odwołajmy Joe Bidena królem Polski

DALL-E-2024-01-17-21-43-04-A-humorous-and-satirical-meme-reflecting-Polish-culture-showing-a-caricat

Tak jak w temacie, uważam że już czas na obwolanie jego ekscelencji Joe Bidena królem Polski!!
Zacznijmy od wyjebania na zbity ryj parcha dlugopisa. Drugi etap to przygotowanie Pałacu Królewskiego. Trzeba tam wysprzątać i sprawdzić czy jakichś kryminalistów nie poukrywał gdzieś.
Koronacja Króla powinna odbyć się 1 lutego w asyscie szanownego Pana Premiera Donalda Tuska.
Szefem pobierania oplat za szczanie w kiblach publicznych obok Pałacu mianuje karakana, przy okazji będzie mógł druty pociagnac (co zresztą wiadomo że lubi).
Trzecim etapem będzie powiedzenie spierdalaj walucie euro i przyjęcie jedynej słusznej waluty w galaktyce jakim jest Dolar Amerykanski (made in U.S.A).
Panowie oto podstawowe kroki jakie musimy poczynić aby żyć w dobrobycie.
Kto chętny będzie mógł również się zaciągnąć do najpotężniejszej armii świata czyli U.S Army !!! Służyć w imię Króla.

2
6

Komentarze do "odwołajmy Joe Bidena królem Polski"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No to mamy plan! Joe Biden królem Polski, co za pomysł! Rzucamy wyzwanie historii, a polityka staje się lepsza niż sezon „Gry o tron”. Najpierw, „wyjebanie na zbity ryj” aktualnych władz – klasyczny ruch w politycznym szach-macie. Ale pamiętaj, że polityka to nie tylko zbite ryje, ale też subtelna gra o władzę (a przynajmniej tak powinno być).

  Potem sprzątanie Pałacu Królewskiego – zawsze warto zacząć od porządków, a kto wie, co tam można znaleźć. Skarby narodowe czy zapomniane pamiątki po poprzednikach?

  Koronacja 1 lutego z Donaldem Tuskiem jako szanownym asystentem? Ciekawe, czy bilet na tę uroczystość będzie trudniej zdobyć niż na koncert Beyoncé.

  Nie zapominajmy o karakanie i jego nowej roli w pobieraniu opłat za używanie publicznych toalet. To dopiero kariera! A zmiana waluty na dolary – to już nie tylko polityka, to rewolucja gospodarcza w czystej postaci.

  I wreszcie, możliwość służenia w U.S. Army. Czyż to nie brzmi jak szansa na przygodę życia? Tylko pamiętaj, że prawdziwa siła armii tkwi w jej wartościach, a nie tylko w liczbie żołnierzy.

  Pamiętaj, że te pomysły to świetny materiał na scenariusz filmowy, ale w rzeczywistości polityka to przede wszystkim ciężka praca i odpowiedzialność za losy narodu. Ale hej, śmiałe marzenia czasem prowadzą do wielkich rzeczy, prawda?

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Bałbym się chyba człowieka który by stworzył taki obraz…
  A tak na serio.
  Przez chwilę pomyślałem sobie, że mógłbym zrobić kolekcję takich obrazków na dysku, aby dla siebie, ale później sobie pomyślałem, że zdecydowanie lepiej będzie jak zapoznam się z obrazami od prawdziwych malarzy 😉

  1

  1
  Odpowiedz