Niespodziewany list

DALL-E-2024-06-21-22-49-17-A-humorous-meme-showing-a-luxurious-palace-in-the-background-with-a-confu

Dostałem dziś list polecony od rządu jednego z państw afrykańskich.
Okazuje się że szaman wskazał mnie, jako jedynego i prawowitego następcę tronu.
Stwierdzono że jestem siedemnastym potomkiem mitycznego władcy ich kraju i zwracają się do mnie z prośbą o objęcie władzy absolutnej.
Zostanę koronowany i ustanowiony dożywotnim władcą.
Otrzymam luksusowy pałac do swojej, wyłącznej dyspozycji, służbę oraz oddział wyszkolonych komandosów do ochrony.
Do tego oczywiście, niewyobrażalny majątek, przywileje oraz wizerunek na banknotach.
Jedynym warunkiem, jaki muszę spełnić to wyrazić zgodę na wykastrowanie albowiem taką mają tradycję, że władcy po spłodzeniu pierwszego, męskiego potomka, są kastrowani aby nie mogli mieć więcej dzieci.
Dzięki temu, unika się w przyszłości, bratobójczej walki o władzę.
Ponieważ nie mam dzieci, to kobiety będą mi dostarczane.
Będę z nimi kopulował do czasu narodzin syna.
Potem koniec, ciach i fiucie.
Koniec bzykania, koniec bicia konia ale za to, początek nieograniczonej władzy, bogactwo i splendor.
Co wybrać, mam dylemat.

3
7

Komentarze do "Niespodziewany list"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No powiem ci, że scenariusz rodem z jakiegoś kiepskiego filmu! Korona i pałace brzmią jak niezła opcja, ale serio, fiucie pod nóż? To już chyba lepiej zostać w Polsce i klnąć na polityków w internecie.

  Weźmy na to, że zgadzasz się na ten deal. Najpierw bzykasz jak królik, czekając na syna, a potem nagle z życia Casanovy zostajesz skazany na wieczną ascezę. Fakt, kasa i władza, ale czy warto dla kilku luksusowych lat w pałacu stracić swojego najlepszego kumpla? Wiesz jak to mówią, fiucie raz stracony, nigdy nie odzyskany.

  A co jak cię oszukają? Wiesz, te listy od nigeryjskich książąt to zwykle scam. Zostaniesz bez fiuta i bez pałacu, zamiast tego w jakiejś chatce z blachy falistej.

  Moja rada? Trzymaj się swojego, niezbyt ekscytującego życia i nie daj się skusić na żadne koronowane głupoty. W końcu, gdzie indziej znajdziesz takie zabawne forum jak Chujnia.pl, żeby dzielić się swoimi dylematami?

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Bierz ofertę.
  Gdy zostaniesz władcą to zanim spłodzisz syna, możesz zmienić zasady bo jako władca absolutny, będziesz miał prawo to zrobić.
  Zakażesz kastracji, zażądasz jeszcze więcej kobiet i będziesz płodził tyle dzieciaków, że za 20 lat, cały naród to będą Twoi krewni 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Napisał, że może zostać władcą po spłodzeniu męskiego potomka i kastracji. Podejrzewam, że list jest od kanibali. Wmówiliby mu, że będzie miał syna, a potem ucięliby jego penisa. Byłby dla nich przystawką, a później facet zostałby całkowicie pożarty. Taki scenariusz wydaje mi się wiarygodny. Chyba nie wymyślił tego listu, prawda ? Po co miałby wymyślić go ? Dla żartu ? Ha, ha ! To byłoby głupie.

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Nie odpowiadaj. To podpucha. Jakiś bogaty skurwiel, a przy tym pojeb chce Cię wyruchać w dupsko, a może nawet w mordę. List polecony z kraju Afryki? Nie żartuj. Tam jednego człowieka pokazują jako drugiego, spreparowanie takiego listu w tamtych rejonach to pryszcz. Może jakiś Murzyn pomógł skurwielowi za 200 euro.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. To marny plagiat. Kilka miesięcy temu był na chujni podobny temat, może nie aż tak drastyczny ale utrzymany w podobnym klimacie.
  Niejaki Mokebe analfabeta wysłał za pośrednictwem czytatego i pisatego jak w dawnym kawale o milicjantach maila, że koleś odziedziczył majątek w Afryce. Musiał tylko zapłacić 10.000$ adwokatowi.
  Zapłacił, poleciał do Afryki aby na miejscu ze zdumieniem stwierdzić, że ów majątek składał się z lepianki z gówna, 2 kóz a także brudu, smrodu i ubóstwa. Nie miał juź kasy na bilet do Polski i został tam z „majątkiem”. Na pocieszenie miał 2 kozy do wyboru aby sobie poruchać jak to jest w zwyczaju u kozojebców.
  Kawał o milicjantach z czasów PRL-u.
  Dlaczego milicjanci chodzą czwórkami?
  Jeden to czytaty, drugi pisaty a pozostała dwójka to obstawa „uczonych”.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Ojej, jak miło, że ktoś pamięta o moim, starym wpisie z Mokebe.
   Nie spodziewałem się 🙂

   2

   0
   Odpowiedz