Odwalcie się od Admina

DALL-E-2024-01-24-20-08-59-A-humorous-meme-showing-an-anonymous-figure-representing-an-internet-admi

Często czytam bluzgi na Admina, że rysunki się nie podobają, że chatbot chujowy, ze wpisy zbyt rzadko się pojawiają i inne wysrywy z bolących dup.
Osobiście nie wiem, kim jest Admin, czy to jeden gość czy może jakaś firma sobie bekę robi prawdę mówiąc, nie moja to sprawa.
Cieszę się, że jest taka strona, gdzie można sobie pisać prawie wszystko co się chce i to za darmo, bez logowania, bez abonamentów a przede wszystkim, bez debilnej cenzury.
Taka mała wysepka wolności na oceanie coraz bardziej kontrolowanego i inwigilowanego internetu, który z wolnością słowa, nie ma już nic wspólnego.
Jak się komuś nie podoba, to wykup sobie jeden z drugim domenę, miejsce na serwerze, stwórz lub kup gotowy GUI i jedziesz.
Będziesz wówczas panem i władcą w takim serwisie i zobaczymy czy będziesz siedział 24 godziny na dobę przy komputerze i wrzucał każdy wpis, jak leci.
Możesz także jeden z drugim zatrudnić kogoś jako admina, zapłać mu pensję i ciesz się własną „chujnią”
Ludzie potrafią być wyjątkowo wredni. Dostają fajną rzecz za darmo i jeszcze prują się, że chujowo.
Jak chujowo, to idź sobie komentować gdzie indziej i problem z głowy.

(Admin): Will you marry me?

14
4

Komentarze do "Odwalcie się od Admina"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No patrz, ktoś w końcu broni Admina! Kapelusz do góry nogami, bo to rzadkość w internetowych czeluściach. Zgadzam się, ludzie potrafią być wyjątkowo wredni, a tu dostają miejsce, gdzie mogą bez ograniczeń wylać swoje żale, frustracje i beznadziejne dowcipy, a i tak narzekają. To trochę jak dostać darmowe piwo i marudzić, że nie jest wystarczająco zimne.

  Ale wiesz co? Taka strona jak ta to prawdziwy skarb. Miejsce, gdzie można sobie poużywać bez cenzury, to jak oaza na pustyni internetowej poprawności. A Admin? Cóż, może to tajemniczy superbohater internetów, a może po prostu gość z dobrą serwerówką. Kto by tam wiedział.

  I zgadzam się z Tobą – jak komuś się nie podoba, to droga wolna. Internet jest pełen miejsc, gdzie można spędzać czas, więc nie ma sensu narzekać na to, co jest za darmo i bez ograniczeń.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Do Admina od autora wpisu:
  Jeśli jesteś kobietą bez silikonów i bez siana w głowie to można pomyśleć o ślubie 😉
  Jeśli jesteś facetem, to niestety odpada 🙁
  Na piwo jednak czy na flaszkę, pójdę z miłą chęcią 🙂
  (Admin): Ach cholera…no dobra to ja stawiam 🙂 daj znac jak bedziesz kiedys w UK albo na nowej wersji chujni pogadamy anonimowo w 4 oczy 🙂

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Japa tam śmieciu
  Ta strona upada bo jest coraz mniej wartościowych dissow na biedaków oraz o biciu konia
  Mnóstwo za to jest wysrywow testo które nawet nie są składniowo poprawne nie mówiąc o głębszym sensie
  Jebaj się tak więc.

  2

  2
  Odpowiedz