miłość się wypaliła. nie ma zaś znajomego, z którym rozumiałem się na każdym polu. Miałem wielu znajomych, ale każdy jednak ma swoje interesy w życiu, natomiast o Nim śmiało mogę powiedzieć coś więcej, niż znajomy, czy kolega. Poziom intelektu, oczytania, obycia pozwalał nam na skwitowanie wszystkiego bez zbędnego komentarza.
Skurwiel odszedł, a ja nagle zdałem sobie sprawę, że pozostali znajomi to granda zapatrzona w swoje cztery kąty. Zostałem bez fajnych ludzi w swoim otoczeniu, a nawet zdałem sobie sprawę, że ten ziomek był najważniejszym, bo definiującym mój czas wolny. Kurwa! Co wy wiecie o chujni.
P.S. Pzdr dla pierwszego, prawdziwego mesia. Jak ja pamiętam ten post.

18
2

Komentarze do "Nie wiem, co tutaj wpisać – (Admin): LOL"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak chłop w twoim wieku conajmniej 40 lat może 'Odejść’?
  -Testo

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Wciągał za dużo apapu, nos mu się przytkał i się udusił bidulka.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. „Na kolację węgorz z mango, styl życia wieczną balangą, zaznał go”.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. BTW, tede spuściłbym w klopie równie energicznie jak jang leosię o której niedawo był tu wysryw. Tekst może być z dupy, muzyka może być z dupy, ale żeby jedno i drugie jednocześnie?

     0

     0
     Odpowiedz
  2. Autor:
   Zginął śmiertelnie, przypadkowo trafiając w nieodpowiednie miejsce z nieodpowiednimi ludźmi.
   P.S.
   To nie był kumpel „od dupy”, ani tym bardziej „do dupy”.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Pewno się wyszczepił i go dopadło jak wielu..

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Martwię się o ciebie. W chwilach słabości przypomnij sobie, że masz
  żonę i dzieci, a męska dupa służy do srania, wyłącznie.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Kiedy jem pierogi ruskie wolę siedzieć na dupie niż jeść na stojąco. Chciałem przez to powiedzieć, że męska dupa służy również do siedzenia. Doucz się o funkcjach dupy, potem pisz swoje wysrywy o „wyłączności”.

   2

   0
   Odpowiedz
 5. Tak samo mialem goscia znałem 9 lat! I sie wypial poznal kobiete/teraz juz zone i od 5 lat bez kontaktu. Brak slow. Lepiej być samemu bez znajomych. Masz kobietę i dzieciaki dla nich sie poswiec. Reszta jest nic nie warta!

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Identyczna sytuacja tylko my się ziomusiowaliśmy 19 lat. Jego dziewczę, które swoją drogą owinęło sobie go wokół malutkiego paluszka zauważyło jaki mam stosunek do płci przeciwnej tzn. traktuję tę płeć jako zajebisty dodatek do już pięknego życia, a nie podstawy pięknego życia i tak go nakierunkowała, żeby nie spędzał ze mną czasu, a jak spędzał to musiał dostawać pewnie jakieś kary gdzie prawdopodobnie przedmiotem negocjacyjnym była cipka i cycuszki. Gość, z którym uczyłem się wiązać buty i robiliśmy „cipeczkowe podboje” w sytuacji próby ustawki wyjeżdżał z tekstem „Marta już sobie coś innego zaplanowała na wieczór”. No ale kurwa zapraszam Ciebie, jak ona nie ma humoru to zostaje w domu, a jak jej się polepszy to do nas najwyżej dołączy. Nie nie nie bo coś, nie nie nie bo coś. Po kilku razach „niemania czasu” odpuściłem już próby i przez pięć ostatnich lat on też ani razu nie spróbował. Pewnie to ich wspólna decyzja 😉

   Posumowanie:
   Jebać leszczy z lamusami się nie pieścić.
   Nie ma czasu głupot nie chce pieprzyć.

   4

   0
   Odpowiedz
 6. A ja cię zapewniam , że nie ma żadnego jednego Mesia. Myślisz , że jesteś w stanie kogoś po stylu pisania , formułowania wypowiedzi poznać ?
  A zresztą powinieneś robić solidną MaSe.
  Trener Bogdan

  0

  0
  Odpowiedz