Oślepienie

Kim trzeba być, żeby człowiekowi specjalnie zaświecić skupioną latarką LED-ową prosto w oczy. Kurwa! Dostałem tak przed chwilą i nie dość, że mam czarne mroczki przed oczami to martwię się o jakieś trwałe uszkodzenia w oku. Co trzeba mieć w głowie, żeby bez powodu świecić komuś w oczy z nadzieją, że co? Że oślepnę?

44
15

Komentarze do "Oślepienie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Brak nowych komentarzy niestety. W czasie koronawirusa dużo osób jest w domach to byłoby co poczytać.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Daj znać, jaka jest sytuacja obecnie

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dobrze i niedobrze,że poruszyłeś ten temat.Dobrze bo debile świecą po oczach LED-ami i narażają człowieka na utratę wzroku oraz oślepiają(rowerzyści i hulajnogiści)kierowców i pieszych.Widziałem takiego chuja który zrobił sobie choinkę z roweru,miał 3 błyskające lampy i totalnie oślepiał kierowców jadących z przeciwka.I to wkurwiające miganie jak stroboskop na wiejskich dyskotekach w remizie.A niedobrze bo zaraz zabronią używania LED-ów i tak jak wskaźników laserowych bo paru chujów świeciło pilotom po oczach.Zaostrzą prawo i za posiadanie lamp LED-owych przyjebią mandat może nie 5 tyś. lub 30 tyś. jak ostatnio bywa ale np. 500 zł.I chuj wrócimy do żarówek bo niektórzy debile nie potrafią korzystać z postępu techniki.Odpowiedzialność zbiorowa-kilku idiotów świeci po oczach a wszyscy będą za nich odpowiadać.Już tak było wcześniej kiedy kibice zasłaniali ryje na stadionach to wprowadzono zakaz zasłaniania mordy wogóle wszystkim.Będzie obowiązek noszenia maseczek przeciwko koronawirusowi i zasłaniania ust oraz nosa ale jak służby będą was legitymować to macie obowiązek odsłonić ryja.ZAWSZE kurwa znajdzie się na was kij albo pała.Jak odsłonicie ryje to mogą wam przyjebać 5 tyś. mandatu.Pojebany kraj i pojebane prawo zupełnie nielogiczne.Macie być 2 metry jeden od drugiego ale dowód tożsamości musicie okazać najlepiej na 2 metrowym kiju.No chyba że ktoś ma tak długie łapy jak podolski złodziej ale w rękawiczkach.Kurwa kraj nonsensów i bezsensownych zarządzeń.Na cmentarz nie można pójść ale samochodem wjechać można( z tym,że nie wszyscy mogą).Ja pierdolę czujecie ten bezsens?Bo wcale nie chodzi o wasze zdrowie ale o to żeby trzymać was krótko za mordę.Jak zwykle w tym kraju są równi i równiejsi.Jebać koronawirusa !

  5

  3
  Odpowiedz
  1. Nie tylko jebać koronawirusa, ale również naszych głupich polityków przy władzy. Gdybym ja rządził to nie byłoby nonsensów tylko mądre przepisy.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Trzeba było mu zajebać w ryj. Ktoś ci świeci a ty co robisz? Płaczesz w internecie?

  5

  0
  Odpowiedz
 7. Że zdechniesz ty jebany patusie, walka.

  0

  2
  Odpowiedz
 8. Witamy w POlsce

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Chujem bez serca. Mam nadzieję, że nie pojawiły Ci się jakiś defekty w widzeniu. Generalnie chwile poświecenie nie powinno spowodować poważnych uszkodzeń siatkówki.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Bardzo mądre spostrzeżenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. „Co trzeba mieć w głowie, żeby bez powodu świecić komuś w oczy z nadzieją, że co? Że oślepnę?”

  Co trzeba miec ? Oczki…bo be z oczkow nie da sie wycelowac.

  1

  0
  Odpowiedz