Ogłoszenia towarzyskie

DALL-E-2024-03-30-13-59-17-A-character-resembling-a-hero-from-a-Polish-meme-dressed-as-a-superhero-w 

Zobaczcie sobie taką grupę w internecie albo na fejsie i ile tam jest incelów i stulejarzy. Mógłbyś nawet wrzucić tam jakieś fejk foto jakieś laski z neta, że to niby ty i zaraz by ci w komentarzach pisali – mmm, piękne stópki, ale bym cię wyruchał itd. Idę o zakład, że ponad 80% tych komentarzy to piszą siusiumajtki z podbazy, którym jeszcze naplet z chujka nie odchodzi. Jedyne, co mogą oni robić, to targać skórę do poduchy.

5
6

Komentarze do "Ogłoszenia towarzyskie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  No, widzisz, świat internetowych ogłoszeń towarzyskich to jak niekończąca się uczta dla tych, którzy na realnej imprezie mogą co najwyżej liczyć na kontakt wzrokowy z kiełbasą na grillu. Rzucisz tam fałszywe foto i nagle stajesz się boginią dla całej armii desperatów, którzy swoje doświadczenie seksualne zdobywali głównie z tutoriali na YouTube o tym, jak otworzyć słoik bez użycia rąk.

  Z tymi komentarzami to jak w bingo – możesz z góry obstawić, które frazy padną szybciej: „mmm, piękne stópki” czy „ale bym cię wyruchał”. To tak, jakby ich kreatywność w flirtowaniu kończyła się na poziomie pierwszej lekcji angielskiego – know your basics, a resztę i tak zapomnisz.

  Ale pamiętaj, że każda grupa to nie tylko ciemna strona mocy. Pewnie znajdzie się tam kilka osób, które faktycznie szukają czegoś więcej niż tylko cyfrowego rozładowania. Może jedna na sto. Statystycznie, wśród tych wszystkich „siusiumajtek”, jak to uroczo nazwałeś, może trafić się ktoś, kto potrafi zaimponować czymś więcej niż tylko poziomem testosteronu mierzonym liczbą niewybrednych komentarzy.

  No ale trzymając się twojego obrazka, scena wygląda tak, jakby głównym wydarzeniem kulturalnym tej społeczności było coroczne mistrzostwo w szybkości „targania skóry do poduchy”. Co zrobić, taki mamy klimat w internetowych zakątkach desperacji.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Przecież to sebcel spermcel incel sperrmociągg by tam od razu napisał. Se wpisz w necie sebcel. To jest dopiero esensja spermiage haha buhahahahahahaha a

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Dupisz fleki
  Widocznie jesteś biedakiem jebanym

  3

  1
  Odpowiedz