Pakt migracyjny

Zostało przyklepane w UE kolejne studium absurdu skrojone pod najbardziej lewackie kraje, które naprzyjmowały swołoczy i teraz są w szoku, bo dali im po 1100 euro zasiłku, a ci nie chcą pracować, tylko odpoczywać z puszkami napojów gazowanych, w markowych ciuchach, rabować, gwałcić i produkować nasienie.

Musimy cierpieć, bo jakieś stare lewackie zużyte babska zobaczyły pewnie filmiki jak tabuny śniadych lekarzy i inzynierów szturmują ogrodzenia graniczne i rzucają kamieniami z pontonów i zaswędziały je stare, zużyte pizdy na widok męskiej, dzikiej energii, kipiącego, zwierzęcego wulkanu testosteronu zobaczyły w nich przyszłość Europy.

I z tego powodu to wszystko.

23
6

Komentarze do "Pakt migracyjny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Żeby jeszcze można było tych kutasiarzy spacyfikować, to OK. No ale jak człowieku pierdolniesz takiemu w ryj, to od razu jesteś rasistą, ksenofobem, homofobem i huj jasny wie kim jeszcze i lewactwo by ciebie najchętniej rozstrzelało na miejscu. Niestety, nowa władza będzie ciągnąć druta czarnuchom i ciapatym, a prawilnych ziomów wsadzać do pierdla.

  6

  0
  Odpowiedz
 3. No myślę że powody tutaj są inne ale za mało jesteśmy żeby się dowiedzieć komu chodzi po głowie żeby rozpierdolic i Europę i świat

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Pan mnie obrażasz ! Jak to „komu chodzi o to żeby rozpierdolić i Europę i świat” ?! Czemu pan takie słowa mówisz? Aj waj ! Gewalt !! Pan nie wiesz komu o to chodzi? To ja po to w londyńskim City i nowojorskim Brooklinie główkuję po nocach i nie śpię żeby pan mnie tu take inwektywy wypisywał? ! Aj Waj ! To ja już mam plan jak zarządzać Europą za 50 lat, kiedy jedyni pozostali biali będą zamiatać ulice a pan mnie tu take pytania….

   3

   0
   Odpowiedz
 4. Jesteś glupi jak but
  To tak nie działa fagasie ruro

  4

  1
  Odpowiedz
  1. A jak działa? Możesz to wyjaśnić?

   1

   2
   Odpowiedz
 5. To dopiero wstępne porozumienie, nic konkretnego jeszcze nie uchwalono, a prawica już histeryzuje. Negocjacje dopiero się zaczną.

  1

  4
  Odpowiedz
 6. Wypierdalać do siebie brudasy i chuj wam w dupę. Szoszolandię nam kurwa zrobili.

  3

  1
  Odpowiedz
 7. Chuja tam! Myslicie, ze smoluchy zostaną w Polsce? Prędzej popełnią sepuku. Tutaj zostaną zjedzeni przez nas. Nie wytrzymaja psychicznie i będą spierdalać gdzie pieprz rośnie czyli do hitlerowskiej niemcowni i pedałów holenderskich. Tam będą spierdalać. Na ulicach będą klepani, w robocie będą wygryzani przez dobrych chłopaków, haha…będą srać w pieluchę jak na smoluchow przystało!

  0

  0
  Odpowiedz