Nudne chujnie o Ani

Nudzi ten chłop strasznie , toż to jakaś mega maruda , co się uczepił tak tej Ani , zamiast sobie dziewczynę znaleźć ?
Uważam , że chłop sobie jaja robi i to troll a nie żaden zakochany prawiczek .

16
5

Komentarze do "Nudne chujnie o Ani"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Żeś odkrył Amerykę. Przestańcie się czepiać tych postów, bo reagowaniem tylko karmicie typa i nakręcacie do dalszych historyjek. P.S pamiętaj co trzeba robić z krokodylami.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Sęk w tym, że właśnie nie mogę innej znaleźć. Jak pojadę na te studia to jest mój cały kontakt z płcią przeciwną. Ułomny zresztą i bardzo powierzchowny.

  Krzysiek, prawiczek, 31 lat

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Jebnij tamtą szkołę lansu i baunsu, wybierz uczelnię medyczną. Limity zostały zwiększone, startuj na ginekologię. Będziesz miał kontakt z płcią przeciwną aż do srogiego porzygu, kontakt bynajmniej nie powierzchowny, hłe hłe hłe.

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Ania potrzebuje mężczyzny nie takiej cioty . Prawdziwego faceta która okiełzna ją jak sukę i ujeździ jak klacz, będzie ją tak ruchał , że jej cipka spuchnie.
   A ty nie słuchasz porad trenera Bogdana, nie bijesz testosteronu i nie robisz masy, dlatego nie zaruchasz.

   1

   0
   Odpowiedz
  3. Krzysiu – Misiu jesteś trollem , w przeciwnym wypadku zwróciłbyś się do prawdziwego mężczyzny o poradę, a jest ich tu kilku , jak sławny na całą Europę i Japonie Trener Bogdan, lub autor Chujni o Marioli, doktorant Sławek, Mesio czy Prezes EUROMEBEL.
   Reszta niestety odeszła stąd zegnając się z nami – gdyż byliśmy poniżej ich poziomu, nie okazywliśmy należnego szacunku tym osobistością .
   A teraz zapłacz Krzysiu nad smutnym losem tego miejsca i tych wielu sławnych osób , które już od nas odeszły i przy wigilijnym stole z nami nie zasiądą . Płacz Krzysiu krokodylimi łzami nad swym losem tragicznym.
   Służę wsparciem , lecz poproś , prawdziwy mężczyzna potrafi prosić i płakać .

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Nie chcesz, nie czytaj. Albo opisz jak ją ruchasz żeby go wkurwić.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Pisz śmiało jakbyś ją ruchał. Przecież to jest praktycznie obca osoba i pozostanie prawdopodobnie dla mnie obcą osobą. Pośmiejemy się z fantazji erotycznych.

   Krzysiek, prawiczek, 31 lat

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Nuda to plaga tego forum. Rzecz w tym, że żeby napisać coś prowokacyjnego, nawet jeśli kompletnie zmyślonego, to trzeba wykazać się pomysłowością i mieć jakiś inny jeszcze cel niż intelektualna masturbacja do lustra. Rozumiem, że chujnia.pl to interes jak każdy, ale byłoby fantastycznie gdyby administrator podziel to na strefy: (np): trolling, fantasmogorie, prośba o porady, wyżalenie się, stricte dla beki, nauka, książki, etc…

  1

  0
  Odpowiedz
  1. No racja , ja bym jednak wolał żeby admin nie cenzurował . Był kiedyś taki okres na chujni, za poprzedniego admina (lub poprzedniego poprzedniego) ,że wszystko przechodziło . Cenzura jednak nie jest dobra .

   1

   0
   Odpowiedz