Olewactwo

Mam ostatnio wrażenie, że wszyscy ludzie i instytucje w tym kraju mnie olewają.
1. Straciłem miesiąc na szukanie mieszkania do wynajęcia. W końcu znalazłem jakieś w przyzwoitym stanie i ugadałem się, że na przełomie lipca i sierpnia podpiszemy umowę najmu. Wydawało się wszystko dopięte, aż tu dziś dostaję telefon, od właścicieli, że nie mogę wynająć. Dlaczego? Bo oni chcą wynajmować tylko małżeństwom! Co z tego, że mam pracę i jestem wypłacalny, skoro jestem sam. Może powinienem poszukać jakiejś Ukrainki na gwałt (to znaczy jako fikcyjną żonę)?
2. Za każdym razem gdy coś kupuję na Allegro, są problemy z przesyłką. Albo przyjdzie nie ten przedmiot albo przyjdzie po miesiącu i trzykrotnym popędzania. Czemu ani razu nie miałem takiego problemu ze sklepem internetowym, a z allegrowiczami mam zawsze?
3. Nie przyszła faktura z Internet (zgadnijcie kto jest operatorem). Okazało, że przestali wystawiać papierowe faktu i bez jakiegokolwiek powiadomienia (!) zamienili je na elektroniczne. Teraz mam zaległą spłatę. Mało tego, ta elektroniczna powinna być chyba przysłana na e-mail. Tylko, że takowy nie znajdował się na umowie, to nie mieli gdzie wysłać i leli na sprawę. Idioci, po prostu idioci. A ja bluzgałem na bogu winną pocztę, że zagubiła fakturę…

31
79

Komentarze do "Olewactwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. też czekam na rachunek za net, jaka to firma?????

  0

  0
  Odpowiedz
 3. tez mi chujnia… mieszkania se nie potrafi wynająć, z kolesiem z allegro sie nie potrafi dogadać i adresu email na umowie nie potrafi podać… bałwan.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Z mieszkaniem współczuję – też szukam. Chętnie przyjmę dwie Ukrainki pod warunkiem dzielenia kosztów wynajmu.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @2 Ty pewnie jesteś jednym z tych cwaniaczków z Allegro, co sami nie wiedzą co sprzedają albo co uznają, że jak pieniądze na koncie to nie trzeba paczki wysyłać. A klient niech dzwoni do oporu. Przy okazji przypominam, że e-mail nie jest wymagany na umowie o dostęp do Internetu. Zresztą problem nie tylko mnie dotyczy, zajął się tym już UKE.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. pewnie netia, pojebało ich z tą ekologią

  0

  0
  Odpowiedz