O dziurawcach vol.1

Ktoś tu niedawno pisał że baby mają w życiu łatwiej i wiecie co?
Chłop ma całkowitą racje. Nie ważne czy młoda piękna, stara brzydka, chuda, gruba, każda znajdzie swojego amatora i chuj.
Bo to chyba jeszcze z zamierzchłych czasów się bierze kiedy to chłop zapierdalał przynosił do domu zdobycz, a baby siedziały z dziećmi w domu i tylko tym się zajmowały. Chyba taki instynkt, taka tradycja.
Bo one wybierają właśnie takich najlepiej żeby się wyszaleć jak ktoś napisał bedbojów, są młode chcą się wyszaleć wyskakać na kutasach, jak najwięcej przygód, i cóż przychodzi czas refleksji kiedy to dzieciata 20 parolatka zaczyna dochodzić do wniosku że jednak przydałby się stateczny spokojny gość, już przestają wtedy szukać wrażeń, aż tak zwracać uwagę na wygląd typa. Liczą się utrzymanie hajs i pewny byt. Najlepiej nie pracować no bo Hej! Jestem przecież mamą na pełen etat! xD
I tak to właśnie wygląda…

12
5

Komentarze do "O dziurawcach vol.1"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zapamietajcie jedno, ja nie bede utrzymawał suki, ktora nie robi loda z połykiem,kiedy chce i gdzie chce, i ktorej nie moge ruchac bez gumy i sie spuszczac do środka cipy. NIGDY, !! Jesli chcesz kurwo ze mną byc i mam hajs na ciebie wydawać, ruchaj sie ze mna 6 razy dziennie, bez gumy ze spustem do srodka cipy. I rob mi loda wtedy kiedy ja tego chce i obojetnie gdzie, jak sama lubisz mi niespodzianki robic sama od siebie to tez masz plus. Inaczej ja nie biore sobie was na głowę

  2

  4
  Odpowiedz
  1. Od razu widać, że przyszłą wybrankę Twojego serca będziesz darzył uczuciem głębokiej miłości , szacunku i godności.
   Mam nadzieję, że ona odpłaci Ci się pięknym za nadobne i będzie doprawiała Ci rogi dzień w dzień, puszczając się z kim popadnie i gdzie popadnie, dając dupy na lewo i prawo każdemu, o każdej porze dnia i nocy w dodatku za darmo tylko po to żeby zrobić Ci na złość po tym jak ją traktujesz.
   Jesteś po prostu zjebem pisząc takie słowa.

   6

   0
   Odpowiedz
   1. Zjebem jest twoja stara. Nie pozdrawiam

    0

    2
    Odpowiedz
    1. Widzisz jak łatwo Ciebie wkurwić?
     Sytuacja czysto hipotetyczna a już jesteś zagotowany na maxa.
     Co to będzie jak słowo stanie się ciałem?
     Chyba dostaniesz zawału gdyby to okazalo się prawdą, dlatego pomyśl trochę zanim wyjebiesz taki tekst na chujni.
     Bez obrazy.

     0

     0
     Odpowiedz
   2. Nie nie kolego, taka to prawda, ja nie mam wymagań z kosmosu, a od siebie moge dużo dac. Jak mają one z tym problem, to prosze bardzo wypierdalać. Przynajmniej te wymagania kazda moze spełnić bo do tego nie trzeba kwalifikacji ani specjalizacji a sam instynkt.

    0

    0
    Odpowiedz
   3. Przymróż na to oko trochę

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Albo nawet pszymrusz.
     Tak naprawdę piszemy przymruż, bo mrużyć, mrugać, analfabeto.
     Grammarnazi

     0

     0
     Odpowiedz