Niestety mieszkam w złym miejscu

Bardzo denerwuje mnie to, że muszę mieszkać w pojebanym miejscu, gminie której nie lubię. Jeszcze do niedawna miałem dom w sąsiedniej gminie, którą bardzo lubię, no ale przez to, że matka i ojciec sprzedali działkę z mojej ulubionej gminy to teraz jestem skazany na mieszkanie w gminie, gdzie psy dupami szczekają, a mordami srają. Co prawda wiele lat mieszkam w gminie której nie cierpię, ale przez te wiele lat miałem też drugi dom – w ulubionym miejscu.

Aż nagle moi starzy znajdują kupca na działkę z mojej ulubionej gminy i mu ją sprzedali, bo ta działka była też moich rodziców, a nie tylko moja.

Gdybym tylko miał wystarczająco kasy to od razu bym się przeniósł do tej gminy, którą bardzo lubię, albo jeszcze do innej, też takiej, która mi się podoba. Mam nadzieję, że w końcu uzbieram pieniądze i wyniosę się z zadupia w porządne miejsce. Pierdolę gminę w której mieszkam, opuszczę ją jak tylko finansowo będzie OK.

3
5

Komentarze do "Niestety mieszkam w złym miejscu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Usługa najmu też jest sexi. Bo zanim zbierzesz na działkę w Twojej ulubionej gminie i przez osiem jebanych lat będziesz budował tam 110 metrowy dom z użytkowym poddaszem po godzinach pracy, której kurwa nienawidzisz bo przeca nie bydziesz komuś płacił za najem i nic z tygo ni mioł to już dawno Ci kukle wyjdą. Także przekalkuluj Pietrek, w przeciągu tygodnia możesz znaleźć się w gminie którą lubisz i czuć dobrze, a nie dopiero jak będzie finansowo OK haha -_-

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tu autor chujni: Przesadziłem z tą gminą, tu gdzie obecnie mieszkam to rzeczywiście mi nie za bardzo się podoba, ale chodzi mi o miejscowość w której mieszkam, a nie gminę. Tak na serio gmina to nie jest taka zła, ta w której aktualnie mieszkam, ale mimo wszystko wolę tę gminę w której kiedyś mieszkałem.

  0

  0
  Odpowiedz